Hanna Piotrowicz

Hanna Piotrowicz, Natalin

Numer skarbonki: 111555
Spróbujmy zatrzymać czas
zebrano:
1 908 zł
19%
cel zbiórki:
10 000 zł

Historia

Choruję na raka piersi od 2018 roku. Przeszłam chemioterapię, radioterapię, mastektomię łącznie z usunięciem wszystkich węzłów. W listopadzie 2019 roku zdiagnozowano przerzut do kości i wątroby. Mam zajęte kości czaszki, kręgosłupa, żeber, kości miednicy. Jestem pod opieką paliatywną. W wyniku choroby pękły mi trzy trzony kręgosłupa. Grozi mi paraliż. Operacja  jest niemożliwa w moim przypadku.

Ponoszę koszty dojazdów do szpitala w Wieliszewie (mieszkam w Natalinie, gmina Wyszków tj. 45 km w jedną stronę), wizyt u specjalistów, zakup sprzętu rehabilitacyjnego. Noszę gorset, aby uniknąć kolejnych pęknięć kości i paraliżu z tego powodu. Ja i małżonek jesteśmy emerytami. Mąż jest po 2 zawałach i operacji na sercu oraz od 2 lat leczony jest na Alzheimera. Koszty związane z leczeniem stanowią problem. Potrzebna jest mi pomoc finansowa, o którą proszę. W przyszłości być może będę potrzebowała pomocy w organizacji i finansowaniu konsultacji specjalistów za granicą.

Jestem leczona chemioterapią w tabletkach, hormonalnie, radioterapią – jeden cykl przeszłam w styczniu. W ciągu miesiąca będę miała kolejne naświetlenia. Poza tym raz w miesiącu otrzymuję wlew kwasu bisfosfonianowego. Ze względu na trudną bardzo dla mnie sytuację, zarówno psychiczną jak i fizyczną, uważam, że nie poradzę sobie zarówno ze względów finansowych jak i formalnych. Do tej pory starałam się sama opanować całą sytuację zdrowotną i rodzinną, nie angażując nikogo w moje problemy, ale obawiam się, że zabraknie mi sił w dalszym leczeniu. W związku z tym proszę Państwa o wsparcie.

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Dziennik

Serdecznie dziękuję darczyńcom. Niech Bóg wynagrodzi Wam wrażliwość na drugiego człowieka. Mam nadzieję, że właściwie wykorzystam pomoc na leczenie, aby jak najdłużej być ze swoją rodziną i cieszyć się każdym dniem. Pozdrawiam

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 4 tygodnie temu 50 zł 7

Trzymam mocno kciuki Pani Haniu!

Anonimowy 1 miesiąc temu 100 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 250 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 100 zł 9

Ciociu, będzie dobrze

Anonimowy 1 miesiąc temu 100 zł 8

Trzymam kciuki Pani Haniu. Aneta S

Serdecznie dziękuję za wsparcie , serce i empatię.
Hanna


Anonimowy 1 miesiąc temu 100 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 50 zł 8

Trzymam kciuki mocno!!!

Serdecznie dziękuję.
Hanna


Anonimowy 1 miesiąc temu 10 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 100 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 70 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem