Andrzej Kędzierski

Andrzej Kędzierski, SĄTOPY
agaka82@onet.pl

Numer skarbonki: 110564

Pomagałem innym jako strażak, teraz sam potrzebuję pomocy!

zebrano:
4 707 zł
18%
cel zbiórki:
25 000 zł

Historia

Mam na imię Andrzej, mam 44 lata.

Od 2014 roku choruję na raka złośliwego jelita grubego z przerzutami do węzłów chłonnych.

W roku 2015 przeszedłem operację usunięcia guza i wyłoniono mi stomię. Przeszedłem 40 cyklów chemioterapii. Niestety leczenie zastosowane do tej pory nie przyniosło pozytywnych rezultatów. Czekam na kolejne wyniki, które pokażą jak bardzo zaatakowała choroba.

W tej chwili jestem w takim momencie, że zaczynam wątpić w możliwość wyleczenia, ale moi najbliżsi, rodzina, przyjaciele, żona i 7-letni syn nie pozwalają mi się poddać - jednocześnie nie poddaje się, szukam kolejnych możliwości leczenia, także tych innowacyjnych poza granicami kraju oraz nierefundowanych.

Namówili mnie, żebym w końcu poprosił o pomoc. Jest to dla mnie trudne, gdyż całe życie byłem samodzielny i prośba o pomoc nie jest dla mnie łatwa.

PROSZĘ; Wesprzyjcie mnie w zbieraniu środków na dalsze leczenie metodą zwana hipertermią, która może mi pomóc w poprawieniu zdrowia. Aby móc sie jej poddać muszę też odbudować siły.

Zwykłe czynności sprawiają mi trudność. Dodatkowo występuje u mnie wodobrzusze, które jest trudne do zlikwidowania, a jednocześnie przysparza wielu dolegliwości. Utrzymuję się z renty, co nie wystarcza nawet na opłaty podstawowych rachunków, a co dopiero kosztowne leczenie, dojazdy i konsultacje lekarskie.

Przed postawieniem diagnozy pracowałem w wojskowej straży pożarnej. W swojej miejscowości jestem również prezesem OSP, oraz opiekunem drużyny młodzieżowej, wielokrotnym organizatorem konkursów strażackich dla uczniów, przeprowadzam też zajęcia pokazowe z pierwszej pomocy przedlekarskiej.

Bardzo to lubię - praca to moja pasja, chciałbym kiedyś wrócić do zawodu i samemu zarobić na życie.

BARDZO PROSZĘ O WSPARCIE I DZIEKUJĘ ZA OKAZANE SERCE.

Jedynie miłość rozumie tajemnicę.
Innych obdarować i samemu
przy tym stać się bogatym.

Clemens Von Brentano

Darowizny na rzecz leczenia Andrzeja można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Największe darowizny

marcin kanczurski 2 dni temu 1000 zł 1

Mnie się wydaje, że OSP się nie poddaje :)

Najnowsze darowizny

CELINA ŁAPIŃSKA 3 godziny temu 100 zł

Anonimowy 2 dni temu 50 zł

Grzegorz Schulc 2 dni temu 10 zł 1

Trzymaj się

Anonimowy 2 dni temu 50 zł

Anonimowy 2 dni temu 10 zł

Maria Janelt 2 dni temu 30 zł 1

Trzymam kciuki !!! Będzie dobrze !!!

Anonimowy 2 dni temu 20 zł

Powodzenia!

Anonimowy 3 dni temu 20 zł

Anonimowy 5 dni temu 10 zł

Trzymam kciuki!