Agnieszka Pietruszkiewicz

Agnieszka Pietruszkiewicz, Kołbaskowo

Numer skarbonki: 111391
Potrzebna pomoc w leczeniu
zebrano:
135 zł
0%
cel zbiórki:
20 000 zł

Historia

Dzień, w którym dowiedziałam się, że mam guza mózgu, wywrócił moje życie do góry nogami, ale prawdziwy szok przyszedł, gdy odebrałam wynik histopatologiczny, w którym napisano, że guz jest złośliwy w skali 9/10. Miałam tysiące pytań w głowie, na które nikt nie mógł mi odpowiedzieć. Dodatkowo jest to rzadki rodzaj guza, ale jest szansa na całkowite wyleczenie w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie.

Jestem jeszcze w trakcie pogłębionej diagnostyki, ale już wiem, że aby się leczyć, potrzebne są środki finansowe, których nie posiadam. Leki, badania, konsultacje, dojazdy - to wszystko kosztuje. Mogę liczyć tylko na pomoc ludzi dobrej woli. Dziękuję za każde wsparcie, bo każda złotówka to szansa, abym mogła dalej żyć. Mam dla Kogo!

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie. 

Dziennik

Leczenie protonowe nie dla solitary fibrous tumor GIII. Lekarze tylko obserwują i każą czekać, bo nie wiadomo jak go leczyć... Trzeba mieć ogrom cierpliwości i nadzieję...

14.10.2020 r. Wizyta kwalifikacyjna do leczenia w Krakowie.

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 1 miesiąc temu 50 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 30 zł 8

Wytrwałości

Dominika Kowalczyk-Sadanowicz 3 miesiące temu 20 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 50 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem