Anna Charzyńska

Anna Charzyńska, Konin

Numer skarbonki: 110920
Chciałabym finansować nowoczesne leczenie.
Na zebranie środków
mamy czas do: 30 czerwca 2019
zebrano:
10 624 zł
88%
cel zbiórki:
12 000 zł

Historia

Witam,

nazywam się Ania i mam 32 lata. W marcu 2018 roku trafiłam do szpitala z podejrzeniem raka jelita grubego. Następnie były szczegółowe badania - tomograf, gastroskopia, kolonoskopia. Wynik badania odebrał mi mowę - zaawansowany rak jelita grubego z licznymi przerzutami na wątrobę (nieoperacyjny). W maju zaczęłam chemioterapię. Pierwsze 6 cykli - rak się powiększył. Kolejne 7 cykli przy zmianie chemii - rak stanął w miejscu. Na razie brak jakichkolwiek rokowań. Nie wiem, ile mój organizm wytrzyma jeszcze chemii.

Zaczęłam szukać nowoczesnych rozwiązań. Mam dopiero 32 lata i chciałabym jeszcze skorzystać z życia w pełni. W wyniku choroby straciłam pracę i w tej chwili czekam na rentę, dlatego moja sytuacja finansowa jest bardzo trudna. Rodzice wspierają mnie jak mogą niestety mój Tata też ma raka jelita grubego z przerzutami do wątroby. Staramy się walczyć wspólnymi siłami.

Chciałabym zebrać pieniądze na konsultacje z lekarzami, lekarstwa, dojazdy do szpitala. Ułatwiłoby mi to dalsze leczenie, a życie stałoby się bardziej komfortowe w walce z chorobą.

Bardzo proszę Was o wsparcie, nawet najmniejsze kwoty się przydadzą. Wierzę, że razem z Wami uda mi się pokonać chorobę. 

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Galeria

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 1 miesiąc temu 800 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 500 zł 6

Aniu, przekazuję pieniążki na dalsze Twoje leczenie od Cioci Izy Grześkiewicz i wuja Janka Grześkiewicza. Pozdrawiam serdecznie!

Kasia 4 tygodnie temu 500 zł 13

Sąsiedzi trzymają kciuki

Klasa 3g II Liceum ogólnokształcące w Koninie 4 tygodnie temu 500 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 500 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 500 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 500 zł 22

Pozdrowienia od koleżanki z gimnazjum

Anonimowy 1 miesiąc temu 500 zł

Najnowsze darowizny

Robert Gamibrodzki 4 dni temu 100 zł

Anonimowy 4 dni temu 50 zł 2

Fajna dziewczyna z Ciebie:- ) Dużo zdrowia.

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem