Andrzej Pek

Andrzej Pek, Gdynia

Numer skarbonki: 111162
Lek Stivarga
zebrano:
45 zł
0%
cel zbiórki:
80 000 zł

Historia

Mam na imię Andrzej, mam 49 lat.

Od ponad 5 lat zmagam się ze złośliwym rakiem esiczo-odbytniczym, a tym samym chemioterapią i jej skutkami ubocznymi.

Moje życie toczy się wokół lekarzy, szpitali i oddziałów SOR.

Z tym cierpieniem borykam się sam przy ogromnym wsparciu rodziców i sióstr, bo życie ułożyło mi się tak, że nie założyłem rodziny.

W styczniu 2014r. przeszedłem pierwszą operację raka zagięcia esiczo-prostniczego, po której przyjmowałem chemię uzupełniającą. Myślałem, że będzie dobrze. Niestety w niedługim okresie nastąpiła wznowa choroby i zostałem poddany radioterapii.

Od razu po skończonej radioterapii w styczniu 2017 r. przeszedłem drugą operację, po której wznowę choroby oceniono jako nieresekcyjną. Po tej diagnozie świat mi się zawalił. Dzięki wsparciu najbliższych podjąłem jednak dalszą walkę.

Zostałem zakwalifikowany do programu badań klinicznych, ale niestety nawet ta nowatorska terapia lekowa nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Choroba dalej postępowała i zacząłem przyjmować kolejne wyniszczające chemioterapie. Niestety choroba nie chce mi odpuścić i dalej mnie atakuje. Jest bardzo ciężko, jestem pod ścianą.

Jedyną szansą dla mnie na zatrzymanie choroby i poprawę komfortu życia jest nowoczesny lek o nazwie Stivarga (regorafenib). Niestety lek ten nie jest refundowany w Polsce. Kuracja tym lekiem kosztuje ok. 20.000 zł miesięcznie. Cena ta przekracza moje możliwości finansowe, nawet przy pomocy rodziny. Dlatego też zwracam się z prośbą o wsparcie mojej walki o życie.
Dziękuję nawet za najmniejszą pomoc. Andrzej

Darowizny na rzecz leczenia Andrzeja można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 6 miesięcy temu 20 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 20 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 10 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem