Rak
Andrzej Kądziołka

Andrzej Kądziołka, GLIWICE

Numer skarbonki: 111203
Immunoterapia w Medicolonia
zebrano:
25 243 zł
7%
cel zbiórki:
340 000 zł

Historia

 Nie poddam się i proszę o wsparcie w tej nierównej walce   

W lipcu 2018 r. zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy mózgu - glejak wielopostaciowy IV stopnia. Wiadomość ta w jednej sekundzie odmieniła moje życie i życie moich najbliższych.
W jednej chwili z szczęśliwego i spełnionego męża i ojca stałem się pacjentem na szpitalnym oddziale i nie wiele ode mnie zależało, mogłem mieć jedynie pozytywne nastawienie do całej sytuacji, rodzinę blisko siebie, nadzieję i wiarę w to, że ten koszmar skończy się dobrze. 

Od tego czasu przeszedłem długą drogę poddając się operacji, radio i chemioterapii w tym zabiegowi Cyber Knife, a także przez niespełna rok byłem wielokrotnie hospitalizowany na oddziale neurologicznym. W listopadzie 2019 r. wyniki badań wykazały wznowę guza, niestety jego umiejscowienie jest zbyt ryzykowne by poddać się kolejnej operacji zaś kolejna dawka chemii i radioterapii wycieńczyłaby mój organizm.

Nadzieję na życie i dzielenie go z ukochaną żoną i dziećmi  jest kosztowna terapia immunologiczna w Medicolonia w Koloni (Niemcy). Obecnie jestem w trakcie 2 etapu leczenia, a wyniki moich badań dają dużą nadzieję na to, że jeszcze będę mógł żyć "normalnie", wędkować, grać na gitarze i gromadzić same dobre wspomnienia z ukochaną rodziną.
Niestety by dokończyć kosztowną terapię, którą należy kontynuować co 3 lub 6 miesięcy, a także kontynuować rehabilitację potrzebne są środki finansowe. 

Dotychczas finansowałem swoje leczenie ze środków własnych, jednak wszystkie oszczędności jakie posiadałem okazały się być niewystarczające do kontynuowania terapii. Dlatego zwracam się z prośbą do wszystkich tych, którzy mogą pomóc by wsparli mnie w tej nierównej walce z chorobą. Obiecałem sobie i swojej rodzinie, że nie poddam się i będę walczył do końca, pomóż mi proszę dotrzymać obietnicy!    

Darowizny na rzecz leczenia Andrzeja można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie w niebieskim prostokącie.

 

Galeria

Wspierający

Największe darowizny

Szymon Sobczak 2 tygodnie temu 1000 zł

Radosław Murawski 2 tygodnie temu 1000 zł 10

Trzymam mocno kciuki ! bądźcie silni , będzie dobrze

Anonimowy 2 tygodnie temu 800 zł

Justyn Nowakowski 4 dni temu 645 zł 3

Koszulka Piasta. Panie Andrzeju jeszcze raz dużo zdrówka. Forza Andrzej!

Radosław Murawski 2 dni temu 600 zł 3

Radosław Murawski (koszulka Martina Bukaty)

Anonimowy tydzień temu 500 zł

Julia Wasilewska 2 tygodnie temu 500 zł

Tomasz Szymanek 2 tygodnie temu 500 zł 6

Panie Andrzeju, trzymam kciuki za Pana! Musi być dobrze!

Wioletta Marciniak 3 tygodnie temu 500 zł 10

Wierzymy mocno💜

Edyta Stanisławska-Cudak 3 tygodnie temu 500 zł 7

Jesteśmy z Wami.

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem