Alicja Formańska

Alicja Formańska, Ostrów Wielkopolski

Numer skarbonki: 110220

Wydawało się, że Alicja już wygrała, ale rak powrócił…

zebrano:
5 120 zł
6%
cel zbiórki:
80 000 zł

Historia

Mam na imię Ala. W 2011 roku zdiagnozowano u mnie nowotwór piersi. Jest to szczególny typ nowotworu – „potrójnie ujemny”. Możliwości jego leczenia są ograniczone i każda kolejna wznowa zmniejsza moje szanse na przeżycie

Konsekwencją diagnozy była natychmiastowa mastektomia piersi. Po operacji przeszłam cykl ciężkiej chemioterapii zwanej przez pacjentki ,,czerwoną” oraz radioterapii.

Wydawało się, że wygrałam walkę z rakiem. Byłam bardzo szczęśliwa. Mam przecież, dla kogo żyć - ukochany mąż, trójka dzieci i wnuki.

W listopadzie 2015 choroba dała o sobie znać ponownie, rak powrócił silniejszy z przerzutami na kręgosłup, kości. Możliwości leczenia rozsianego raka piersi „potrójnie ujemnego” są ograniczone i bardzo kosztowne. Pozostały mi tylko zaproszenia do udziału w leczeniu z zastosowaniem leków eksperymentalnych.

Obecnie staram się również o zakwalifikowanie do badań klinicznych.

Aktualnie dodatkowo otrzymuję raz w miesiącu wlew kwasu zoledronowego. W przypadku braku jego skuteczności będę musiała przejść na denosumab, który nie jest refundowany przez NFZ.

Mimo choroby nie tracę nadziei na wyzdrowienie. Bardzo chcę cieszyć się dalej każdą chwilą przeżytą z moimi cudownymi dziećmi i kochanym mężem, którzy mnie mocno wspierają.

Dzięki Państwa pomocy mam nadzieję zwycięsko wyjść z walki z tą chorobą.

Darowizny na rzecz leczenia Alicji można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 7 miesięcy temu 594 zł

Anonimowy 1 rok temu 535 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 3 miesiące temu 100 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 100 zł

Anonimowy 7 miesięcy temu 100 zł

Elżbieta PrPzybylska-Małoszuk 11 miesięcy temu 100 zł

Anonimowy 1 rok temu 10 zł

Anonimowy 1 rok temu 4 zł

Anonimowy 1 rok temu 11 zł

Anonimowy 1 rok temu 32 zł