Beata Maślanka

Beata Maślanka, Łódź

Numer skarbonki: 110989
Pomóż mi opłacić rehabilitację, leki, konsultacje i dojazdy.
zebrano:
537 zł
10%
cel zbiórki:
5 000 zł

Historia

Nazywam się Beata Maślanka, mam 50 lat i mieszkam w Łodzi. Od urodzenia choruję na porażenie mózgowe dziecięce a w maju 2018 roku zachorowałam na raka zagięcia esicy jelita cienkiego. Diagnoza lekarska powaliła mnie z nóg. Choroba była na tyle zaawansowana, że w lipcu 2018 r. przeszłam radioterapię z chemioterapią, bo guz w jelicie miał rozmiar 8 cm.

W listopadzie 2018 r. przeszłam operację usunięcia guza wraz z macicą i przydatkami, operacja trwała 7 godzin. Od dawna zmagam się z porażeniem mózgowym z niedowładem kończyn dolnych, a teraz jeszcze trudniej mi się poruszać. Prowadzę sama gospodarstwo domowe, utrzymuję się z renty socjalnej. Moje środki na utrzymanie nie wystarczają na leczenie, na badania u specjalistów, na leki oraz na rehabilitację medyczną. Proszę o wsparcie. Z góry dziękuję za dobre serce.

Na leczenie potrzebuję 20 tysięcy zł. Pieniądze te potrzebne mi są na rehabilitację medyczną. Długotrwały pobyt w szpitalu i ciężka operacja spowodowały, że mam kłopoty w poruszaniu się i z codziennym funkcjonowaniem. Chemia spowodowała neuropatię i osłabienie mięśni oraz kłopoty w poruszaniu się i wykonywaniu wszystkich prac manualnych. Nie jestem w stanie przejść niewielkiego odcinka drogi ani wykonać jakiejkolwiek pracy w domu.

Choroba ta zabrała mi resztki radości życia.

Darowizny na rzecz leczenia Beaty można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Dziennik

Proszę ludzi dobrej woli o środki pienięzne na dalsze leczenie.

Proszę o pomoc, abym dłużej żyła i funkcjonowała. Chodzi o pokrycie kosztów rehabilitacji.

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 3 miesiące temu 19 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 15 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 25 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 22 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 55 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 180 zł

Anonimowy 1 rok temu 20 zł

Anonimowy 1 rok temu 13 zł

Anonimowy 1 rok temu 13 zł

Anonimowy 1 rok temu 10 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem