Beata Żochowska-Cukier

Beata Żochowska-Cukier, Zakopane

Numer skarbonki: 110862
Otrzymałam lek od firm farmaceutycznej!
zebrano:
15 895 zł
15%
cel zbiórki:
100 000 zł

Historia

Kochani!!!
Pragnę wszystkich poinformować, że Firma Novartis podjęła się sfinansowania mojego dalszego leczenia lekiem  Afinitor. W związku z tym PROSZĘ NIE wpłacać pieniążków na moje konto.  Jednocześnie chciałabym BARDZO PODZIĘKOWAĆ za pomoc. Kłaniam się wszystkim nisko za cudowne wsparcie. Myślę, że resztę pieniążków od Państwa wykorzystam na rehabilitację.  Serdecznie wszystkich pozdrawiam życząc dużo zdrowia. 
Beata Żochowska- Cukier

****************************************************************************************************************************

Witam, mam na imię Beata, mam 49 lat, a od 29 lat pracuję jako pielęgniarka w Klinice Ortopedii w Zakopanem.

W 2009 roku rozpoznano u mnie raka piersi. Przeszłam operację piersi lewej, chemio, radio i hormonoterapię.

W 2012 roku wykryto przerzut nowotworu do kości udowej prawej. Zmianę z kości usunięto chirurgicznie, potem przeszłam serię naświetlań i kontynuowałam leczenie doustnie i dożylnie.

Mimo intensywnego leczenia w 2015 roku badania potwierdziły dalszy postęp zmian nowotworowych w kościach. Lekarze włączyli nowe leki i przeszłam kolejną serię napromieniania, tym razem kości krzyżowej, kręgów lędźwiowych i piersiowych. Niestety leczenie nie przynosi oczekiwanych skutków. Od stycznia 2018 roku stwierdzono kolejne przerzuty. Zastosowano leczenie ortopedyczne polegające na „cementowaniu" kości krzyżowej oraz radioterapię. 

Coraz częściej słyszę informację o wyczerpaniu możliwości terapeutycznych. Mimo to nie załamuję się. Mam w sobie bardzo dużo siły i determinacji, aby walczyć. Ostatnio pojawiła się szansa leczenia lekiem, który nie jest refundowany w Polsce. Koszt miesięcznej terapii wynosi ok. 10 000 złotych, co w dłuższej perspektywie znacznie przekracza moje możliwości finansowe.

Mam świadomość, że być może jest to dla mnie jedyna szansa, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc w zebraniu środków na zakup kolejnych dawek leku.

Mimo wieloletniej choroby i przerażającego rozpoznania jestem aktywna zawodowo. Mój zawód jest moją pasją, a możliwość wyjścia z domu, obecność w pracy, kontakt z pacjentami i współpracownikami daje mi motywację do życia. Nie czuję się pacjentką w stanie terminalnym. Mam w sobie bardzo dużo woli i radości życia, mnóstwo planów na przyszłość.  

Za mną długa terapia, która mimo braku spektakularnej skuteczności i wielu cierpień, które przysporzyła, pozwala mi nadal cieszyć się życiem. Wierzę, że dostałam nową szansę na zatrzymanie postępu choroby. Ufam, że dzięki Waszej pomocy będę mogła z tej szansy skorzystać, żyć pełnią życia i nadal pomagać chorym.

Beata Żochowska-Cukier

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Galeria

Dziennik

Kochani!!!
Pragnę wszystkich poinformować, że Firma Novartis podjęła się sfinansowania mojego dalszego leczenia lekiem Afinitor. W związku z tym PROSZĘ NIE wpłacać pieniążków na moje konto. Jednocześnie chciałabym BARDZO PODZIĘKOWAĆ za pomoc. Kłaniam się wszystkim nisko za cudowne wsparcie. Myślę, że resztę pieniążków od Państwa wykorzystam na rehabilitację. Serdecznie wszystkich pozdrawiam życząc dużo zdrowia.
Beata Żochowska- Cukier

Dziękuję bardzo wszystkim za wspaniały odzew i wsparcie. Biorę drugie opakowanie leku Afinitor, czuję się dobrze, a co do skuteczności leczenia, dowiem się po badaniach w listopadzie. Niedługo skorzystam z pieniążków przez Was ofiarowanych na zakup kolejnej, miesięcznej kuracji, która wynosi 10,500 zł. Jeszce raz serdecznie DZIĘKUJĘ!!!
Pozdrawiam gorąco,
Beata

Wypłaty (suma: 10513.8 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

04.10.2018 - 10513.80 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 3 miesiące temu 1000 zł 37

Duuużo zdrowia!!!

Anonimowy 2 miesiące temu 835 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 500 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 500 zł 19

Wielu sil i wytrwalosci

Gabriel Tume 2 miesiące temu 500 zł 26

Trzymaj sie. :-)

Gosia Gzik 3 miesiące temu 500 zł 33

Beatko kocham Cie. Podziwiam cie za tą siłe walki.

Anonimowy 4 miesiące temu 500 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 500 zł 37

3maj sie ciotka :-) :-*

Anonimowy 4 miesiące temu 500 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 500 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem