Arkadiusz Suska

Arkadiusz Suska, Staszów

Numer skarbonki: 110691
Pomóż mi sfinansować leki i przeszczep szpiku kostnego!
zebrano:
101 284 zł
25%
cel zbiórki:
400 000 zł

Historia

Mam na imię Arkadiusz. Mam wspaniałą rodzinę, jestem ojcem dwóch cudownych córek w wieku szkolnym, które wciąż mnie potrzebują!

W kwietniu 2017 r. po badaniu szpiku kostnego okazało się, że jestem chory na ostrą białaczkę szpikową typu pośredniego. Po pierwszej chemioterapii nastąpiła poprawa.

Obecnie mam pogorszenie wyników krwi. Muszę podjąć dalsze leczenie - włącznie z przeszczepem szpiku. Mieszkam w USA i moje ubezpieczenie nie pokryje w całości tego bardzo drogiego leczenia.

Bardzo proszę o wsparcie finansowe.

Z góry dziękuję za pomoc.

Darowizny na rzecz leczenia Arkadiusza można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie. 

Dziennik

Pragnę Wam donieść, że jestem 1 rok i 7 miesięcy po przeszczepie. Walczę z chorobą przeszczep przeciw gospodarzowi, mam też kłopoty z wątrobą. Przyjąłem szczepienia na covid19.
Pomimo komplikacji trzymam się dzielnie. Jestem pełen nadziei, że pokonam trudności.
Dziękuję, że jesteście. Dziękuję za każde wsparcie finansowe.
Przesyłam pozdrowienia dla Was.

Dziękuję wszystkim za wsparcie i pomoc finansową. Jestem obecnie 10 miesięcy po przeszczepie szpiku kostnego. Jest to dla mnie bardzo ciężki czas, ponieważ z trudami zmagam się z reakcjami polekowymi i innymi komplikacjami. Obecnie pokonuję wirus cytomegalii. Nie tracę jednak nadziei i każdego dnia podejmuję walkę o poprawę zdrowia. Proszę o Waszą dalszą życzliwość i wsparcie. Pozdrawiam Was serdecznie.

Jestem już 4 miesiące po przeszczepie szpiku. Leczenie przebiega z komplikacjami, ale pokonuje trudności z Bożą pomocą. Mam nadzieję, że już tylko będzie coraz lepiej.
Dziękuję za każdą pomoc i proszę o dalsze wsparcie.

Teraz mam trudny czas, niebawem minie 3 rok, odkąd zachorowałem. Obecnie przechodzę kondycjonowanie do przeszczepu szpiku. Znów jestem poddawany chemioterapii i mam różne ciężkie objawy. Jednak pokonuje kolejne przeszkody z dużym wsparciem rodziny i lekarzy, którzy mówią, że jestem silny. Nie poddaję się. Dziękuję za Waszą obecność, za każdy głos otuchy i każde wsparcie finansowe.

Dziękuję serdecznie wszystkim osobom wspierającym mnie finansowo. W ostatnim roku wiele przeszedłem. Jestem po chemii, dużo silniejszej od poprzedniej.
Miałem dwie operacje z powodu zakażenia tkanek miękkich. Długo walczyłem z kłopotami skórnymi.
Obecnie muszę zająć się leczeniem stomatologicznym. Ważne jest by usunąć chore zęby i leczone kanałowo. Trzeba zlikwidować wszystkie możliwe zagrożenia, by udał się przeszczep szpiku.
Dziękuję za każdą ofiarowaną dla mnie złotówkę.

Wypłaty (suma: 11613.28 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

24.05.2021 - 11613.28 zł

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 89 671,38 zł

Wspierający

Największe darowizny

Darczyńcy Piotra Kaski 1 rok temu 11163 zł

Anonimowy 3 lata temu 10000 zł

Anonimowy 4 lata temu 10000 zł

Anonimowy 3 lata temu 8463 zł

Anonimowy 2 lata temu 7772 zł

Anonimowy 2 lata temu 6387 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 6000 zł

Anonimowy 1 rok temu 5500 zł

Anonimowy 2 lata temu 5000 zł

Anonimowy 2 lata temu 5000 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem