Beata Olekszyk-Nowakowska

Beata Olekszyk-Nowakowska, ŻORY

Numer skarbonki: 111180
Pomoc w zbiórce na lek nierefundowany
Na zebranie środków
mamy czas do: 01 maja 2020
zebrano:
32 087 zł
42%
cel zbiórki:
75 000 zł

Historia

Mam na imię Beata i jestem mamą 9 letniego Mateuszka. Razem z mężem i synem lubimy góry, psy i życie na wsi blisko przyrody. Moją pasją jest praca z dziećmi, które uczę angielskiego od 20 lat w szkole w Pawłowicach.

We wrześniu 2019 roku zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy jelita grubego. W październiku przeszłam operację. Od 11 grudnia jestem poddawana leczeniu celowanemu lekiem Avastin (bewacyzumab), które nie jest niestety refundowane. Koszt jednego wlewu to 6 000 zł. Do tego dochodzą koszty dojazdu do szpitala w Warszawie raz na dwa tygodnie. Czeka mnie cykl 12 podań.

W związku z leczeniem przebywam na zwolnieniu lekarskim. Leczenie jest kosztowne, a wypłata nie ma szans tego pokryć. W związku z tym zwracam się do Was o pomoc w zbiórce. Liczę na to, że dzięki Wam będę mogła przejść przez ten trudny czas. Wierzę też, że dobro wraca i jeżeli będzie potrzeba ja będę mogła w przyszłości też komuś pomóc.

Chciałbym wrócić jak najszybciej do szkoły, do dzieci. Widzieć mojego syna i innych uczniów na szkolnym korytarzu, stołówce. Chcę cieszyć się życiem i wrócić na górski szlak, idąc razem z Matim i Maćkiem, razem z nimi zdobywać szczyty.

Dziękuję za każdy gest pomocy, za wsparcie. 

Darowizny na rzecz leczenia Beaty można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Dziennik

Kochani ❤️ Czytam wszystkie wpisy i łzy cisną mi się do oczu. Jak przy tak ogromnym wsparciu nie myśleć pozytywnie🤗 Dziękuję to zbyt mało wszystkim bez wyjątku, siostrze Ani, która wszystko ogarnia, mamie i tacie, mojej rodzinie (kuzynostwu Wojtkowi, Januszkowi, pozostałym anonimowym) naszemu kierownikowi budowy Adasiowi i Kasi, któremu my powinniśmy wpłacić za ogarnięcie budowy..... każdemu bez wyjątku, tym maluczkim ze szkoły, ich wspaniałym rodzicom, moim dorosłym już wychowankom, których rozpoznaję z trudem po tylu latach, ale oczy się nie zmieniają i dobre charaktery też nie😊, mojej wychowawczyni oazie spokoju - prof Gabrysi, profesorowi a zarazem najbardziej skromnemu szefowi z najlepszej szkoły językowej w Żorach, wspaniałej ekipie z pracy, z pracy Maćka, niesamowitemu skromnemu Darkowi, który rozświetlił ogród na Alejach a dziś mój dzień 🤗, rodzicom Matthiasa rodzinie Erbe, thank You Erbe Family ❤️and friends from work from Matthias--Karim, Andrea, Erico🤗. Thank You friends from US, Ashanta thanks for prayers🙏 it means a lot to me. Grzesiu kracioczku i Marcinie dziękuję. No i mojej IV H, jesteście niesamowici❤️ Księdzu Michałowi, moim dawno niewidzianym przyjaciołom z podstawówki, zawsze pomocnej sąsiadce Ewie, Robertowi (kalimar😃) i wszystkim, wszystkim, wszystkim, którym skromność nie pozwoliła się ujawnić, a tak pomagają. Dziękuję Kasi Bożek i jej ekipie, mojej cudownej i niepowtarzalnej Klasie Mistrzostwa Sportowego 8B❤️Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam, jeżeli tak to proszę o wiadomość 😊 DZIĘKUJĘ
BEATA

Wypłaty (suma: 11311 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

10.01.2020 - 11311.00 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne, terapia onkologiczna, transport

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 20 776,24 zł

Wspierający

Największe darowizny

Dariusz Giedyk tydzień temu 2000 zł 6

Wracaj do zdrowia Beatko

Rafał Żurkowski tydzień temu 2000 zł

Wojtek 2 tygodnie temu 1000 zł 15

Trzymaj się Beatko :)

Nora Erbe 6 dni temu 900 zł

Karim Kamperman 2 tygodnie temu 900 zł

A M 2 tygodnie temu 600 zł 15

Sending you and your family lot of strengt!

A M 2 tygodnie temu 600 zł 7

Sending you and your family lot of strength!

Henryk Wowra 17 godzin temu 500 zł

Anonimowy 1 dzień temu 500 zł

Marzena Zajac 4 dni temu 500 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem