Aneta Pieprzny

Aneta Pieprzny, Tarnów

Numer skarbonki: 111409
Moja walka z czerniakiem
zebrano:
7 341 zł
29%
cel zbiórki:
25 000 zł

Historia

Dzień dobry,

Mam na imię Aneta. Mam 43 lata. Jestem samotną matką. Mam cudowną Córkę, Zuzankę (9 lat).

Utrzymujemy się z renty ZUS, alimentów oraz zasiłków MOPS. Na mieszkanie mamy zaciągnięty kredyt hipoteczny.

W listopadzie 2016 roku pojawiły się u mnie bóle brzucha i ogólnie gorsze samopoczucie (jakby ciągłe przeziębienie). Bóle z każdym dniem nasilały się. Myślałam początkowo, że to przesilenie po przeprowadzce porozwodowej...

Po konsultacjach u kolejnych lekarzy i badaniach, w styczniu 2017 roku podjęto decyzję o operacji w CO w Krakowie (luty 2017 roku - operacja ginekologiczna z podejrzeniem złośliwego guza jajnika). Po operacji i badaniu guza okazało się, że mam czerniaka z mutacją BRAF V600. Usunięto mi całość macicy z przydatkami.

W 2017 roku przeszłam kolejną operację, tym razem głowy (obszar czołowo-skroniowo-ciemieniowy). Ponownie (w 2019 roku) nastąpił rozsiew do OUN. Przeszłam napromieniowanie stereotaktyczne, a w sierpniu 2019 roku rozpoczęłam leczenie anty-BRAF (terapia celowana) do października 2020 roku. Niestety znowu nastąpiła wznowa do OUN z podejrzeniem rozsiewu do opon mózgowych. Następne naświetlenia... Obecnie zostałam zakwalifikowana i jestem w trakcie leczenia za pomocą immunoterapii.

Do dalszej walki o zdrowie i życie motywuje mnie Córeczka, najbliższa Rodzina oraz ogromna radość życia i spełniania się twórczo (malowałam, szydełkowałam i pracowałam jako grafik komputerowy).

Mam orzeczoną całkowitą niezdolność do pracy oraz niepełnosprawność w znacznym stopniu. Na większe odległości poruszam się dzięki  kuli oraz z pomocą innych osób. Nie mam możliwości podjęcia jakiejkolwiek pracy.

Dzięki Skarbonce mam szansę na pokrycie kosztów dojazdów (z Tarnowa do Krakowa) na kontrole lekarskie i specjalistyczne badania, leków, rehabilitacji oraz produktów poprawiających ogólną jakość życia.

Dziękuję Wszystkim za każde wsparcie i okazane serce,

 Aneta

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Galeria

Dziennik

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
życzę Wam wszystkim wiele Miłości, Radości i Pogody Ducha.
Niech ten świąteczny czas będzie dla Was najpiękniejszą chwilą pełną Wzruszeń i nieustającej Dobroci 🎄🥰❤️

Dzień dobry 😘
Już są pierwsze efekty zbiórki. Dzięki Wam udało się pokryć głównie koszty aktualnych leków oraz produktów poprawiających moją jakość codziennego funkcjonowania. Wszystkie te rzeczy sprawiają, że mój stan bardzo powoli, ale poprawia się. Jednak aby efekty były widoczne i skutki uboczne choroby oraz leczenia ustępowały, potrzebne jest dalsze wsparcie. Dziękuję za dotychczasową pomoc. Jednocześnie zachęcam do dalszych darowizn na mój cel, co pozwoli na kontynuowanie podjętej przeze mnie walki.
Dziękuję ❤️

❤️ Bardzo dziękuję wszystkim Darczyńcom 💕 Dajecie mi jeszcze więcej wiary w drugiego człowieka i jego bezinteresowne dobro ❤️ Jesteście cudowni 🤗 Dziękuję!

Wypłaty (suma: 731.24 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

18.12.2020 - 731.24 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne, inne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 6 610,06 zł

Wspierający

Największe darowizny

Marcin Kapustka 1 miesiąc temu 1000 zł 11

Całym serduchem z Tobą!!! :)

🥰❤️🤗 Dziękuję z całego serca ❤️😍😘
Aneta


Beata i Krzysztof MARSZAŁEK 2 tygodnie temu 500 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 500 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 1 dzień temu 100 zł

Anonimowy 4 dni temu 100 zł

Anonimowy 5 dni temu 300 zł

Anonimowy 6 dni temu 200 zł

Anonimowy tydzień temu 70 zł

Anonimowy tydzień temu 100 zł

Anonimowy tydzień temu 50 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem