Andrzej  Majewski

Andrzej Majewski, Zduńska Wola

Numer skarbonki: 111070
Chemia nie daje rady, ale ja nie chcę się poddać!
Na zebranie środków
mamy czas do: 02 lipca 2020
zebrano:
4 156 zł
20%
cel zbiórki:
20 000 zł

Historia

Chemia nie daje rady, ale ja nie chcę się poddać! Pomóż mi proszę w tej nierównej walce.

Mam na imię Andrzej, mam 61 lat. Do tej pory byłem aktywnym, pełnym energii i pomocnym facetem. Teraz staram się taki być, ale nie zawsze jest to możliwe.

Dostałem, w ubiegłym roku, na swoja 60-tkę - nietypowy, niechciany, niestety bez możliwości zwrotu - prezent od życia – raka złośliwego jelita grubego… porozrzucanego już w kilku miejscach: jelicie cienkim, wątrobie i węzłach chłonnych.

Jestem obecnie po kolejnym cyklu chemioterapii, która okazała się nieskuteczna. Ostatni wynik CT obrazuje to dobitnie: progresja pod względem wielkości zmian meta na wątrobie.

Pomocą okazać się może bardzo kosztowne badanie komórek nowotworowych i chemiowrażliwości wykonywane w Niemczech, a po diagnozie odpowiednie leczenie.

Obecnie jestem na zasiłku chorobowym, co znacząco utrudnia pokrywanie codziennego leczenia oraz zapłatę za szczegółowe i specjalistyczne badania.

Zawsze starałem się być samodzielny, być oparciem i pomocą dla innych. Teraz jestem w sytuacji, w której proszę Państwa o wsparcie.

Darowizny na rzecz leczenia Andrzeja można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 3 dni temu 100 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 100 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 100 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 100 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 28 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 100 zł 37

ZDRóWKA

Anonimowy 3 miesiące temu 50 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 100 zł

Kamil Kurowski 3 miesiące temu 100 zł

Marianna Kurowska 4 miesiące temu 100 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem