Aneta Brzozowska

Aneta Brzozowska, Łódź

Numer skarbonki: 110343

Aneta mimo młodego wieku zachorowała na raka jajnika. Potrzebuje finansowego wsparcia.

zebrano:
12 045 zł
80%
cel zbiórki:
15 000 zł

Historia

Diagnoza - Nowotwór złośliwy jajnika III C.

Mam na imię Aneta i mam 30 lat. W lutym tego roku wykryto u mnie obustronnego guza jajników, przeszłam operacje w trakcie której okazało się że nowotwór jest rozsiany... Obecnie jestem w trakcie chemioterapii i przede mną wiele miesięcy leczenia, po których chciałabym powiedzieć że jestem zdrowa.

Nie lubię pisać o sobie więc jest krótko, nie da się przelać na klawiaturę wszystkich emocji, które towarzyszą nam w momencie gdy dowiadujemy się o chorobie jak i później w momencie leczenia. Wsparciem w tych trudnych dla mnie miesiącach jest moja rodzina i przyjaciele.

Z całego serca dziękuję za każdą przekazaną pomoc którą przeznaczę na wszelkie leki i wszystko inne co jest niezbędne i potrzebne do funkcjonowania w chorobie.

Dziękuję również za dobre słowo oraz modlitwę. Aneta.

Darowizny na rzecz leczenia Anety można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Dziennik

Dzień dobry Wszystkim. Dawno mnie tu nie było, ale już piszę co ze mną. Miałam tomografię, która wyszła niejednoznacznie -musiałam ją powtórzyć.
Niestety nie zdążyłam (być może Pani doktor czekała zbyt długo z ponownym skierowaniem, a może tak musiało być, bo przecież od jakiegoś czasu słyszę te słowa " Aneta, może tak musiało być".) Jestem w szpitalu. Tydzień temu w nocy trafiłam na stół operacyjny - niedrożność jelita (było oblepione komórkami nowotworowymi). Usłyszałam, że jeśli nie zgodzę się na operacje mogę umrzeć. Co jak co, ale akurat jeszcze nie wybieram się nigdzie, więc nie było wyjścia. Musiałam zgodzić się na stomie. Mój stan psychiczny nie jest najlepszy, jak możecie się spodziewać. Za dwa dni wychodzę do domu, może tam będzie trochę lepiej. A teraz podobno znowu mam mieć tomografię, no i niestety kolejny cykl chemii. Oczywiście, zanim to wszystko, muszę dojść do siebie po operacji.
Przesyłam pozdrowienia i uściski dla każdego z Was.

Dawno mnie tutaj nie było. :-) Kolejna chemia za mną... za chwilę również kolejne badania. Trzymajcie kciuki, Wasze wsparcie i pozytywne słowa dodają mi energii do dalszej walki. :-)

Kochani, dziękuję za Wasze wpłaty - jesteście cudowni :-* :-* :-*
Za tydzień kolejna chemia - trzymajcie kciuki :-) Ściskam Was mocno. :-)

Odebrałam wyniki badań genetycznych... okazało się że mój rak nie jest dziedziczy, co za tym idzie nie mam genów BRCA 1, BRCA2. Jeśli w przyszłości okaże się że potrzebuje leku Olaparib- nie dostanę go ze środków NFZ. Dlatego jeszcze raz gorąco proszę o wsparcie finansowe. Pozdrawiam Was serdecznie.

Wypłaty (suma: 460.3 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

18.07.2017 - 259.00 zł
- kategoria wydatków: inne

28.06.2017 - 201.30 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 1 rok temu 1702 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 1600 zł 49

Dużo zdrowia i sił na Nowy Rok! :)

Dziękuję bardzo :-) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :-) Pozdrawiam
Aneta


Anonimowy 7 miesięcy temu 1500 zł 45

Aneta, dziękujemy za wieści! :) Będziemy się dalej zrzucać dla Ciebie, żeby potrzeby finansowe jak najmniej zaprzątały Ci głowę. A Ty tylko zdrowiej! :) moc uśmiechów dla Ciebie

Dziękuję bardzo, jesteście kochani. Wasza pomoc finansowa bardzo wiele dla mnie znaczy. Ściskam każdego z Was i przesyłam buziaki. I oczywiście będę dalej pisała co się ze mną dzieje i jak się czuje. 😘😘😘
Aneta


Anonimowy 10 miesięcy temu 1500 zł 50

Pamiętam o Tobie i nadsyłam wsparcie :) Nie znam Cię, ale jestem z Tobą i chcę pomagać. Chociaż w ten sposób. Jesteś mega dzielna!!! Będzie dobrze.

Dziękuję, dziękuję bardzo. :-* Jestem mega wdzięczna :-) Staram się być dzielna i twarda ale są niestety również dni słabości... Bardzo jest miło czytać te wszystkie słowa wsparcia, podnoszą człowieka na duchu :-) przesyłam pozdrowienia :-)
Aneta


Anonimowy 11 miesięcy temu 1500 zł 56

Trzymam za Ciebie kciuki! Będzie dobrze.

Dziękuję bardzo :-) pozdrawiam :-)
Aneta


Anonimowy 1 rok temu 1000 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 743 zł 32

Dobijam do pełnego :) pozdrawiam!

Dziękuję :-) Ściskam mocno :-)
Aneta


Najnowsze darowizny

Anonimowy 3 tygodnie temu 50 zł

Anonimowy 5 miesięcy temu 7 zł 30

Powodzenia, wszystko będzie dobrze!

Dziękuję i pozdrawiam 🙂
Aneta


Anonimowy 8 miesięcy temu 256 zł 42

trzymam kciuki

Dziękuję :-)
Aneta