Agnieszka Foder-Wal

Agnieszka Foder-Wal, Tarnowiec

Numer skarbonki: 111034
Potrzebuję pomocy w pokryciu kosztów terapii nowotworu złośliwego
zebrano:
30 068 zł
93%
cel zbiórki:
32 000 zł

Historia

Jestem Agnieszka. Mam kochanego męża, Krzysia i trójkę dzieci. Jestem nauczycielem nauczania początkowego – praca to moja pasja. Zawsze byłam pełną życia, wesołą i aktywną kobietą. Taka staram się być nadal pomimo choroby, która po raz pierwszy uderzyła w 2008 roku. Przeszłam operację usunięcia jajnika, po której miałam już nie mieć dzieci.

5 lat później zaszłam w ciążę, która okazała się być zagrożeniem dla mojego życia. Nie wyobrażałam sobie jednak naszej przyszłości bez tej małej istotki, która rozwijała się pod moim sercem. Tę walkę wygraliśmy oboje. Dziś Oskarek ma 6 lat i wypełnia każdy nasz dzień miłością i swoim uśmiechem.

Niestety, dwa lata temu choroba zaatakowała kolejny raz…. Diagnoza: rak piersi potrójnie ujemny – z przerzutami na węzły chłonne. Przeszłam dwie poważne operacje, w tym mastektomię piersi z usunięciem węzłów chłonnych. Mam za sobą też niezliczone kursy chemii i radioterapii.

Niestety okazało się, że to nie koniec leczenia…. Mój organizm nie pokonał jeszcze wroga. Czekają mnie kolejne etapy terapii. A co za tym idzie, następne wizyty lekarskie (w centrum oddalonym 300 km od mojego domu), kolejne leki, a potem rehabilitacja – co przekracza nasze możliwości finansowe. Na tę chwilę stan mojego zdrowia wyklucza powrót do pracy.

Nie wyobrażam sobie, jak mogłabym moim dzieciom nie pomóc wkraczać w dorosłe życie – kiedy zdają egzaminy czy podejmują najważniejsze decyzje dotyczące swojej przyszłości lub też nie móc układać do snu mojego najmłodszego synka.

Gdy usłyszałam diagnozę, myślałam, że umieram. Dziś wierzę, że uda mi się wygrać tę walkę. CHCĘ ŻYĆ!!! - aby móc wspierać innych chorych, przypominać o badaniach i pokazywać, że tę walkę można wygrać. Chcę, tak po prostu, cieszyć się każdym wschodem i zachodem słońca.  

Dziękuję Wam z całego serca za każdą przekazaną złotówkę, która może pomóc w tej nierównej walce. Dziękuję również wszystkim Aniołom – tym, którzy mnie wspierają i pomagają od pierwszego dnia choroby.

Darowizny na rzecz leczenia Agnieszki można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Dziennik

Z całego serca dziękuję, za ten dar. Dzięki temu mam szansę dociekać sedna mojej choroby i walczyć z nią dla mojej rodziny i przyjaciół. Obiecuję, że jeżeli sił mi starczy, to całe to dobro przekażę innym, którzy tego potrzebują... A serce drugiego człowieka i jego dobre słowo czynią cuda, czego jestem świadkiem. Bez Was mnie by tutaj nie było. Dzisiaj mogę powiedzieć, że dzięki Wam WSZYSTKIM jestem krok do przodu, gdyż dzięki tym badaniom wiem z czym mogę walczyć ja i moja rodzina. Bez nich dalej kroczyłabym w ciemności niewiedzy, a dzisiaj mogę działać. Jeszcze raz z całego serca DZIĘKUJĘ ❤

Cel- terapia celowana molekularnie. Terapia personalizowana - to nowoczesna forma terapii onkologicznej, która oparta jest na znajomości patogenezy molekularnej zmian pacjenta. Badania pozwolą mi dostosować terapię- czyli lek bezpośrednio przeciw komórce nowotworowej. Stanowią dla mnie ogromną nadzieję na skuteczność terapii i powrót do zdrowia. Bardzo proszę o wsparcie.

Chciałabym skorzystać z nowoczesnych badań guza i zastosowania odpowiedniego leczenia, które kosztuje ok. 20000.00

Wypłaty (suma: 23253.31 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

04.06.2020 - 3288.95 zł
- kategoria wydatków: konsultacje medyczne, inne, środki farmakologiczne

19.07.2019 - € 4655.00
- kategoria wydatków: badania diagnostyczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 6 814,79 zł

Wspierający

Największe darowizny

Elżbieta Szybiak 1 rok temu 1000 zł 85

Agusiu jesteśmy z Tobą - walcz odważnie !!! codziennie o Tobie myślę :) Dzielna babeczka z Ciebie :)

Z całego serca dziękuję, za ten dar. Dzięki temu mam szansę dociekać sedna mojej choroby i walczyć z nią dla mojej rodziny i przyjaciół. Obiecuję, że jeżeli sił mi starczy, to całe to dobro przekażę innym, którzy tego potrzebują... A serce drugiego człowieka i jego dobre słowo czynią cuda, czego jestem świadkiem. Bez Was mnie by tutaj nie było. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ ❤
Agnieszka


Anna Korzeniowska 1 rok temu 1000 zł

Anonimowy 1 rok temu 1000 zł

Zofia Drabczyk 4 miesiące temu 500 zł 28

Dużo zdrowia!

Agata 4 miesiące temu 500 zł

Jacek Popiołek 4 miesiące temu 500 zł 24

Aga walcz !!!!

Jowita Wilowski 4 miesiące temu 500 zł

Yola 1 rok temu 500 zł 113

Zdrowia i wytrwałości dla Ciebie i Twojej Rodziny!! Pozdrawiam

Z całego serca dziękuję, za ten dar. Dzięki temu mam szansę dociekać sedna mojej choroby i walczyć z nią dla mojej rodziny i przyjaciół. Obiecuję, że jeżeli sił mi starczy, to całe to dobro przekażę innym, którzy tego potrzebują... A serce drugiego człowieka i jego dobre słowo czynią cuda, czego jestem świadkiem. Bez Was mnie by tutaj nie było. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ ❤
Agnieszka


Anonimowy 1 rok temu 500 zł

Anonimowy 1 rok temu 500 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem