Agnieszka Szostak

Agnieszka Szostak, Tychy

Numer skarbonki: 110721
Zbieram pieniądze na nowoczesny lek na raka piersi, nierefundowany w Polsce.
zebrano:
11 902 zł
3%
cel zbiórki:
324 000 zł

Historia

Nazywam się Agnieszka i mam 45 lat.

Zbieram pieniądze na nowoczesny lek nierefundowany w Polsce.

W 2010 roku zdiagnozowano u mnie raka piersi, miałam 38 lat, a moja córka 11 lat.

Przeszłam chemioterapię przed i po mastektomii potem radioterapię i zaczęłam hormonoterapię. Nie poddałam się chorobie cały czas walcząc o zdrowie. Miałam dla kogo żyć.

W sierpniu 2011 wróciłam do pracy, cały czas lecząc się hormonalnie. Półtora roku później poddałam się kolejnemu zabiegowi by dalej kontynuować leczenie, które trwało do 2015 r.

Kontrole, badania – byłam zdrowa. Jednak długo się nie cieszyłam. W październiku 2017 r. znowu choroba dała znać, tym razem przerzuty do kości: żeber, kręgosłupa oraz miednicy. Znów wzięłam się w garść, wyznaczyłam cel: wygrać kolejne starcie w walce z chorobą. Do rozpoczętego leczenia lekarz prowadzący  zaproponował mi dodatkowo lek, który spowalnia dalszy rozsiew choroby, który nie jest ujęty jako lek refundowany. I tu zaczynają się schody. Koszt miesięczny leku to około 18 tysięcy na miesiąc (rocznie to koło 216 tysięcy złotych).

Kwota ta jest dla mnie nieosiągalna, dlatego zwracam się do Was o wszelką możliwą pomoc do czasu, kiedy cena leku się zmniejszy albo, kiedy zostanie ujęty, jako lek refundowany przez NFZ. Każda kwota będzie dla mnie wielkim wsparciem i pomocą.

Darowizny na rzecz leczenia Agnieszki można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 9 miesięcy temu 798 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 500 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 2 miesiące temu 10 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 41 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 9 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 45 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 1 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 48 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 155 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 41 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem