Elżbieta  Marcinkowska

Elżbieta Marcinkowska, Biały Kościół

Numer skarbonki: 110800
Dzięki Wam mam szansę na terapię i wyzdrowienie!
zebrano:
11 289 zł
32%
cel zbiórki:
35 000 zł

Historia

Historia na pozór banalna… Taka, jakich wiele widzi się w internecie. Ale nie dla mnie, bo chodzi o moje życie. 

Marzec 2017. Przewlekłe bóle i brzuch rosnący jak balon. Nagła hospitalizacja i natychmiastowa operacja guza, który, jak to określił chirurg, wyglądem i rozmiarem przypominał kalafiora. Dwa długie tygodnie w oczekiwaniu na wynik badania histopatologicznego. W końcu diagnoza jakiej się obwiałam: nowotwór złośliwy jajnika. Ponoć wyjątkowo podstępny typ...

Kolejne miesiące mijały pod znakiem chemii. Jesienią markery nowotworowe były bardzo niskie, bez śladu przerzutów. Wydawało się, że wszystko zmierza w dobrą stronę. Nasza radość niestety nie trwała długo. Z końcem roku przeciwnik zaatakował ponownie. Wyniki uległy dramatycznemu pogorszeniu, mimo iż żadne z badań obrazowych nie wskazuje jednoznacznie na obecność przerzutów. Lekarze mówią o istnieniu rozsianych komórek rakowych w obrębie brzucha, a być może nawet w całym organizmie, które niezwalczane będą rosły w siłę i uderzą po raz kolejny.

Medycyna w Polsce może zaoferować niewiele rozwiązań... Nie poddałam się jednak! Podjęłam immunoterapię i hipertermię miejscową (na okolicę brzucha), które nie są niestety refundowane przez NFZ. Na zachodzie należą do podstawowej opieki zdrowotnej natomiast w Polsce, według zaproponowanego mi schematu leczenia miesięczny koszt terapii oscyluje wokół 16 000 złotych. Teraz możliwość dalszego leczenia wisi na włosku, dlatego zwracam się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe!

Chociaż na tę chwilę wynik tego starcia to 2:1 dla raka, to walka wciąż trwa! Patrzę w przyszłość z optymizmem i mam nadzieję, że walka ta zakończy się triumfem mojego zdrowia i życia.

Darowizny na rzecz leczenia Eli można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Wypłaty (suma: 4500 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

10.12.2018 - 4500.00 zł
- kategoria wydatków: inne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 6 789,60 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 1 rok temu 1456 zł

Anonimowy 1 rok temu 1089 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 1000 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 777 zł

Anonimowy 1 rok temu 737 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 532 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 506 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 3 miesiące temu 51 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 456 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 277 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem