Bogusia Michalak

Bogusia Michalak, Gniezno

Numer skarbonki: 110524
Najdroższy uśmiech świata, uwielbiam się śmiać, ale jedyną blokadą tego uśmiechu jest cena zabiegu NanoTherm :)
zebrano:
1 825 zł
1%
cel zbiórki:
176 000 zł

Historia

Moja historia zaczęła się w dzień poprzedzający nadejście nowego roku: 31.12.2014.

Aktualnie mam 36 lat, dwójkę dzieci i przecudownego męża. Moja córeczka ma na imię Zuzia i ma 8 lat, syn Staś 12, człowiek którego kocham ma na imię Robert i ma 46 lat. Mimo różnicy wieku kochamy się nad życie.

Od dwóch lat, całą naszą rodzinką cieszymy się z każdego następnego dnia pomimo strasznej diagnozy, a mianowicie stwierdzono u mnie guza mózgu, który przesunął oś mózgu i nie pozwolił odprowadzić płynu rdzeniowo-mózgowego, co łączy się z szybką śmiercią. Przeszłam operację Kraniotomi okolicy czołowej, a wynik badania histopatologicznego wskazał drugi i trzeci stopień złośliwości biologicznej.

Nasz cały świat się zawalił. Podjęliśmy wielką walkę z chorobą jak i z trudnościami życiowymi, które nam towarzyszą. Następnym etapem walki była radioterapia, którą przeszłam w miarę łagodnie, lecz chemia, która została mi podana wycieńczyła mój organizm. Dochodziłam do siebie długi okres czasu, ale choroba nie dawała o sobie zapomnieć co wiąże się z atakami epilepsji.

Dzięki moim dzieciaczkom i mężusiowi życie nabierało kolorów, każdy następny dzień zawsze był wesoły:). Po roku nastąpiła wznowa, kolejny guz o wielkości 7 mm, osłabiliśmy go tygodniową radioterapią. Miało być w porządku, minął rok, a kolejny wynik badania okazał się być nie pozytywnym, podejrzenie wznowy. Może wam się wydawać, że mogłabym się podać, lecz nie, moje życie jest cudowne, ponieważ w każdej złej chwili jak i tej dobrej mam wokół siebie ludzi, którzy bardzo mnie kochają, po prostu mam dla kogo żyć.

Darowizny na rzecz leczenia Bogusi można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Przekazanie darowizny uprawnia do ulgi podatkowej przy rozliczeniu PIT.

Dziennik

Witam was serdecznie i bardzo dziękuje za okazywane wsparcie. Obecnie jestem po kontrolnej wizycie w Poznaniu i przed wizytą neurologiczną bo pojawił się mały problem z pamięcią, ale wierzę, że damy rade sobie z problemikiem😉😉. Serdecznie pozdrawiam😀😀😀😀

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 1 rok temu 500 zł 86

Jesteśmy z Tobą poprzez modlitwę za Twoje zdrowie

Najnowsze darowizny

Anonimowy 8 miesięcy temu 20 zł 39

Trzymaj się dziewczyno! Walcz dzielnie i nie poddawaj się. Trzymam za Ciebie kciuki

Anonimowy 8 miesięcy temu 100 zł 44

Powrotu do zdrowia

Anonimowy 8 miesięcy temu 10 zł 45

Walcz ze wszystkich sił ...

marta borowiak 8 miesięcy temu 20 zł 50

Zdrowia,zdrowia i jeszcze raz zdrowia.Będzie dobrze😊

Anonimowy 9 miesięcy temu 50 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 50 zł 54

prosze Panią Bogusię o kontakt na podany nr telefonu

Krystyna Uselis 11 miesięcy temu 10 zł 51

Sił i zdrowia życzę... :-)

Anonimowy 1 rok temu 100 zł

Dominika Kowalczyk-Sadanowicz 1 rok temu 10 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem