Anna Budkiewicz

Anna Budkiewicz, Mińsk Mazowiecki

Numer skarbonki: 111485
Pieniądze, albo życie. Taka sytuacja...
zebrano:
17 092 zł
5%
cel zbiórki:
300 000 zł

Historia

Pewnie mnie nie znacie, właściwie większość z Was nie zna. Być może kiedyś kupowaliście pyszne i świeże ryby w „Delikatesach Rybnych u Ani” w Mińsku Mazowieckim. Być może nawet udało Wam się mnie minąć gdzieś na mieście, choć teraz pewnie nie poznalibyście mnie, bo mam glejaka złośliwego Glioblastomę IDH Wildtype, który zmienił moje ciało, twarz i całe życie... W marcu 2020 roku zdiagnozowano u mnie tę straszną chorobę. Od tamtego czasu przeszłam przez wszystkie atrakcje (badania, operację wycięcia guza w 90%, radioterapię i 6-miesięczną chemioterapię), które zafundował mi NFZ i nic nie pomogło. Kilka miesięcy temu, kiedy nastąpiła wznowa choroby (guz odrósł) lekarze poradzili mi, żebym zaczęła pakować swój tobołek, bo droga przede mną daleka, a ja mam przed sobą niewiele czasu.

Nie poddałam się, zaczęłam szukać nowych możliwości, terapii, leków, ale już nie w naszym pięknym kraju. W Niemczech jest klinika, która chce i może mi pomóc - chodzi o terapię komórkami dendrytycznymi. Nie namawiałabym Państwa do wspierania przegranej sprawy, ale wytrzymałam już tyle, że w końcu jest jakaś nadzieja na inne zakończenie tej historii i szczerze mówiąc kurczowo łapię się tej nadziei. Niestety zabawa jest kosztowna, a NFZ nie refunduje takich fanaberii, więc proszę Was o pomoc. Proszę również o wsparcie w poniesieniu codziennych kosztów związanych z leczeniem, a nie są one małe...

Nazywam się Ania Budkiewicz, mam 38 lat, dwoje nastoletnich dzieci i bardzo mało czasu! 

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Galeria

Wspierający

Największe darowizny

Środki od Darczyńców Martyny Bodych Lipińskiej 1 miesiąc temu 15000 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 500 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 2 tygodnie temu 30 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 100 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 50 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 80 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 50 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 50 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 100 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 30 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem