Aneta Brzozowska

Aneta Brzozowska, Łódź

Numer skarbonki: 110343

Aneta mimo młodego wieku zachorowała na raka jajnika. Potrzebuje finansowego wsparcia.

zebrano:
12 000 zł
100%
cel zbiórki:
12 000 zł

Historia

Diagnoza - Nowotwór złośliwy jajnika III C.

Mam na imię Aneta i mam 30 lat. W lutym tego roku wykryto u mnie obustronnego guza jajników, przeszłam operacje w trakcie której okazało się że nowotwór jest rozsiany... Obecnie jestem w trakcie chemioterapii i przede mną wiele miesięcy leczenia, po których chciałabym powiedzieć że jestem zdrowa.

Nie lubię pisać o sobie więc jest krótko, nie da się przelać na klawiaturę wszystkich emocji, które towarzyszą nam w momencie gdy dowiadujemy się o chorobie jak i później w momencie leczenia. Wsparciem w tych trudnych dla mnie miesiącach jest moja rodzina i przyjaciele.

Z całego serca dziękuję za każdą przekazaną pomoc którą przeznaczę na wszelkie leki i wszystko inne co jest niezbędne i potrzebne do funkcjonowania w chorobie.

Dziękuję również za dobre słowo oraz modlitwę. Aneta.

Darowizny na rzecz leczenia Anety można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Dziennik

Dawno mnie tutaj nie było. :-) Kolejna chemia za mną... za chwilę również kolejne badania. Trzymajcie kciuki, Wasze wsparcie i pozytywne słowa dodają mi energii do dalszej walki. :-)

Kochani, dziękuję za Wasze wpłaty - jesteście cudowni :-* :-* :-*
Za tydzień kolejna chemia - trzymajcie kciuki :-) Ściskam Was mocno. :-)

Odebrałam wyniki badań genetycznych... okazało się że mój rak nie jest dziedziczy, co za tym idzie nie mam genów BRCA 1, BRCA2. Jeśli w przyszłości okaże się że potrzebuje leku Olaparib- nie dostanę go ze środków NFZ. Dlatego jeszcze raz gorąco proszę o wsparcie finansowe. Pozdrawiam Was serdecznie.

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 7 miesięcy temu 1702 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 1600 zł 26

Dużo zdrowia i sił na Nowy Rok! :)

Dziękuję bardzo :-) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :-) Pozdrawiam
Aneta


Anonimowy 2 miesiące temu 1500 zł 20

Aneta, dziękujemy za wieści! :) Będziemy się dalej zrzucać dla Ciebie, żeby potrzeby finansowe jak najmniej zaprzątały Ci głowę. A Ty tylko zdrowiej! :) moc uśmiechów dla Ciebie

Dziękuję bardzo, jesteście kochani. Wasza pomoc finansowa bardzo wiele dla mnie znaczy. Ściskam każdego z Was i przesyłam buziaki. I oczywiście będę dalej pisała co się ze mną dzieje i jak się czuje. 😘😘😘
Aneta


Anonimowy 5 miesięcy temu 1500 zł 25

Pamiętam o Tobie i nadsyłam wsparcie :) Nie znam Cię, ale jestem z Tobą i chcę pomagać. Chociaż w ten sposób. Jesteś mega dzielna!!! Będzie dobrze.

Dziękuję, dziękuję bardzo. :-* Jestem mega wdzięczna :-) Staram się być dzielna i twarda ale są niestety również dni słabości... Bardzo jest miło czytać te wszystkie słowa wsparcia, podnoszą człowieka na duchu :-) przesyłam pozdrowienia :-)
Aneta


Anonimowy 6 miesięcy temu 1500 zł 29

Trzymam za Ciebie kciuki! Będzie dobrze.

Dziękuję bardzo :-) pozdrawiam :-)
Aneta


Anonimowy 8 miesięcy temu 1000 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 743 zł 7

Dobijam do pełnego :) pozdrawiam!

Dziękuję :-) Ściskam mocno :-)
Aneta


Najnowsze darowizny

Anonimowy 3 tygodnie temu 7 zł 4

Powodzenia, wszystko będzie dobrze!

Anonimowy 3 miesiące temu 256 zł 16

trzymam kciuki

Dziękuję :-)
Aneta


bożena górska 3 miesiące temu 10 zł 19

Aniu życzę Ci dużo siły i opieki Matki Boskiej

Może być Aniu :-) Dziękuję bardzo, przesyłam pozdrowienia :-)
Aneta