Anna Rubacha

Anna Rubacha, Łódź

Numer skarbonki: 110738
Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że Anna odeszła...
Na zebranie środków
mamy czas do: 31 grudnia 2018
zebrano:
2 337 zł
4%
cel zbiórki:
50 000 zł

Historia

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że Ania odeszła…

Składamy szczere wyrazy współczucia jej rodzinie i bliskim.

Zarząd Fundacji Alivia.

Skarbonka Ani została zamknięta. Prosimy nie przekazywać darowizn na ten cel. ………………………………………………………..***………………………………………………………….

Nazywam się Anna Rubacha. Od 5 lat borykam się z nowotworem i ciągłymi jego przerzutami. W 2013 r. przeszłam operację usunięcia płata płuca oraz 4 cykle chemioterapii. W roku 2016 niestety badanie PET wykazało dalszy rozsiew nowotworu, w wyniku czego poddana zostałam następnej operacji oraz 5 cyklom chemioterapii połączonej z pięciotygodniową, codzienną radioterapią. 

Myślałam, że to koniec moich kłopotów i mogę myśleć o przyjemnych sprawach związanych z codziennym życiem. Niestety... rok 2017 okazał się moim wrogiem. PET, a później przeprowadzone badania TK miednicy wykazały wznowę w płucach i rozsiew do kości. Wykonany w styczniu rezonans mózgu wykazał również obecność przerzutów. 

Moją nadzieję na zdrowie i życie jest terapia nowoczesnym lekiem, który niestety nie jest refundowany w Polsce. Bardzo proszę Państwa o pomoc i wsparcie w uzyskaniu niezbędnych środków na sfinansowanie mojego leczenia.

Nowoczesny lek celowany - 40 mg leku to koszt 2969,00 zł, na moją masę ciała potrzeba 180 mg leku co w przybliżeniu daje koszt około 15000 zł. Lek musi być podawany co 2 tygodnie... A minimalna ilość jaką musiałabym przyjąć to 8 dawek co daje niebagatelną i nieosiągalną dla mnie kwotę około 120 000 zł. 

 

Dziennik

Sytuacja uległa zmianie...Kochani, nie udało mi się uzbierać pieniędzy w założonym przeze mnie terminie, ale od maja dostępny jest w Polsce w ramach leczenia prowadzonego przez NFZ nowy lek z grupy immunoterapeutycznych. Aktualnie trwają badania umożliwiające zakwalifikowanie mnie do terapii tym lekiem. Dzięki dotychczasowej Waszej pomocy mogłam pokryć część wydatków poniesionych na zakup leków co bardzo pomogło mi w "dopięciu" mojego budżetu domowego. Jesteście nieocenieni!!!

Potrzebuje Waszej dalszej pomocy i wsparcia w pokryciu kosztów zakupu leków, rehabilitacji i dojazdów na badania.

Co u mnie? Jestem po radioterapii zmian nowotworowych mózgu. Miałam ostatnio wykonywany rezonans i częściowo zmiany uległy zmniejszeniu co dodało mi skrzydeł i wiary w moje leczenie. Radioterapia i przyjmowany przeze mnie od stycznia steryd nie są obojętne dla mojej sprawności fizycznej... zanikają mi mięśnie, mam kłopoty z chodzeniem i zaburzenia równowagi. Już nie mogę samodzielnie wychodzić z domu z uwagi na groźbę upadku... nie wejdę samodzielnie do wanny. Moja niedołężność bardzo mnie przygnębia... Zdjęcie, które widzicie było wykonane dokładnie w zeszłym roku podczas wyjazdu do Zakopanego... Dziś jest to dla mnie jedynie barwne wspomnienie... abstrakcyjne w wykonaniu na chwilę obecną... a tak bardzo chciałabym znów tam pojechać. Staram się nie roztkliwiać nad sobą, ale jest to niezmiernie trudne.

Trzymajcie kciuki za szybkie wdrożenie u mnie leczenia. Pozdrawiam Was wszystkich gorąco.

Kochani, bardzo wszystkim dziękuję za wsparcie. Wszystko to dodaje mi sił i otuchy.
Aktualnie czekam jak na szpilkach na cyberknife. Zakończenie tego zabiegu warunkuje możliwość poddania się kolejnym etapom leczenia.
Pozdrawiam wszystkich!
Trzymajcie za mnie kciuki!

Wypłaty (suma: 1536.52 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

18.10.2018 - 495.46 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne, konsultacje medyczne, inne

05.06.2018 - 332.64 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

03.04.2018 - 368.43 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

06.03.2018 - 339.99 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

Wspierający

Najnowsze darowizny

małgorzata dziubińska 3 miesiące temu 50 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 12 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 25 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 37 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 65 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 31 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 22 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 19 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 17 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 21 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem