Barbara Pikul

Barbara Pikul, Kraków

Numer skarbonki: 111500
Zbiórka na finansowanie nierefundowanego leku.
zebrano:
1 881 zł
18%
cel zbiórki:
10 000 zł

Historia

Witam, mam na imię Basia, mam 54 lata. Od 2011 r. zmagam się z chorobą nowotworową (diagnoza - nowotwór złośliwy sutka). Przeszłam cały szereg różnych form leczenia: od operacji, chemioterapii po radioterapię. Wydawałoby się, że wszystko jest na dobrej drodze. Kolejne badania - strach co pokażą wyniki i szok... Nowe ognisko - przerzut do kości. Dotychczasowe leczenie nie przyniosło pożądanego rezultatu, mam kolejną zmianę.

Niestety obecne leczenie nie jest refundowane w całości przez NFZ, szczególnie lek o nazwie Xgeva, który ma zapobiegać powikłaniom kostnym w chorobie nowotworowej. Mieszkam sama ze starszą mamą, która wymaga opieki. Na co dzień pracuję jako sanitariuszka w szpitalu. Moje uposażenie jest niewystarczające na pokrycie kosztów leku, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc. Jednocześnie proszę i apeluję, aby wszystkie kobiety nie bały się badać. Im wcześniej potencjalne zmiany nowotworowe zostaną wykryte, tym większa szansa na wyleczenie.

Jak każdy mam marzenia i plany. Mam ukochaną wnuczkę, chciałabym zobaczyć, jak dorasta i pięknieje z dnia na dzień, móc towarzyszyć jej w ważnych wydarzeniach jej życia. Jedno marzenie się spełniło: doczekałam komunii świętej. Jeśli możecie, pomóżcie mi w realizacji moich marzeń o zdrowiu i w konsekwencji o szczęśliwym życiu.

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Galeria

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 2 tygodnie temu 20 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 100 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 100 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 100 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 50 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 50 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 40 zł 4

Zdrowia Pani Basiu ❤️

Anonimowy 3 tygodnie temu 100 zł

Dorota. W. 3 tygodnie temu 100 zł 6

Powodzenie Basiu

Anonimowy 3 tygodnie temu 20 zł 4

Duzo zdrowia i pozytywnej energii

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem