Elżbieta  Streich

Elżbieta Streich, Bydgoszcz

Numer skarbonki: 111030
Leczenie w walce o życie.
Na zebranie środków
mamy czas do: 31 lipca 2019
zebrano:
0 zł
0%
cel zbiórki:
2 000 zł

Historia

Witam,

nazywam się Elżbieta Streich, mam 53 lata,od ponad trzech lat walczę z nowotworem.

W listopadzie 2015r. zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy piersi. Leczono mnie chemioterapią, silnymi farmaceutykami, lecz jak się okazało, nie dało się uchronić mnie przed najgorszym - przerzutami. Od listopada 2018r. historia zaczęła się od początku, stwierdzono u mnie nowotwór rozsiany na kościach i węzłach chłonnych. Obecnie przyjmuję zastrzyki (,,Osporil" i ,,Etruzil"), a oprócz tego silną radioterapię.

Mam czwórkę dzieci, moje dwie najmłodsze córki mieszkają nadal ze mną, uczą się w szkole podstawowej i liceum. Mój mąż ma problemy z sercem, jest po operacji wstawienia rozrusznika serca oraz ma astmę. Jest już na emeryturze, a ja na skromnej rencie. Jedyne czego bym teraz chciała to zdrowia mojej całej rodziny, lecz abym ja mogła wygrać tą walkę o swoje życie potrzebuję leczenia, które jest bardzo kosztowne.

W związku z tym chciałabym prosić o wsparcie finansowe, choć nie jest dla mnie łatwe prosić obcych o pomoc, gdyż dawniej dawałam sobie sama radę, dziś już takiej możliwości nie mam...

Darowizny na rzecz leczenia Elżbiety można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż". 

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem