Dominik Skroś

Dominik Skroś, Inowrocław

Numer skarbonki: 111291
Zbieram środki na dojazdy do szpitala i leki.
zebrano:
2 777 zł
23%
cel zbiórki:
12 000 zł

Historia

Jestem Dominik, 23 kwietnia skończyłem 25 lat. Urodziny spędziłem na kolejnej chemii w szpitalu w Warszawie, ale wróćmy do początku...

Walka z chorobą rozpoczęła się w kwietniu ubiegłego roku od silnego bólu i opuchnięcia kostki. Po szeregu przeprowadzonych badań, w lipcu usłyszałem diagnozę-  rak, a dokładniej kostniakomięsak kości piszczelowej lewej z zajęciem szpiku kostnego. Po przeprowadzonej biopsji potwierdziła się wysoka złośliwość kostniakomięsaka.

Od września rozpocząłem chemioterapię w szpitalu onkologicznym w Warszawie. Chemia miała na celu zmniejszenie guza oraz umożliwienie operacji i wszczepienia endoprotezy. Niestety szybkie rozrastanie się guza doprowadziło do złamania patologicznego. Lekarze podjęli decyzje o amputacji kończyny. 27 grudnia odbyła się operacja amputacji lewej nogi.

Aby móc wrócić do normalnego funkcjonowania, potrzebna mi była proteza podudzia -  kupiłem protezę ćwiczebną, która pozwoliła nauczyć się chodzić. Teraz przechodzę na nową, stałą, która zostanie ze mną do końca życia. Choć koszt był ogromny, udało się taką kupić! Dziękuję! 

Teraz pozostają "tylko" koszty dalszego leczenia, badań, konsultacji, leków to ok. 1000 zł miesięcznie.  Przede mną wizyty co 3 miesiące przez najbliższe 5 lat.  

Promykiem nadziei w walce jest moja córka Marysia, która pojawiła się na świecie 3 lipca!  Proszę o wsparcie, które pomoże mi i mojej rodzinie w tej nierównej walce!

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Galeria

Wypłaty (suma: 962 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

04.03.2021 - 244.00 zł
- kategoria wydatków: transport

04.03.2021 - 718.00 zł
- kategoria wydatków: transport

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 1 815,31 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 8 miesięcy temu 610 zł

Anonimowy 8 miesięcy temu 602 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 4 miesiące temu 10 zł

Anonimowy 8 miesięcy temu 422 zł

Anonimowy 8 miesięcy temu 15 zł

Anonimowy 8 miesięcy temu 352 zł

Anonimowy 8 miesięcy temu 164 zł

Anonimowy 8 miesięcy temu 56 zł

Anonimowy 8 miesięcy temu 12 zł

Anonimowy 8 miesięcy temu 37 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem