Dariusz Koclęga

Dariusz Koclęga, Zawiercie

Numer skarbonki: 111012
Leczenie poza granicami Polski
zebrano:
58 778 zł
23%
cel zbiórki:
252 000 zł

Historia

Mam 56 lat i jestem lekarzem neurologiem. O ironio losu zachorowałem na glejaka wielopostaciowego IV stopnia. Jestem po operacyjnym usunięciu guza w płacie ciemieniowym lewym oraz po radioterapii i chemioterapii Temodalem. Pojawiły mi się również zmiany w płacie czołowym lewym.  Ze względu na złe wyniki badań krwi zmuszony zostałem do zaprzestania leczenia w Oddziale Onkologii w Gliwicach. Planuję podjęcie dalszego leczenia na terytorium Niemiec, a dokładnie będzie to terapia immunologiczna dostępna w IOZK w Kolonii - koszt 60.000 euro. Czas trwania terapii - 6 miesięcy lub w Medicolonia Sachsenring 81-83 w Kolonii

Ograniczone metody leczenia w Polsce zmusiły mnie do poszukiwania ratunku zagranicą. Chcę wykorzystać każdą szansę i sposób leczenia, tak aby nie dopuścić do wznowy guza.

Dziękuję.

Darowizny na rzecz leczenia Dariusza można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie w niebieskim prostokącie.

Dziennik

Kochani, pragnę poinformować, że od jutra rozpoczynam terapię w IOZK w Kolonii- pierwszy cykl - 8 dniowy obejmuje: dgn onkologiczną krwi, GMP-DC ( z komórkami dendrytycznymi), terapię wirusami onkologicznymi - NDV ( paramyksowirus ) oraz miejscową hipertermię, koszt jednego cyklu to 18360 euro.
Nie zostałem zakwalifikowany do Nano Therm, a kolejny zabieg neurochirurgiczny wiązałby się w 40 % z uszkodzeniem oun, a więc wybrałem immunoterapię w Niemczech.
Dziękuję za wszelkie wsparcie rodzinie, znajomym oraz moim pacjentom.
Zwracam się z gorącą prośbą o dalszą pomoc finansową. Pozdrawiam Was wszystkich!

Kochani, dziękuję za wszelkie wsparcie finansowe i słowa otuchy. Nie tracę nadziei na dalsze skuteczne leczenie, nie poddam się tak łatwo. W ciągu ostatniego tygodnia dowiedziałem się, że Optune jest dostępna w Polsce, w Legnicy, Bydgoszczy. Jest trzech certyfikowanych lekarzy Polaków, którzy kwalifikują do tego typu leczenia, niestety koszt 6 miesięcznej terapii to już 500 tyś zł. NFZ nie refunduje takiej terapii.
Od 3 kwietnia w Lublinie będzie można skorzystać z metody leczenia Nano Therm- również niemiecka firma wprowadza na rynek Polski skuteczną metodę w terapii najcięższych postaci glioblastomy, również komercyjną. Odpadną jednak koszty pobytu i transportu do Niemiec.
Obecnie nadal przebywam w klinice onkologii w Gliwicach. Radio i chemioterapia spowodowały działania uboczne hematologiczne -małopłytkowość i leukopenię. Otrzymuję tu okresowo KKP i G-CSF.
W dalszym postępowaniu za miesiąc lub dwa mam zaplanowany kolejny RM, od jego wyniku będzie zależało jakie leczenie podejmę.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i liczę na dalsze wsparcie.

Wypłaty (suma: 58234.67 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

24.06.2019 - € 9558.00
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

10.05.2019 - € 3983.40
- kategoria wydatków: usługi transportu chorego na badania, rehabilitację, terapię - do i z ośrodka medycznego, konsultacje medyczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 543,43 zł

Wspierający

Największe darowizny

Leszek Finch 5 miesięcy temu 2000 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 1000 zł

Anonimowy 5 miesięcy temu 1000 zł

leszek Zięba 5 miesięcy temu 1000 zł 35

walcz

Anonimowy 5 miesięcy temu 1000 zł

Anonimowy 5 miesięcy temu 1000 zł 57

Cała naprzód! Powodzenia!

Anonimowy 5 miesięcy temu 1000 zł

Anonimowy 5 miesięcy temu 1000 zł

Maria Milejska 5 miesięcy temu 1000 zł 41

Darku jak nie Ty to kto? Pozdrawiam serdecznie i życzę powrotu do zdrowia.

Anonimowy 5 miesięcy temu 1000 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem