Rak
Dariusz Koclęga

Dariusz Koclęga, Zawiercie

Numer skarbonki: 111012
Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że Dariusz odszedł...
zebrano:
73 152 zł
29%
cel zbiórki:
252 000 zł

Historia

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że Dariusz odszedł…

Składamy szczere wyrazy współczucia jego rodzinie i bliskim.

Zarząd Fundacji Alivia.

Skarbonka Dariusza została zamknięta. Prosimy nie przekazywać darowizn na ten cel.

………………………………………………………..***………………………………………………………….

Mam 56 lat i jestem lekarzem neurologiem. O ironio losu zachorowałem na glejaka wielopostaciowego IV stopnia. Jestem po operacyjnym usunięciu guza w płacie ciemieniowym lewym oraz po radioterapii i chemioterapii Temodalem. Pojawiły mi się również zmiany w płacie czołowym lewym.  Ze względu na złe wyniki badań krwi zmuszony zostałem do zaprzestania leczenia w Oddziale Onkologii w Gliwicach. Planuję podjęcie dalszego leczenia na terytorium Niemiec, a dokładnie będzie to terapia immunologiczna dostępna w IOZK w Kolonii - koszt 60.000 euro. Czas trwania terapii - 6 miesięcy lub w Medicolonia Sachsenring 81-83 w Kolonii

Ograniczone metody leczenia w Polsce zmusiły mnie do poszukiwania ratunku zagranicą. Chcę wykorzystać każdą szansę i sposób leczenia, tak aby nie dopuścić do wznowy guza.

Dziękuję.

Darowizny na rzecz leczenia Dariusza można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie w niebieskim prostokącie.

Dziennik

Kochani darczyńcy, rodzino i znajomi, piszę ostatnie słowa w imieniu mojego brata. Dziś w nocy odszedł od nas Dariusz Koclęga po długiej i ciężkiej chorobie.
Dziękuję za wszelkie wsparcie i dobre słowo rodzinie, znajomym, kolegom i koleżankom z pracy oraz jego pacjentom. Dziękuję całej fundacji Alivia za sprawną i szybką pomoc w załatwianiu refundacji.
Mój brat chciał żyć, do końca nie chciał się poddać, lecz na wszelką pomoc medyczną krajową i zagraniczną było za późno. Nie został zakwalifikowany w ostatnim roku do żadnego konkretnego leczenia, pozostało więc leczenie paliatywne.
Żegnam się z Państwem, życzę dużo zdrowia, DZIĘKUJĘ!

Kochani, pragnę poinformować, że od jutra rozpoczynam terapię w IOZK w Kolonii- pierwszy cykl - 8 dniowy obejmuje: dgn onkologiczną krwi, GMP-DC ( z komórkami dendrytycznymi), terapię wirusami onkologicznymi - NDV ( paramyksowirus ) oraz miejscową hipertermię, koszt jednego cyklu to 18360 euro.
Nie zostałem zakwalifikowany do Nano Therm, a kolejny zabieg neurochirurgiczny wiązałby się w 40 % z uszkodzeniem oun, a więc wybrałem immunoterapię w Niemczech.
Dziękuję za wszelkie wsparcie rodzinie, znajomym oraz moim pacjentom.
Zwracam się z gorącą prośbą o dalszą pomoc finansową. Pozdrawiam Was wszystkich!

Kochani, dziękuję za wszelkie wsparcie finansowe i słowa otuchy. Nie tracę nadziei na dalsze skuteczne leczenie, nie poddam się tak łatwo. W ciągu ostatniego tygodnia dowiedziałem się, że Optune jest dostępna w Polsce, w Legnicy, Bydgoszczy. Jest trzech certyfikowanych lekarzy Polaków, którzy kwalifikują do tego typu leczenia, niestety koszt 6 miesięcznej terapii to już 500 tyś zł. NFZ nie refunduje takiej terapii.
Od 3 kwietnia w Lublinie będzie można skorzystać z metody leczenia Nano Therm- również niemiecka firma wprowadza na rynek Polski skuteczną metodę w terapii najcięższych postaci glioblastomy, również komercyjną. Odpadną jednak koszty pobytu i transportu do Niemiec.
Obecnie nadal przebywam w klinice onkologii w Gliwicach. Radio i chemioterapia spowodowały działania uboczne hematologiczne -małopłytkowość i leukopenię. Otrzymuję tu okresowo KKP i G-CSF.
W dalszym postępowaniu za miesiąc lub dwa mam zaplanowany kolejny RM, od jego wyniku będzie zależało jakie leczenie podejmę.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i liczę na dalsze wsparcie.

Wypłaty (suma: 58234.67 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

24.06.2019 - € 9558.00
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

10.05.2019 - € 3983.40
- kategoria wydatków: konsultacje medyczne, transport

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 14 917,33 zł

Wspierający

Największe darowizny

Leszek Finch 1 rok temu 2000 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 1000 zł

Anonimowy 11 miesięcy temu 1000 zł

leszek Zięba 11 miesięcy temu 1000 zł 96

walcz

Anonimowy 11 miesięcy temu 1000 zł

Anonimowy 1 rok temu 1000 zł 131

Cała naprzód! Powodzenia!

Anonimowy 1 rok temu 1000 zł

Anonimowy 1 rok temu 1000 zł

Maria Milejska 1 rok temu 1000 zł 82

Darku jak nie Ty to kto? Pozdrawiam serdecznie i życzę powrotu do zdrowia.

Anonimowy 1 rok temu 1000 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem