Bożena Lewandowska

Bożena Lewandowska, Łódź

Numer skarbonki: 111228
Walka z nowotworem złośliwym jajnika
zebrano:
2 207 zł
22%
cel zbiórki:
10 000 zł

Historia

Witam serdecznie mam na imię Bożena mam 55 lat. Staram się zawsze uśmiechać mimo wielu problemów z którymi się borykam. Oto moja krótka historia.

20/11/2019 dowiedziałam się że mam guza, był to guz torbielowaty o wymiarach 23 x 18 x 12 cm z jajowodem o długości 11 cm. Wewnątrz torbieli guz miał wymiar 11 x 10 x 7 cm. Lekarze podjęli natychmiastowe działania - operację miałam przeprowadzoną 5 dni po diagnozie. Obecnie biorę chemię co trzy tygodnie. Jedyny mój dochód wynosi 601 zł jest to zasiłek chorobowy z ZUS-u. Jestem energiczną osobą lecz pewnego dnia moje światełko zaczęło blednąć. Walczę z tą chorobą na miarę swoich możliwości i nie ukrywam, że jest mi bardzo ciężko. Zdiagnozowano u mnie również ciężką depresję co stanowi problem z nawiązywaniem nowych kontaktów z ludźmi oraz niezdolność do pracy, która w tej chwili przekreśla zarobienie dodatkowych pieniędzy.

Przed chorobą byłam osobą aktywną lubiłam wyjeżdżać w góry i tam spędzać aktywnie czas. Niestety chemioterapia i dalsze leczenie oraz, nie które badania nie zawsze są refundowane przez NFZ, a ich koszty przekraczają moje możliwości. Proszę was o pomoc w zebraniu środków na koszty związane z zakupem leków, dojazdów do szpitali i konsultacji, które pozwolą zdecydować o najlepszym dla mnie leczeniu. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą mi się uda!

Marzę, by było jeszcze jakieś jutro... Cieszyć się porami roku i otaczającym mnie światem. Jest przecież taki piękny! Proszę, pomóżcie mi spełnić moje marzenia - tak niewielkie, a tak wielkie zarazem...

Dziękuję wszystkim z całego serca.

Darowizny na rzecz leczenia Bożeny można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Galeria

Dziennik

Kochani, bardzo proszę o wsparcie. 11 .03.2020 idę na przedostatnią chemię. Jestem bardzo zmęczona i ciągle myślę, co będzie dalej. Kilka dni temu robiłam badanie markerów i czekam na wyniki. Czuję się słabo, nie mogę jeść i spać. Zanika mi pamięć, doskwiera brak koncentracji. Z całego serca proszę Was o wsparcie i pomoc, za którą jestem bardzo wdzięczna!

Mój dzienniczku, jestem po czwartej chemii. Czułam się okropnie, pieczenie w całym ciele aż do nóg , nie można chodzić. Ale staram się to pokonać! Mam swojego przyjaciela psa, wabi się Buba. Wychodzę z nią na spacery, podczas których mogę się odprężyć. Przy niej czuję się bezpieczna. 11.03.2020 czeka mnie kolejna chemia, zmagania z bólem i chorobą która jest trudna, a skutki uboczne nieuniknione. Mam złą pamięć i koncentrację, z czym nie mogę sobie poradzić.

Moi drodzy, pragnę Wam podziękować za dotychczasowe wpłaty, jakimi zostaję obdarowana w tym ciężkim okresie choroby. Moja wdzięczność jest ogromna! Dziękuję z całego serca, Bożena.

Witam jestem po trzeciej chemii czeka mnie teraz już czwarta idę dnia 19/02/2020 r.Bardzo się boję jak przy każdej wcześniejszej lecz staram się być silna psychicznie i walczyć jak każdego dnia.Mam nadzieję że przy dawaniu chemii drętwienie twarzy nie będzie tak sile oraz nie dostanę znów takiego wysokiego ciśnienia.Ponieważ znów zostanę odłączona znów podane zostaną mi leki przedłuży to proces chemii która trwa nawet do 9 godzin.Mój dzienniczku mam nadzieję że ktoś ciebie również czyta i pomorze mi to w nawiązaniu kontaktu z innymi ludźmi z borykającymi się z tą chorobą.Wiem i wierze w to że są na świecie ludzie dobrych serc.Dzisiejszego dnia jestem bardzo zmęczona i wyczerpana.Na pewno gdy poczuję się lepiej znów napiszę parę słów.

Wypłaty (suma: 380.59 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

30.08.2021 - 380.59 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne, konsultacje medyczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 1 827,28 zł

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 1 miesiąc temu 26 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 28 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 195 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 31 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 28 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 18 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 41 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 26 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 14 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 64 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem