Andrzej Bielecki

Andrzej Bielecki, Jaktorów

Numer skarbonki: 110649

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że Andrzej odszedł...

zebrano:
21 402 zł
19%
cel zbiórki:
108 000 zł

Historia

Witam, mam 47 lat. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia 2013 roku dowiedziałem się, że odwiedził mnie "nieproszony gość" - RAK i niestety do tej pory nie udało mi się go wyprosić. Walczyłem wszystkimi dostępnymi sposobami, a wraz ze mną moja żona i dorastający syn.

Choroba, z którą walczę to wtórny złośliwy nowotwór kości i szpiku kostnego. W momencie diagnozy nowotwór był już w stadium zaawansowanym co znacznie zmniejszało moje szanse na wygraną z nierównym i podstępnym przeciwnikiem. Mimo to postanowiłem walczyć. Brałem udział w dwóch programach klinicznych z udziałem najnowszych leków, przeszedłem kilka cykli radioterapii oraz chemioterapię. Niestety wszystkie te metody działały krótko, albo nie działały wcale. Obecnie światłem w tunelu i szansą na powstrzymanie rozwoju choroby jest poddanie się nierefundowanej terapii. Miesięczny koszt leczenia wynosi 18 tys. zł, a leczenie trwa pół roku co daje sumę 108 tys. zł.

Do momentu diagnozy żyłem jak większość moich rówieśników. Cieszyłem się z życia, wspaniałej rodziny, syna, który jest moją dumą. Praca była całym moim życiem, a lekarzy omijałem szerokim łukiem stawiając się jedynie na okresowe badania niezbędne w pracy, które z resztą zawsze były prawidłowe. Diagnoza wywróciła moje życie, zapewne tak samo jak każdego innego pacjenta onkologicznego. Mimo to starałem się żyć jak dotychczas. Pracowałem do końca 2016 roku, dopóki bóle kości oraz podejmowane leczenie uniemożliwiły mi aktywność zawodową.

Kwota jaka jest potrzebna na moje leczenie przekracza możliwości finansowe rodziny, dlatego, chociaż to dla mnie trudne, ośmielam się prosić o pomoc Państwa, którzy mają dobrą wolę i chęć wsparcia mnie w zebraniu potrzebnych pieniędzy.

Mój syn w przyszłym roku kończy 18 lat. Moim celem a zarazem motywacją do dalszej walki z chorobą, jest dożycie tej daty, a jeżeli Bóg da, może będę mógł postawić sobie kolejne cele.

Darowizny na rzecz leczenia Andrzeja można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Przekazanie darowizny uprawnia do ulgi podatkowej przy rozliczeniu PIT.

Wypłaty (suma: 20142 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

20.12.2017 - 20142.00 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 6 miesięcy temu 1600 zł 29

Dużo siły i powrotu do zdrowia

Anonimowy 6 miesięcy temu 1507 zł 21

Panie Andrzeju zrzutka z pracowniczego kiermaszu ciast. Dużo zdrowia!

Anonimowy 3 miesiące temu 1000 zł

Anonimowy 7 miesięcy temu 1000 zł

Anonimowy 7 miesięcy temu 1000 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 500 zł 17

Andrzej trzymaj się!

Anonimowy 6 miesięcy temu 500 zł 22

Andrzej, niech Bóg Cię wspiera! Twój kolega z firmy.

Koleżanki i koledzy z Konfekcjonowania Up2/D z życzeniami powrotu do zdrowia 7 miesięcy temu 500 zł

Anonimowy 7 miesięcy temu 500 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 2 miesiące temu 90 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem