Beata Olekszyk-Nowakowska

Beata Olekszyk-Nowakowska, ŻORY

Numer skarbonki: 111180
Pomoc w zbiórce na leczenie.
zebrano:
105 235 zł
95%
cel zbiórki:
110 000 zł

Historia

Mam na imię Beata i jestem mamą 9 letniego Mateuszka. Razem z mężem i synem lubimy góry, psy i życie na wsi blisko przyrody. Moją pasją jest praca z dziećmi, które uczę angielskiego od 20 lat w szkole w Pawłowicach.

We wrześniu 2019 roku zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy jelita grubego. W październiku przeszłam operację. Od 11 grudnia jestem poddawana leczeniu celowanemu lekiem Avastin (bewacyzumab), które nie jest niestety refundowane. Koszt jednego wlewu to 6 000 zł. Do tego dochodzą koszty dojazdu do szpitala w Warszawie raz na dwa tygodnie. Czeka mnie cykl 12 podań. Chemioterapia bardzo obciąża organizm, ale wiem, że pomaga. Dodatkowo metodą wspierającą jej działanie jest hipertermia, której chciałabym się poddać, ale jej koszty są bardzo wysokie. Zabieg trzeba wykonać jeden dzień przed chemioterapią, jeden po niej i czasem też pomiędzy. Koszt jednego godzinnego zabiegu to 550 zł. Ale ta metoda bardzo skutecznie wspomaga leczenie mojej przypadłości. Koszt całości czyli przynajmniej 18 zabiegów to 9900.

No i na koniec rzecz chyba jedna z ważniejszych - onkocompass. Są to bardzo specjalistyczne badania genetyczne, których wykonanie to koszt rzędu 20 tyś złotych. 

W związku z leczeniem przebywam na zwolnieniu lekarskim. Leczenie jest kosztowne, a wypłata nie ma szans tego pokryć. W związku z tym zwracam się do Was o pomoc w zbiórce. Liczę na to, że dzięki Wam będę mogła przejść przez ten trudny czas. Wierzę też, że dobro wraca i jeżeli będzie potrzeba ja będę mogła w przyszłości też komuś pomóc.

Chciałbym wrócić jak najszybciej do szkoły, do dzieci. Widzieć mojego syna i innych uczniów na szkolnym korytarzu, stołówce. Chcę cieszyć się życiem i wrócić na górski szlak, idąc razem z Matim i Maćkiem, razem z nimi zdobywać szczyty. Dzięki ogromnemu wsparciu kochającego męża, syna, rodziny i Was wiem, że się uda. 

Dziękuję za każdy gest pomocy, za wsparcie. 

Darowizny na rzecz leczenia Beaty można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Galeria

Dziennik

Moi drodzy! Dziękuję za każde wsparcie. Jestem po kolejnej operacji. Regeneruję się, czekam na dalsze zalecenia. We znaki daje mi się neuropatia, mam duże problemy z czuciem w dłoniach i stopach. Jestem w Niemczech, działam w kierunku poprawy mobilności. Proszę o dalsze wsparcie w modlitwie 💙

Moi drodzy! Dziękuję za każde wsparcie. Jestem po kolejnej operacji. Regeneruję się, czekam na dalsze zalecenia. We znaki daje mi się neuropatia, mam duże problemy z czuciem w dłoniach i stopach. Jestem w Niemczech, działam w kierunku poprawy mobilności. Proszę o dalsze wsparcie w modlitwie 💙

Moi drodzy Pomagacze, przepraszam, że osobiście nie mogę Wam podziękować ❤️ Jestem po drugiej bardzo ważnej operacji. Już chodzę i dochodzę do siebie. Choć nie jest łatwo w tych dziwnych czasach, kiedy najbliżsi nie mogą mnie odwiedzić. Ale z drugiej strony dobrze, że są zachowane takie środki ostrożności. W przyszłym tygodniu wracam do domu i nabieram sił ❤️Dziękuję raz jeszcze za wsparcie w modlitwie i wsparcie na leczenie!

Dziękuję bardzo za Wasze wsparcie. Dzięki Wam mogę się leczyć ❤️
Jestem po 10-tej immunochemii. Teraz mam przerwę, walczę z neuropatią. Mam porażone nerwy w dłoniach i stopach, a co za tym idzie nie mam czucia. Mam trudności z napisaniem czegokolwiek piórem... Tłukę talerze i szklanki na potęgę, ale wierzę, że to ma sens... Że to jest potrzebne do czegoś. W dalszym ciągu proszę Was o wsparcie na leczenie oraz, co jest dla mnie bardzo cenne, wsparcie w modlitwie ❤️

Bardzo dziękuję wszystkim pomagającym, dzięki Wam mogę się leczyć i wspomagać leczenie właściwą dietą. Wasza pomoc jest nieoceniona. Macie ogromne serca.

Bardzo dziękuję za wsparcie wszystkim pomagającym. Dziękuję anonimowemu darczyńcy z Wielkiej Soboty za ogromne serce. Komu mogę, dziękuję osobiście lub internetowo. Komu jeszcze nie podziękowałam, wybaczcie, staram się. Jest Was tylu, że sama w to nie wierzę. To dzięki Wam są efekty terapii! To działa cuda❤️ W dalszym ciągu proszę o wsparcie w modlitwie. Thank You all who support me. It works. Thanks to Your support I can be cured in this way. You have big hearts❤️ Please support me in prayers.
Beti

Bardzo dziękuję wszystkim pomagającym w moim leczeniu. To dzięki Wam mogę się leczyć i wspomagać leczenie dobrą dietą. A to wszystko kosztuje. Nie mogłabym sobie na to pozwolić bez Waszej pomocy! Jestem po siódmym wlewie, chemia i Wasze modlitwy czynią cuda💚 Proszę o dalsze wsparcie w modlitwie i nowennach. Dziękuję wszystkim, wszystkim bez wyjątku!

Moi mili Darczyńcy, szósty wlew już prawie za mną. Połowa za mną! Dzięki Bogu zniosłam dobrze. To dzięki Wam mogę tu być.
Bardzo proszę o dalsze wsparcie. Konto na Alivii uszczupliło się o pokaźną kwotę 21600 zł przeznaczoną na specjalistyczne badania genetyczne. Mój los jest w Waszych rękach. Za każdy gest wsparcia, licytację - bardzo, bardzo Wam dziękuję. Dziękuję też za chęć podzielenia się jednym procentem. To dla mnie w tej chwili bezcenne!
Beata

Moi wspaniali pomagacze o Wielkich sercach, dziękuję za każdą wpłatę, za udział w licytacjach. Dzięki Wam już piąty wlew jest prawie za mną. A już jutro przystępuję do badań oncomompass. Ich koszt to ponad 20 tyś złotych, a to wszystko dzięki Wam. Dlatego proszę o dalsze wsparcie. Mój wniosek o indywidualny plan ratunkowy i refundowane tego leczenia wciaż jest w ministerstwie zdrowia. To dzięki Wam już trzeci miesiąc mogę się leczyć najlepszymi lekami. Dziękuję z całego serca.
Beata

Kochani, jestem po trzecim wlewie z Avastinem, właśnie dzięki Wam! Jestem też po jednym zabiegu hipertermii, który mam nadzieję pomoże przejść mi przez chemioterapię, która nie jest dla mnie zbyt łaskawa. Ale ważne, że po niej świeci słońce i na kilka dni mogę wrócić do formy 🤗
Dziękuję wszystkim anonimowym darczyńcom, wszystkim starym przyjaciołom z dawnym licealnych lat, którzy tak wspierają. Oli F, Monice, Kindze, kolejnej Monice, Justynie ze Słonecznej Kwiaciarni, Tomaszowi z Chaty Wuja Toma, wszystkim przyjaciołom moich rodziców, którzy tak ochoczo włączyli się w akcję. Naprawdę nie wiem co powiedzieć🥰🤗. Dziękuję niesamowitej Erbe familie, Norze i Niko, ich rodzicom i dziadkom.
Dziękuję za każde udostępnienie, za każdą rzecz przekazaną na aukcję, za zakup tych rzeczy, za pyszne ciasta, torebki, gadżety i kosmetyki oraz usługi. Ukłony dla Soni z Pawłowic, dla Ani z Pasji, dla Marty z Golasowic, Wspaniałej Agnieszki, która sprawuje pieczę nad moimi sportowcami🤗, Danusi z Rybnika, męża Asiczki wspaniałego moderatora, dzięki któremu aukcje są zabezpieczone. Dziękuję wszystkim pomagającym z pracy taty, panu prezydentowi Danielowi Wawrzyczkowi, Żorzanom, którzy mnie wspierają. Dziękuję moim wspaniałym nauczycielom profesorom Gabrieli i Rafałowi, Pani Irenie Przeliorz. Dziękuję wszystkim za wiadomości, przepraszam, że nie odpisuję na bieżąco, ale zawsze odpiszę. Dziękuję moim pierwszym wychowankom z 4B z Pawłowic: Sylwii, Basi, Piotrkowi, Pawłowi. Dziękuję moim kolejnym wychowankom, kolejnej 4B - Michałowi, jego rodzicom Beacie i Jasiowi, rodzinie Pisarek, Remikowi i Magdzie Ferens, Marcie Czarneckiej, Wspaniałym Ognikom z Żor. Dziękuję wszystkim, wszystkim nie pomijając nikogo. Proszę piszcie nadal, szczególnie w te dni jak jestem w Warszawie, bądźcie ze mną, dodawajcie mi otuchy i módlcie się proszę o łaskę uzdrowienia (nowenna ojciec Pio, Szarbel). Bardzo mi to pomaga i wierzę, że działa 🙏 a na koniec, Wielkie dzięki dla wspaniałej i nieocenionej siostry Ani za ogarnianie wszystkiego. Dziękuję też rodzinie Sadanowicz, Dzida, Olekszyk za pomoc. Z takim sztabem jest mi raźniej ❤️

Kochani ❤️ Czytam wszystkie wpisy i łzy cisną mi się do oczu. Jak przy tak ogromnym wsparciu nie myśleć pozytywnie🤗 Dziękuję to zbyt mało wszystkim bez wyjątku, siostrze Ani, która wszystko ogarnia, mamie i tacie, mojej rodzinie (kuzynostwu Wojtkowi, Januszkowi, pozostałym anonimowym) naszemu kierownikowi budowy Adasiowi i Kasi, któremu my powinniśmy wpłacić za ogarnięcie budowy..... każdemu bez wyjątku, tym maluczkim ze szkoły, ich wspaniałym rodzicom, moim dorosłym już wychowankom, których rozpoznaję z trudem po tylu latach, ale oczy się nie zmieniają i dobre charaktery też nie😊, mojej wychowawczyni oazie spokoju - prof Gabrysi, profesorowi a zarazem najbardziej skromnemu szefowi z najlepszej szkoły językowej w Żorach, wspaniałej ekipie z pracy, z pracy Maćka, niesamowitemu skromnemu Darkowi, który rozświetlił ogród na Alejach a dziś mój dzień 🤗, rodzicom Matthiasa rodzinie Erbe, thank You Erbe Family ❤️and friends from work from Matthias--Karim, Andrea, Erico🤗. Thank You friends from US, Ashanta thanks for prayers🙏 it means a lot to me. Grzesiu kracioczku i Marcinie dziękuję. No i mojej IV H, jesteście niesamowici❤️ Księdzu Michałowi, moim dawno niewidzianym przyjaciołom z podstawówki, zawsze pomocnej sąsiadce Ewie, Robertowi (kalimar😃) i wszystkim, wszystkim, wszystkim, którym skromność nie pozwoliła się ujawnić, a tak pomagają. Dziękuję Kasi Bożek i jej ekipie, mojej cudownej i niepowtarzalnej Klasie Mistrzostwa Sportowego 8B❤️Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam, jeżeli tak to proszę o wiadomość 😊 DZIĘKUJĘ
BEATA

Wypłaty (suma: 72786.29 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

21.10.2020 - 280.00 zł
- kategoria wydatków: transport

16.09.2020 - 55.00 zł
- kategoria wydatków: terapia onkologiczna

16.09.2020 - 130.00 zł
- kategoria wydatków: transport

21.09.2020 - 1263.00 zł
- kategoria wydatków: terapia onkologiczna, środki farmakologiczne

25.08.2020 - 352.00 zł
- kategoria wydatków: transport

02.09.2020 - 864.00 zł
- kategoria wydatków: terapia onkologiczna, inne

16.09.2020 - 621.00 zł
- kategoria wydatków: terapia onkologiczna, środki farmakologiczne, inne

14.08.2020 - 350.00 zł
- kategoria wydatków: transport, inne

05.08.2020 - 676.00 zł
- kategoria wydatków: inne

03.08.2020 - 429.00 zł
- kategoria wydatków: terapia onkologiczna, konsultacje medyczne

31.07.2020 - 1606.64 zł
- kategoria wydatków: terapia onkologiczna, inne, środki farmakologiczne

03.07.2020 - 223.00 zł
- kategoria wydatków: terapia onkologiczna

25.06.2020 - 144.00 zł
- kategoria wydatków: inne

03.07.2020 - 159.00 zł
- kategoria wydatków: transport

03.07.2020 - 90.00 zł
- kategoria wydatków: terapia onkologiczna, badania diagnostyczne, środki farmakologiczne

03.07.2020 - 479.00 zł
- kategoria wydatków: terapia onkologiczna, inne, środki farmakologiczne

03.07.2020 - 512.67 zł
- kategoria wydatków: terapia onkologiczna, środki farmakologiczne

22.05.2020 - 487.00 zł
- kategoria wydatków: inne

22.05.2020 - 695.00 zł
- kategoria wydatków: inne

22.05.2020 - 220.00 zł
- kategoria wydatków: terapia onkologiczna, konsultacje medyczne

17.04.2020 - 212.00 zł
- kategoria wydatków: terapia onkologiczna

30.03.2020 - 276.00 zł
- kategoria wydatków: inne, transport

30.03.2020 - 284.00 zł
- kategoria wydatków: inne, transport

17.04.2020 - 1817.00 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne, transport, inne, terapia onkologiczna

11.03.2020 - 5760.00 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne, terapia onkologiczna, transport, inne

25.02.2020 - 5600.00 zł
- kategoria wydatków: terapia onkologiczna, transport

25.02.2020 - 5520.00 zł
- kategoria wydatków: terapia onkologiczna

24.02.2020 - 320.00 zł
- kategoria wydatków: transport

24.02.2020 - 276.00 zł
- kategoria wydatków: inne, transport

25.02.2020 - € 4900.00
- kategoria wydatków: badania diagnostyczne

30.01.2020 - 2533.00 zł
- kategoria wydatków: terapia onkologiczna

30.01.2020 - 320.00 zł
- kategoria wydatków: transport

28.01.2020 - 327.00 zł
- kategoria wydatków: transport

07.02.2020 - 6751.00 zł
- kategoria wydatków: inne, terapia onkologiczna

23.01.2020 - 1066.00 zł
- kategoria wydatków: terapia onkologiczna, środki farmakologiczne, inne, konsultacje medyczne

10.01.2020 - 11311.00 zł
- kategoria wydatków: transport, terapia onkologiczna, środki farmakologiczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 32 449,17 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 6 miesięcy temu 6000 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 2299 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 2127 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 2000 zł 69

Wracaj do zdrowia Beatko

Rafał Żurkowski 9 miesięcy temu 2000 zł

Marcin Cieślak 8 miesięcy temu 1500 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 1213 zł

Magdalena Toborek 8 miesięcy temu 1100 zł 56

Pani Beato, życzymy powrotu do zdrowia !

Dziękuję 🤗
Beata


Anonimowy 3 miesiące temu 1000 zł 25

Wszystkiego dobrego. Powodzenia.

Dziękuję ❤️
Beata


Anonimowy 7 miesięcy temu 1000 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem