Bożena Czajka

Bożena Czajka, Otwock

Numer skarbonki: 110533
Nazywam się Bożena. Każda pomoc będzie dla mnie dużym wsparciem.
zebrano:
37 954 zł
37%
cel zbiórki:
100 000 zł

Historia

Nazywam się Bożena, jestem matką dwojga wspaniałych dzieci w wieku 13 i 23 lat.

Mam 48 lat.

W sierpniu 2016 roku zdiagnozowano u mnie raka piersi - HER2 dodatni. Poddałam się operacji mastektomii, a we wrześniu kolejnej – usunięcia węzłów chłonnych. Aktualnie jestem po tzw. „chemii czerwonej” i czeka mnie roczny cykl leczenia herceptyną. Skutki uboczne stosowanej chemii i przebytej operacji zostawiły trwały ślad na moim organizmie, dlatego wymagam rehabilitacji. Ten rodzaj raka piersi, wymaga leczenia skojarzonego, które nie jest w pełni refundowane przez NFZ. 

Przez 25 lat jako pielęgniarka pomagałam niosąc pomoc chorym ludziom. Dzisiaj sama potrzebuję pomocy. Sfinansowanie chociaż części drogiej terapii będzie dla mnie dużym wsparciem finansowym. Dzięki Waszej pomocy będę mogła mieć szansę na leczenie spersonalizowane, które jest leczeniem komercyjnym.

Już teraz dziękuję z całego serca za okazaną mi pomoc,

Bożena

Darowizny na rzecz leczenia Bożeny można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

 

 

Dziennik

Dziękuję Wszystkim, którzy przekazali 1% podatku i dodatkowe wpłaty na konto Fundacji. Dzięki nim mogłam sfinansować badania, które nie są objęte programem, skorzystać z konsultacji lekarskiej, wyjechać do sanatorium, kupić sprzęt rehabilitacyjny (bloczki, materac), aby poprawić stan zdrowia. W lutym 2018 r kończę roczną terapię nowoczesnym lekiem, której skutki uboczne mnie nie ominęły. Jestem bardzo wdzięczna za każdą przekazaną złotówkę. Zanim ją wydałam naprawdę przeanalizowałam zasadność i potrzebę, gdyż wiem, że leczenie nie jest zakończone i w każdej chwili mogę potrzebować pieniędzy na kolejną terapię. Wszystkim z całego serca - dziękuję.

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 1 rok temu 3624 zł

Anonimowy 3 lata temu 1824 zł

Anonimowy 3 lata temu 1176 zł

Anonimowy 2 lata temu 1158 zł

Anonimowy 3 lata temu 1066 zł

Anonimowy 2 lata temu 1000 zł

Aleksander Jusis 3 lata temu 1000 zł 350

W imieniu pacjentów i personelu oddziału neurologii dziecięcej w szpitalu przy ul.Banacha. Powodzenia i wytrwałości.

Bardzo dziękuję za wsparcie. Jestem wdzięczna za wpłatę. Będę zawsze pamiętać o Wszystkich, którzy okazali mi swoje dobre serce.
Bożena


Anonimowy 3 lata temu 796 zł

Anonimowy 2 lata temu 773 zł

Anonimowy 3 lata temu 756 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem