Barbara Piąstka

Barbara Piąstka, Warszawa

Numer skarbonki: 111403
Na ten moment zawieszam zbiórkę. Dziękuję za wpłaty.
zebrano:
10 531 zł
75%
cel zbiórki:
14 000 zł

Historia

Mam na imię Barbara, mam 68 lat. Moje  życie na emeryturze było do niedawna bardzo aktywne. Swój czas dzieliłam między dom, opiekę nad mamą, która ma 94 lata i pomoc moim dwóm pracującym córkom w opiece nad wnukami, dziś już mają 12 i 14  lat. Rok temu córka urodziła trzeciego wnuka, cudownego Adasia, który dał mi nową porcję energii do działania.

Niestety w sierpniu tego roku, po kolejnym wykonywanym regularnie badaniu mammograficznym, okazało się że mam w piersi guzek, niewyczuwalny w badaniu dotykowym. Dalsze badania wykazały, że to nowotwór złośliwy, konieczna była mastektomia lewej piersi. Badania patomorfologiczne guza określiły, że jest to rak hormonozależny, Her2 ujemny, ale z wysokim wskaźnikiem agresywności guza.

Według informacji lekarza jestem w grupie pacjentek, u których celowe jest zrobienie testów Mammaprint, co pozwoli na precyzyjne określenie podtypu molekularnego guza i umożliwi wybranie optymalnego leczenia (m.in. wskaże, czy chemioterapia będzie u mnie skuteczna). Test Mammaprint wykonuje certyfikowane laboratorium w Holandii i niestety nie jest on w Polsce refundowany. Chciałabym móc jak najszybciej rozpocząć skuteczne i możliwie najmniej wyniszczające organizm leczenie, a to dałoby mi wykonanie testów.

Czeka mnie trudny czas, ale jestem pełna wiary, że uda mi się wrócić do swojego poprzedniego życia, zająć się mamą, która wymaga coraz większej opieki, patrzeć jak rosną moi kochani wnukowie, zabrać najmłodszego Adasia na spacer, no i takie osobiste zupełnie marzenie, aby kontynuować wycieczki po Polsce w gronie sprawdzonych przyjaciół.

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Dziennik

Kończę zbiórkę na moim koncie, z całego serca dziękuję za wszystkie wpłaty. Daliście mi dużo sił i energii do walki z chorobą.
Mam już wyniki testów, rozpoczynam wieloletnie leczenie, na szczęście na tym etapie bez chemii. Wszystkim serdecznie dziękuję.

Wypłaty (suma: 10531 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

16.12.2020 - 10531.00 zł
- kategoria wydatków: badania diagnostyczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 0,40 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 11 miesięcy temu 5000 zł

Anonimowy 11 miesięcy temu 500 zł

Anonimowy 11 miesięcy temu 500 zł

Anonimowy 11 miesięcy temu 500 zł 61

Zdrowia!!!

Najnowsze darowizny

Anonimowy 10 miesięcy temu 25 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 100 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 20 zł 49

Powodzenia!

Anonimowy 10 miesięcy temu 100 zł

Anonimowy 11 miesięcy temu 50 zł

Anonimowy 11 miesięcy temu 70 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem