Anna Kowalczyk

Anna Kowalczyk, Warszawa

Numer skarbonki: 111449
Koszty towarzyszące leczeniu, przyszła immunoterapia
zebrano:
1 143 zł
3%
cel zbiórki:
30 000 zł

Historia

Pod koniec 2019 został u mnie zdiagnozowany zaawansowany nowotwór jajnika 3-go stopnia z przerzutami. Przeszłam operację histerektomii całkowitej, a następnie poddałam się chemioterapii wspomaganej tradycyjną terapią lekową. Zastosowane leczenie przyniosło pierwsze pożądane rezultaty. Niestety, w moim przypadku istnieje wysokie ryzyko nawrotu choroby ze względu na stopień zaawansowania nowotworu w momencie wykrycia i towarzyszącą mutację genetyczną, niestety nie taką, jaką uznaje NFZ dla kontynuowania leczenia, czyli BRCA.

Obecnie jest to dla mnie koniec refundowanego leczenia, ale medycyna oferuje dalszą terapię i daje szanse takim osobom jak ja. Chciałabym otrzymane wsparcie przeznaczyć nie tylko na pokrycie wciąż rosnących kosztów towarzyszących obecnej terapii (konsultacje, diagnostyka, dojazdy), ale także na przyszłe leczenie, które tak bardzo chciałabym uzyskać, metodą immunoterapii, niepokrywaną przez NFZ. Dziękuję!

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 3 miesiące temu 150 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 400 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 100 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 100 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 100 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 100 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 150 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 70 zł 30

Nadzieja, wiara i miłość niech nigdy p. ANIU Panią nie opuszczą.

Anonimowy 3 miesiące temu 100 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem