Bartłomiej Misztela

Bartłomiej Misztela, Katowice
bartekmisztela@gmail.com

Numer skarbonki: 110265

Student inżynierii biomedycznej potrzebuje wsparcia w leczeniu guza mózgu.

13 343 zł
66%
20 000 zł

Historia

Nazywam się Bartek Misztela i mam zaledwie 22 lata.

Do maja 2015 roku byłem zdrowym, aktywnym fizycznie i ciągle uśmiechniętym studentem III roku inżynierii biomedycznej na Uniwersytecie Śląskim.

Nagle w związku z problemami utrzymania równowagi i zaburzeniami wzroku zgłosiłem się na pogotowie, skąd zostałem przewieziony do szpitala na Oddział Neurologii, gdzie po wykonaniu tomografii komputerowej przedstawiono mi szokującą diagnozę podejrzenia guza mózgu. Potem było badanie rezonansem magnetycznym, kolejne konsultacje u lekarzy i rozszerzone badania, które potwierdzały nieoperacyjny guz mózgu. Ostatecznie przeszedłem stereotaktyczną biopsję guza, która potwierdziła diagnozę Astrocytoma anaplasticum, WHO III.

I zaczęła się żmudna walka z chorobą…

Przeszedłem 6 tygodniową radioterapię, 6 cykli chemioterapii temodalem. Z powodu ucisku guza mam spore problemy ze wzrokiem i nie potrafię samodzielnie się poruszać. Guz częściowo obumarł, ale moja terapia nadal trwa i pochłania sporo pieniędzy, które moi Rodzice przeznaczają na lekarstwa, niezbędne suplementy oraz rehabilitację, która powinna pomóc mi wstać na nogi i odciążyć trochę moich Rodziców, bez których w obecnym stanie nie mogę funkcjonować. Koszty te już wyczerpują oszczędności rodziny i przekraczają możliwości finansowe, a może okazać się, że terapia w Polsce nie przyniesie satysfakcjonujących efektów i konieczne będzie szukanie pomocy za granicą, w której kosztach nie partycypuje NFZ więc będę musiał pokryć je sam. Jak się domyślacie, koszty konsultacji i leczenia za granicą są bardzo wysokie jak na możliwości przeciętnego polskiego obywatela.
Dlatego też proszę o Wasze wsparcie, za które z góry bardzo dziękuję.

Życzę Wam wszystkim dużo zdrowia, bo przekonałem się na własnej skórze jak prawdziwe są słowa naszego poety „Szlachetne zdrowie, Nikt się nie dowie, Jako smakujesz, Aż się zepsujesz”… Mam nadzieję, że z Waszą pomocą pokonam nowotwór i znów będę mógł powrócić do pełnej sprawności oraz kontynuacji nauki na studiach, cieszyć się życiem i zrealizować moje życiowe plany i marzenia.

Darowizny na rzecz leczenia Bartka można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż".

Wypłaty

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

30.12.2016 - 1182.33 zł -
kategoria wydatków: środki farmakologiczne, inne

05.12.2016 - 803.58 zł -
kategoria wydatków: środki farmakologiczne

14.11.2016 - 1177.37 zł -
kategoria wydatków: środki farmakologiczne, usługi transportu chorego na badania, rehabilitację, terapię - do i z ośrodka medycznego

30.09.2016 - 523.39 zł -
kategoria wydatków: środki farmakologiczne

26.09.2016 - 3151.58 zł -
kategoria wydatków: środki farmakologiczne, inne

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 9 miesięcy temu 1000 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 500 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 1 dzień temu 10 zł

Trzymaj się! wierzę, że wygrasz! :)

Anonimowy 6 dni temu 10 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 20 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 20 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 10 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 20 zł

Kinga Goik 1 miesiąc temu 50 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 10 zł