Anna Kowalczyk

Anna Kowalczyk, Warszawa

Numer skarbonki: 111449
Koszty towarzyszące leczeniu, przyszła immunoterapia
zebrano:
5 583 zł
18%
cel zbiórki:
30 000 zł

Historia

Pod koniec 2019 został u mnie zdiagnozowany zaawansowany nowotwór jajnika 3-go stopnia z przerzutami. Przeszłam operację histerektomii całkowitej, a następnie poddałam się chemioterapii wspomaganej tradycyjną terapią lekową. Zastosowane leczenie przyniosło pierwsze pożądane rezultaty. Niestety, w moim przypadku istnieje wysokie ryzyko nawrotu choroby ze względu na stopień zaawansowania nowotworu w momencie wykrycia i towarzyszącą mutację genetyczną, niestety nie taką, jaką uznaje NFZ dla kontynuowania leczenia, czyli BRCA.

Obecnie jest to dla mnie koniec refundowanego leczenia, ale medycyna oferuje dalszą terapię i daje szanse takim osobom jak ja. Chciałabym otrzymane wsparcie przeznaczyć nie tylko na pokrycie wciąż rosnących kosztów towarzyszących obecnej terapii (konsultacje, diagnostyka, dojazdy), ale także na przyszłe leczenie, które tak bardzo chciałabym uzyskać, metodą immunoterapii, niepokrywaną przez NFZ. Dziękuję!

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Dziennik

Dziś dostałam informację z Alivii, że na moje konto wpłynęły wpłaty z 1% podatku. Nie spodziewałam się, że aż tyle osób zechce o mnie pamiętać. Dziękuję wszystkim moim Przyjaciołom, dziękuję za pamięć i wielkie Serce!

Od kwietnia 2021 przechodzę kolejny etap leczenia za pomocą terapii podtrzymującej z zastosowaniem inhibitora PARP.

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 2 tygodnie temu 820 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 548 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 2 dni temu 5 zł

Anonimowy 4 dni temu 100 zł

Anonimowy 5 dni temu 10 zł 3

Zdrowia!

Bardzo dziękuję!:)
Anna


Anonimowy tydzień temu 5 zł

Anonimowy tydzień temu 100 zł 3

Dzień dobry trzymam kciuki, ja też choruje na raka jajnika 3 stopień ale dopiero będę mieć 5 chemię.Pozdrawiam i trzymam kciuki za Nas

Dziękuję! Najlepszego powodzenia w leczeniu!!!:)
Anna


Anonimowy tydzień temu 20 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 8 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 71 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem