Dariusz Soboń

Dariusz Soboń, WROCŁAW

Numer skarbonki: 110446
Darek walczy z glejakiem i zbiera na leczenie za granicą
zebrano:
123 907 zł
49%
cel zbiórki:
250 000 zł

Historia

Witajcie!

Mam na imię Darek i mam 38 lat. Niedawno dowiedziałem się, że życie chce mi uciec. Guz mózgu zdecydował, że zabierze mnie mojej rodzinie, a Oni są dla mnie wszystkim! Od 18 lat mieszkam we Wrocławiu, jednak oboje z żoną pochodzimy z Bytomia Odrzańskiego. Mamy 7-letniego syna Kubusia. Dla nich chcę Walczyć! 

Początki choroby to częste bóle głowy i senność. Prawdę mówiąc zbagatelizowane, bo wielu z nas ma takie symptomy chociażby migrenowe. Kolejnym sygnałem było podwójne widzenie po przeprowadzonym zabiegu septoplastyki.

Szybki rezonans wykazał duży guz wielkości cytryny. Kolejne badania i biopsja potwierdziły - glejak wielopostaciowy IV stopnia. W wakacje podjęliśmy walkę! Operacje przeszedłem w gdańskim Copernicusie w połowie sierpnia, niestety nie można było "złośliwca" wyciąć w całości. Postanowiono dobić go tzw. terapią skojarzoną poprzez radio i chemioterapie.

Obecnie przyjmuje chemioterapię, która ma się odbywać w cyklach miesięcznych przez 5 dni i potrwać pół roku. Jednak jak wszyscy, których dotknęła ta paskudna choroba, postanowiłem szukać innych rozwiązań walki z moim największym wrogiem. Jesteśmy już na etapie konsultacji medycznych i kwalifikacji w zagranicznych placówkach, gdzie są oferowane innowacyjne metody walki z tym schorzeniem, a niedostępne w Polsce. Jest to dla mnie duża szansa.

Wiemy, że koszty tych terapii są nieosiągalne dla przeciętnie żyjących rodzin, dlatego bardzo proszę Państwa, aby wspomogli mnie i moją rodzinę w tej najcięższej dla nas próbie.

Za każdą złotówkę będziemy bardzo wdzięczni. Dzięki Państwu będę miał szanse dalej żyć dla swojej rodziny i wszystkich bliskich mi ludzi.

Darek

Darowizny na rzecz leczenia Darka można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Dziennik

Witajcie
Na wstępnie baaaaaaardzo dziękujemy Wszystkim darczyńcom za każdą przekazaną sumę pieniążków. Dawno się nie odzywaliśmy ponieważ staramy się żyć normalnie i nie myśleć na co dzień o tej strasznej chorobie . Chcielibyśmy Was poinformować ,że konsultowaliśmy się z Berlinem o Terapii Nano Therm i robimy co pół roku rezonans w Polsce i na szczęście jest stabilnie. Następny rezonans w kwietniu trzymajcie kciuki.

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 4 lata temu 5000 zł 478

Jesteśmy z Wami!!!

Anonimowy 3 lata temu 3846 zł

Anonimowy 4 lata temu 3492 zł

Anonimowy 2 lata temu 3324 zł

Anonimowy 3 lata temu 2500 zł 241

Jestesmy z wami !!! Xxx

Anonimowy 4 lata temu 2500 zł 402

Jesteśmy sercem z Tobą.

Anonimowy 4 lata temu 2500 zł

Anonimowy 3 lata temu 2379 zł

Anonimowy 2 lata temu 2063 zł

Anonimowy 3 lata temu 1582 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem