Dagmara Krawczyk

Dagmara Krawczyk, Kielce

Numer skarbonki: 111209
Chcę znów cieszyć się życiem... Chcę żeby było normalnie
Na zebranie środków
mamy czas do: 01 października 2020
zebrano:
9 678 zł
32%
cel zbiórki:
30 000 zł

Historia

Mam na imię Dagmara i mam 33 lata. Moja mama zawsze powtarzała, że to najpiękniejszy czas w życiu, niestety moja radość z  życia zatrzymała się 8.11.2019.

W październiku 2019 roku po intensywnym, stresującym czasie w pracy miałam nadzieję na odpoczynek, jednak zaczęło mi dokuczać przeziębienie i ból gardła. Po wybraniu dwóch antybiotyków ból nie ustępował. Zlecono mi badania krwi, żeby ustalić przyczynę złego samopoczucia.

Usłyszałam diagnozę... ostra białaczka szpikowa. Nie mogłam uwierzyć... Ja? zdrowa, młoda, uprawiająca sport dziewczyna, której w końcu wydawało się zaczyna układać się w życiu.. To tylko przecież ból gardła. Cała moja rodzina, jak i ja nie mogliśmy uwierzyć w te słowa, jednak diagnoza nie pozostawiała złudzeń i trzeba było działać wyjątkowo szybko.

20 listopada 2019 roku rozpoczęłam pierwszą dawkę chemioterapii w Ośrodku Leczenia Białaczek Szpitala Onkologicznego w Kielcach. Ja osoba bardzo towarzyska zostałam zamknięta na oddziale, do którego nawet rodzina nie ma dostępu, co było bardzo ciężkie również do zniesienia dla mnie psychicznie. Na szczęście udało się uzyskać prawie całkowitą remisję. Z radością miałam nadzieję że to już koniec, jednak niestety walka z tą chorobą nie jest tak łatwa. Zlecono kolejną dawkę chemioterapii podtrzymującej, następnie czeka mnie trzecia chemioterapia przed przeszczepem i przeszczep komórek macierzystych w Ośrodku Przeszczepowym w Katowicach.

Leczenie tej choroby wiąże się też niestety z dużymi kosztami, z których do tej pory nie zdawaliśmy sobie sprawy: badania diagnostyczne, jedzenie hermetyczne, leki poprzeszczepowe, dojazdy na konsultację i przystosowanie całego mieszkania do warunków osoby, która ma tak naprawdę zerową odporność.

Bardzo proszę o pomoc i wsparcie w tej walce, bo choć diagnoza mnie poraziła i nadal nie mogę uwierzyć w to co się dzieję to bardzo chcę wrócić do normalnego życia i zdrowia. Staram się być pełna pozytywnych myśli, jednak wiem że przede mną jeszcze długa walka, więc będę bardzo wdzięczna za udzielone wsparcie.

Darowizny na rzecz leczenia Dagmary można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Wypłaty (suma: 2356.63 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

08.09.2020 - 1056.85 zł
- kategoria wydatków: transport, środki farmakologiczne, konsultacje medyczne

17.07.2020 - 584.82 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne, inne

20.05.2020 - 714.96 zł
- kategoria wydatków: inne, środki farmakologiczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 7 321,52 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 3 tygodnie temu 622 zł

Anonimowy 8 miesięcy temu 500 zł 57

Jesteśmy z Tobą!

Grzesiek M. 8 miesięcy temu 500 zł 63

Życzymy dużo siły i pogody ducha! Pamiętamy w modlitwie

S G 8 miesięcy temu 500 zł 67

Trzymaj sie Daga x

Najnowsze darowizny

Anonimowy 3 tygodnie temu 136 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 53 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 167 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 75 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 43 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 116 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem