Aneta Brzozowska

Aneta Brzozowska, Łódź

Numer skarbonki: 110343

Aneta mimo młodego wieku zachorowała na raka jajnika. Potrzebuje finansowego wsparcia.

zebrano:
12 900 zł
86%
cel zbiórki:
15 000 zł

Historia

Diagnoza - Nowotwór złośliwy jajnika III C.

Mam na imię Aneta i mam 30 lat. W lutym tego roku wykryto u mnie obustronnego guza jajników, przeszłam operacje w trakcie której okazało się że nowotwór jest rozsiany... Obecnie jestem w trakcie chemioterapii i przede mną wiele miesięcy leczenia, po których chciałabym powiedzieć że jestem zdrowa.

Nie lubię pisać o sobie więc jest krótko, nie da się przelać na klawiaturę wszystkich emocji, które towarzyszą nam w momencie gdy dowiadujemy się o chorobie jak i później w momencie leczenia. Wsparciem w tych trudnych dla mnie miesiącach jest moja rodzina i przyjaciele.

Z całego serca dziękuję za każdą przekazaną pomoc którą przeznaczę na wszelkie leki i wszystko inne co jest niezbędne i potrzebne do funkcjonowania w chorobie.

Dziękuję również za dobre słowo oraz modlitwę. Aneta.

Darowizny na rzecz leczenia Anety można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Dziennik

Dobry wieczór kochani :-* Wszystko idzie nie tak jak trzeba... ehh. Jestem po trzecim wlewie doksorubicyny i po konsultacji z onkologiem, który stwierdził że niestety chemia nie działa i trzeba poszukać innej. Za kilka dni jadę do szpitala. Czekają mnie kolejne badania. No i pozostaje czekać na decyzję lekarzy co do dalszego leczenia.
Powiem Wam szczerze że moja wiara w to że będzie dobrze gdzieś uleciała, dopadają mnie różne myśli... Wiem, że tak nie można ale chyba za dużo już tego wszystkiego jak na jedną osobę. Choroba, która zabiera całą siłę i energię plus problemy osobiste... Ale ostatnio gdzieś przeczytałam coś takiego - Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą! Więc nie pozostaje mi nic innego jak zebrać się do kupy i walczyć. Buziaki kochani :-* :-* :-*

Ostatnio obiecałam, że będę częściej tu zaglądać. I owszem zaglądam, ale nie wiem co napisać... Po kilkunastu minutach wpatrywania się w ekran telefonu po prostu wychodzę ze strony. Tak bardzo chciałabym napisać, że jest dobrze, niestety póki co nie mogę tak napisać bo tak nie jest... Zaczęłam drugi rzut chemioterapii, tydzień temu dostałam pierwszą dawkę. Następna w grudniu.

Dzień dobry kochani. Zaczęłam kolejny cykl chemii, niestety przyjęłam tylko cztery dawki. Chemia została chwilowo przerwana, czekam na badania, ale póki co nie jest dobrze. W dalszym ciągu proszę Was o modlitwę i wsparcie finansowe. Postaram się też zaglądać tu częściej. Ściskam Was mocno.

Dzień dobry Wszystkim. Dawno mnie tu nie było, ale już piszę co ze mną. Miałam tomografię, która wyszła niejednoznacznie -musiałam ją powtórzyć.
Niestety nie zdążyłam (być może Pani doktor czekała zbyt długo z ponownym skierowaniem, a może tak musiało być, bo przecież od jakiegoś czasu słyszę te słowa " Aneta, może tak musiało być".) Jestem w szpitalu. Tydzień temu w nocy trafiłam na stół operacyjny - niedrożność jelita (było oblepione komórkami nowotworowymi). Usłyszałam, że jeśli nie zgodzę się na operacje mogę umrzeć. Co jak co, ale akurat jeszcze nie wybieram się nigdzie, więc nie było wyjścia. Musiałam zgodzić się na stomie. Mój stan psychiczny nie jest najlepszy, jak możecie się spodziewać. Za dwa dni wychodzę do domu, może tam będzie trochę lepiej. A teraz podobno znowu mam mieć tomografię, no i niestety kolejny cykl chemii. Oczywiście, zanim to wszystko, muszę dojść do siebie po operacji.
Przesyłam pozdrowienia i uściski dla każdego z Was.

Dawno mnie tutaj nie było. :-) Kolejna chemia za mną... za chwilę również kolejne badania. Trzymajcie kciuki, Wasze wsparcie i pozytywne słowa dodają mi energii do dalszej walki. :-)

Kochani, dziękuję za Wasze wpłaty - jesteście cudowni :-* :-* :-*
Za tydzień kolejna chemia - trzymajcie kciuki :-) Ściskam Was mocno. :-)

Odebrałam wyniki badań genetycznych... okazało się że mój rak nie jest dziedziczy, co za tym idzie nie mam genów BRCA 1, BRCA2. Jeśli w przyszłości okaże się że potrzebuje leku Olaparib- nie dostanę go ze środków NFZ. Dlatego jeszcze raz gorąco proszę o wsparcie finansowe. Pozdrawiam Was serdecznie.

Wypłaty (suma: 806.03 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

22.01.2018 - 345.73 zł
- kategoria wydatków: inne, środki farmakologiczne

18.07.2017 - 259.00 zł
- kategoria wydatków: inne

28.06.2017 - 201.30 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 1 rok temu 1702 zł

Anonimowy 1 rok temu 1600 zł 87

Dużo zdrowia i sił na Nowy Rok! :)

Dziękuję bardzo :-) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :-) Pozdrawiam
Aneta


Anonimowy 1 rok temu 1500 zł 79

Aneta, dziękujemy za wieści! :) Będziemy się dalej zrzucać dla Ciebie, żeby potrzeby finansowe jak najmniej zaprzątały Ci głowę. A Ty tylko zdrowiej! :) moc uśmiechów dla Ciebie

Dziękuję bardzo, jesteście kochani. Wasza pomoc finansowa bardzo wiele dla mnie znaczy. Ściskam każdego z Was i przesyłam buziaki. I oczywiście będę dalej pisała co się ze mną dzieje i jak się czuje. 😘😘😘
Aneta


Anonimowy 1 rok temu 1500 zł 77

Pamiętam o Tobie i nadsyłam wsparcie :) Nie znam Cię, ale jestem z Tobą i chcę pomagać. Chociaż w ten sposób. Jesteś mega dzielna!!! Będzie dobrze.

Dziękuję, dziękuję bardzo. :-* Jestem mega wdzięczna :-) Staram się być dzielna i twarda ale są niestety również dni słabości... Bardzo jest miło czytać te wszystkie słowa wsparcia, podnoszą człowieka na duchu :-) przesyłam pozdrowienia :-)
Aneta


Anonimowy 1 rok temu 1500 zł 95

Trzymam za Ciebie kciuki! Będzie dobrze.

Dziękuję bardzo :-) pozdrawiam :-)
Aneta


Anonimowy 1 rok temu 1000 zł

Anonimowy 1 rok temu 743 zł 58

Dobijam do pełnego :) pozdrawiam!

Dziękuję :-) Ściskam mocno :-)
Aneta


Najnowsze darowizny

Anonimowy 2 miesiące temu 50 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 100 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 10 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem