Adam Dębicki

Adam Dębicki, Gózd

Numer skarbonki: 111435
Walczę z rakiem prostaty. Pomóż mi sprostać zadaniu.
zebrano:
576 zł
5%
cel zbiórki:
10 000 zł

Historia

Nazywam się Adam Dębicki, w młodości zajmowałem się tworzeniem poezji - wydałem wiele utworów cieszących się uznaniem krytyków. Pasjonuje mnie historia i literatura. Niestety już od najmłodszych lat ograniczała mnie niepełnosprawność. Przebyłem wiele chorób, które znacząco utrudniały życie mnie i mojej rodzinie. Mimo tego, postawiłem na wykształcenie i mogę się pochwalić tytułem magistra o dwóch specjalnościach: ekonomika handlu i usług handlowych oraz finanse i gospodarka komunalna oraz Studia Pedagogiczne. Nigdy jednak nie znalazłem pracy w swoim zawodzie. Po wielu trudnościach mogę powiedzieć, że mam pracę - jestem ochroniarzem, nie wiem jednak jak długo będę mógł ją wykonywać. Zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy prostaty.

Z moich dochodów nie starcza mi na opłacenie kosztów związanych z leczeniem. Chciałbym móc cieszyć się życiem nie martwiąc jego ceną.

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Wypłaty (suma: 576 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

16.04.2021 - 59.42 zł
- kategoria wydatków: transport

16.04.2021 - 243.09 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne, transport

02.04.2021 - 70.10 zł
- kategoria wydatków: transport

02.04.2021 - 203.39 zł
- kategoria wydatków: transport, środki farmakologiczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 0,00 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 4 miesiące temu 500 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 5 miesięcy temu 70 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 70 zł 35

Życzę dużo zdrowia i siły do walki z chorobą!

Dziękuję wszystkim za złożone mi życzenia za które jestem bardzo wdzięczny i zobowiązany oraz bardzo proszę o dalsze udzielanie pomocy w tym finansowej np. z jednego procenta przy rozliczaniu z Urzędem Skarbowym.
Adam


Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem