Dariusz Soboń

Dariusz Soboń, WROCŁAW

Numer skarbonki: 110446

Darek walczy z glejakiem i zbiera na leczenie za granicą

zebrano:
103 725 zł
41%
cel zbiórki:
250 000 zł

Historia

Witajcie!

Mam na imię Darek i mam 38 lat. Niedawno dowiedziałem się, że życie chce mi uciec. Guz mózgu zdecydował, że zabierze mnie mojej rodzinie, a Oni są dla mnie wszystkim! Od 18 lat mieszkam we Wrocławiu, jednak oboje z żoną pochodzimy z Bytomia Odrzańskiego. Mamy 7-letniego syna Kubusia. Dla nich chcę Walczyć! 

Początki choroby to częste bóle głowy i senność. Prawdę mówiąc zbagatelizowane, bo wielu z nas ma takie symptomy chociażby migrenowe. Kolejnym sygnałem było podwójne widzenie po przeprowadzonym zabiegu septoplastyki.

Szybki rezonans wykazał duży guz wielkości cytryny. Kolejne badania i biopsja potwierdziły - glejak wielopostaciowy IV stopnia. W wakacje podjęliśmy walkę! Operacje przeszedłem w gdańskim Copernicusie w połowie sierpnia, niestety nie można było "złośliwca" wyciąć w całości. Postanowiono dobić go tzw. terapią skojarzoną poprzez radio i chemioterapie.

Obecnie przyjmuje chemioterapię, która ma się odbywać w cyklach miesięcznych przez 5 dni i potrwać pół roku. Jednak jak wszyscy, których dotknęła ta paskudna choroba, postanowiłem szukać innych rozwiązań walki z moim największym wrogiem. Jesteśmy już na etapie konsultacji medycznych i kwalifikacji w zagranicznych placówkach, gdzie są oferowane innowacyjne metody walki z tym schorzeniem, a niedostępne w Polsce. Jest to dla mnie duża szansa.

Wiemy, że koszty tych terapii są nieosiągalne dla przeciętnie żyjących rodzin, dlatego bardzo proszę Państwa, aby wspomogli mnie i moją rodzinę w tej najcięższej dla nas próbie.

Za każdą złotówkę będziemy bardzo wdzięczni. Dzięki Państwu będę miał szanse dalej żyć dla swojej rodziny i wszystkich bliskich mi ludzi.

Darek

Darowizny na rzecz leczenia Darka można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 1 rok temu 5000 zł 230

Jesteśmy z Wami!!!

Anonimowy 6 miesięcy temu 3846 zł

Anonimowy 1 rok temu 3492 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 2500 zł 46

Jestesmy z wami !!! Xxx

Anonimowy 1 rok temu 2500 zł 205

Jesteśmy sercem z Tobą.

Anonimowy 1 rok temu 2500 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 2379 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 1582 zł

Anonimowy 1 rok temu 1500 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 1444 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem