Rak
Elżbieta Poszwald-Szczudło

Elżbieta Poszwald-Szczudło, Warszawa

Numer skarbonki: 110628
Zbieram środki na drogie leki do walki z chorobą
zebrano:
2 771 zł
13%
cel zbiórki:
20 000 zł

Historia

Mam na imię Ela. Na nowotwór piersi choruję od 2015 roku. Mieszkamy z mężem w Warszawie. Mam trójkę wspaniałych dzieci i czwórkę ukochanych wnucząt, dla których muszę być silna i zdrowa. Bardzo lubię podróże, przyrodę i zwierzęta oraz przebywanie na świeżym powietrzu.

Z wykształcenia jestem pielęgniarką i pracuję głównie z dziećmi. Zawsze służyłam pomocą ludziom chorym i potrzebującym. Obecnie nadszedł taki czas, że sama potrzebuję pomocy...

Po wykryciu nowotworu przeszłam mastektomię piersi w  listopadzie 2015. Po operacji amputacji piersi przeszłam wiele cykli ciężkiej chemioterapii. Niestety po długiej i mozolnej walce w kwietniu 2017 r. w wyniku upadku nastąpiło złamanie kości udowej lewej z podejrzeniem złamania patologicznego.

Podczas operacji kości udowej została wykonana biopsja, która tylko potwierdziła wznowę i przerzuty na kości oraz żebra. Rozpoczęła się dalsza walka o moje zdrowie i ciężka rehabilitacja. Jestem bardzo pogodną i pełną życia osobą. Nowotwór zabrał mi zdrowie, ale nie poddam się i mam nadzieję na zwycięstwo z chorobą. Każdego dnia sił dodaje mi moja rodzina i przyjaciele.

Obecnie jestem leczona lekami nierefundowanymi, a miesięczny koszt zakupu to ok. 1500 pln. Koszty leczenia są ogromne i przewyższają możliwości finansowe mojej rodziny, dlatego zdecydowałam się znaleźć tutaj, w programie Skarbonka i prosić was o pomoc w uzbieraniu środków na zakup tych drogich leków. Do tej pory ja i moja rodzina wydaliśmy na leczenie wszystkie nasze oszczędności i brakuje mi środków na zakup drogiej miesięcznej kuracji. Dlatego bardzo was proszę o pomoc i o wpłaty dla mnie.
Bardzo dziękuję za Waszą pomoc i serce.

Darowizny na rzecz leczenia Elżbiety można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Wypłaty (suma: 2339 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

23.10.2018 - 1295.00 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

29.09.2017 - 631.91 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

13.09.2017 - 412.09 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 432,45 zł

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 4 miesiące temu 12 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 10 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 277 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 31 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 19 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 7 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 41 zł

Anonimowy 1 rok temu 50 zł

Anonimowy 1 rok temu 10 zł

Anonimowy 1 rok temu 20 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem