Rak
Irena Węgrzyniak

Irena Węgrzyniak, Gdynia

Numer skarbonki: 111147
Protonoterapia/Nanotherm
zebrano:
38 610 zł
13%
cel zbiórki:
280 000 zł

Historia

Nazywam się Irena, mam 55 lat, jestem samotną matką dwójki dzieci. Myślałam, że jak dzieci dorosną to będę mogła nareszcie pomyśleć o sobie. Niestety, choroba zabiera mi moje marzenia, bo nie wiem co będzie, czy choroba się zatrzyma i czy będę miała środki na dodatkowe leczenie.

Mam stwierdzony nowotwór złośliwy mózgu, a dokładniej glejak typu gwiaździak. Pierwsze zmiany wykryto u mnie 5 lat temu, podczas  badania rezonansu magnetycznego. Badanie wykazało zmiany w prawej półkuli mózgu. Wówczas usłyszałam, że to może być moja uroda, ale dla pewności mam raz do roku wykonywać kontrolny rezonans magnetyczny. W grudniu 2018 roku odebrałam wynik rezonansu i wówczas okazało się, że moja zmiana rozrosła się 1,5 raza. Wykonana dwukrotnie biopsja, niestety potwierdziła, ze mam nowotwór złośliwy. Zmiana jest tak duża, że na ten moment nie mogę mieć operacji czy radioterapii. Za zaistniałą sytuację, winię prowadzącego mnie neurologa.

W walce o życie podejmę każde wyzwanie. Niestety, wachlarz możliwości leczenia w Polsce jest bardzo ograniczony. Dla mnie nie ma innego sposobu leczenia poza tym, które obecnie przechodzę. Mam możliwość poddania się leczeniu niestandardowemu, ale jest ono bardzo kosztowne:

-  Protonoterapia w Monachium, koszt  leczenia to kwota 60 000 euro.

- terapia Nanotherm w Berlinie, ale to też koszt ok. 60 000 – 70 000 euro.          

Chciałabym wykorzystać każdą możliwą szansę na zatrzymanie glejaka, także  z wykorzystaniem alternatywnych metod leczenia i leków niedostępnych w Polsce.                              

Nigdy nikogo nie prosiłam o pomoc, teraz jestem w takiej sytuacji, że muszę poprosić o wsparcie. Koszty terapii są bardzo wysokie i dla mnie nieosiągalne, dlatego tak ważna jest dla mnie Wasza pomoc. Zwracam się z prośbą do wszystkich, którzy czytają moją prośbę o dobrowolne kwoty na moje leczenie. Dzięki Wam będę mogła walczyć z nowotworem i cieszyć się każda kolejna chwilą z dziećmi. Dziś nie mam innych marzeń, chciałabym tylko wrócić do normalności.

Z góry dziękuję a każdą udzieloną pomoc.

Irena

Darowizny na rzecz leczenia Ireny można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie. 

 

Galeria

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 2 miesiące temu 15000 zł 15

Trzymaj się!!!! na pewno się uda!

Nie wiem jak mam dziękować, mogę tylko powiedzieć bardzo, bardzo dziękuję😘🤗🤗
Irena


Anonimowy 3 miesiące temu 9750 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 7250 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 4300 zł

Sławomir Jankowski 4 miesiące temu 2000 zł

MadMM 4 miesiące temu 600 zł 34

Irenko, pora pokonać potwora i cieszyć się wreszcie życiem!

Wierzę ze się uda, bywa ciężko, ale nie poddaję się , dziekuję :)
Irena


Przemysław Jedynowicz 4 miesiące temu 500 zł 25

Powodzenia!

Nie dziekuję, bo to ponoć przynosi pecha, ale jestem bardzo wdzieczna.
Irena


Najnowsze darowizny

Anonimowy 1 miesiąc temu 70 zł

Mateusz Lip 2 miesiące temu 100 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 100 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem