Honorata Murawska

Honorata Murawska, Warszawa

Numer skarbonki: 110459

Pomóżmy Honoracie wygrać z GLEJAKIEM!

zebrano:
5 779 zł
48%
cel zbiórki:
12 000 zł

Historia

Szanowni Państwo,

Mam na imię Honorata i mam 57 lat. Mieszkam w Warszawie. Mam kochającą rodzinę – męża, dwie córki i troje wnucząt.

Do 23 października 2016 roku wiodłam zdrowe i szczęśliwe życie u boku najbliższych mi osób. Niestety tego dnia mój świat zmienił się o 180 stopni. Diagnoza – Glejak wielopostaciowy IV stopnia.

A wszystko zaczęło się właśnie w październiku. W niedzielny poranek straciłam przytomność. Pogotowie zabrało mnie do szpitala z podejrzeniem udaru. Jednak po wstępnej diagnostyce (TK), a następnie MRI dowiedziałam się,
że mam guza mózgu. Przeżyłam szok. Lekarze, z którymi konsultowałam swój przypadek twierdzili, że to łagodna zmiana (oponiak), guz zostanie wycięty 
i wszystko będzie dobrze.

10 listopada byłam operowana. Guz usunięto w całości. Po operacji czułam się dobrze i szybko wróciłam do domu, do mojej rodziny, którą bardzo kocham i na której wsparcie mogę bardzo liczyć w tym ciężkim i trudnym dla nas wszystkich czasie. Myślałam, że jak „nieproszony gość” został w końcu usunięty, to będzie już tylko lepiej. Jednak wynik histopatologiczny okazał się dla mnie wyrokiem – złośliwy guz mózgu – glejak wielopostaciowy IV stopnia.

W jednej chwili moje życie diametralnie się zmieniło. Rozpoczęłam leczenie radioterapią (I etap ukończony). Obecnie czekam na kontrolny rezonans (15.02). Niestety nasi lekarze nie dają mi większych szans na przeżycie. Nie mogę i nie chcę się z tym pogodzić. Będę walczyć do końca, bo mam dla kogo żyć. Chcę żyć. Moja rodzina bardzo mnie wspiera. Poszukujemy innych możliwych sposobów leczenia. Wysłaliśmy dokumentację medyczną do kliniki  w Berlinie i czekamy
na odpowiedź. Mam nadzieję, że zostanę zakwalifikowana na terapię Nano Therm.

Jednak leczenie mojej choroby wiąże się z dużymi nakładami finansowymi,
które mnie i moją rodzinę najzwyczajniej przerastają. Są to ogromne kwoty. Obecnie przebywam na zasiłku chorobowym i moje dochody są zbyt niskie, aby pokryły koszty leczenia, rehabilitacji oraz dojazdów do ośrodka leczenia..

Bardzo Państwa proszę o wsparcie w zbieraniu funduszy na pokrycie kosztów mojego leczenia.

Wierzę, że dzięki Państwu zdobędę środki finansowe na leczenie, które pozwoli mi żyć dłużej niż prognozowane 12 miesięcy.  Wierzę, że dzięki Państwa wsparciu będę miała szansę zawalczyć w tej nierównej batalii – batalii o wszystko co najważniejsze.

Za każdą okazaną pomoc zarówno materialną jak i tą duchową będę Państwu bardzo wdzięczna.

Z góry serdecznie dziękuję,

Honorata

Darowizny na rzecz leczenia Honoraty można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Dziennik

Dziękuję wszystkim w imieniu za wpłaty. Mamusia jest obecnie po drugiej operacji (guz niestety odrósł), która odbyła się w czwartek .

Wypłaty (suma: 3810 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

28.03.2018 - 2311.00 zł
- kategoria wydatków: inne, środki farmakologiczne

14.02.2018 - 1499.00 zł
- kategoria wydatków: konsultacje medyczne, środki farmakologiczne, inne

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 6 miesięcy temu 549 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 6 miesięcy temu 22 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 83 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 128 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 5 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 72 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 1 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 38 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 15 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 20 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem