Rak
Iwona Butny

Iwona Butny, TORUŃ

Numer skarbonki: 111074
Zbieram na kolejne dawki leku Nivolumab
zebrano:
14 944 zł
74%
cel zbiórki:
20 000 zł

Historia

8 lat temu wygrałam swoją pierwszą walkę z rakiem jajnika. Wydawało mi się, że mam to już za sobą tym bardziej, że minęło tyle czasu.
Niestety rok temu gad powrócił ze zdwojoną siłą.

Wykryto u mnie nieoperacyjnego guza w miednicy, umiejscowionego wokół najważniejszych naczyń kończyny dolnej. Obecnie jestem leczona chemioterapią oraz radioterapią, ale okazało się, że dedykowana do raka jajnika chemia nie działa. Choroba nadal postępuje, do tego dochodzą powikłania, m.in. zakrzepica. Od kilku miesięcy żyję z ciągłym bólem.

W tej chwili pojawiła się nadzieja na odpowiednie dobranie leczenia. Czekam już na wyniki badania, które niestety było drogie. Z wyników będzie wiadomo, czy można mnie leczyć, czym i gdzie.

W tej chwili potrzebuję środków na pokrycie kosztów tego badania (ONCO DEEP - 13000 zł), a także pieniędzy na bieżące leczenie przeciwbólowe i przeciwzakrzepowe.

Chciałabym znów wrócić do normalnego życia, cieszyć się nim i przede wszystkim żyć bez bólu, który najbardziej ogranicza moje życie.

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Dziennik

Chciałabym podziękować wszystkim darczyńcom, dzięki którym mogłam wykonać badanie Onco Deep oraz otrzymać potrzebne dawki immunoterapeutyku. Lek ten to NIVOLUMAB.

Pomaga, co widać w badaniach, markery wróciły do normy, zmniejszyła się zakrzepica, a ja czuję się dużo lepiej. Jednak lekarz zdecydował, że potrzebne będą kolejne dawki, żeby uniknąć ponownej progresji choroby. Koszt jednej dawki to 9500 zł. Niestety w przypadku mojej choroby nie jest on refundowany. Będę ogromnie wdzięczna za wszelką pomoc.

Wypłaty (suma: 9466.77 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

23.10.2019 - 9466.77 zł
- kategoria wydatków: inne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 5 477,73 zł

Wspierający

Największe darowizny

IWONA BUTNY 5 miesięcy temu 1500 zł

Adam 8 miesięcy temu 1000 zł 104

Dasz radę :)

Jędrzej B. 8 miesięcy temu 1000 zł 113

Iwona trzymaj się! Jesteśmy z Tobą.

Anonimowy 4 miesiące temu 500 zł

Adam Kasprzak 4 miesiące temu 500 zł 30

Trzymaj się Iwonka, zawsze możesz na mnie liczyć. Pamiętaj 😘

Agnieszka Kozłowska 8 miesięcy temu 500 zł 95

Trzymaj się. Pozdrawiamy. Aga i Ola

Najnowsze darowizny

Anonimowy 2 tygodnie temu 200 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 100 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 50 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 100 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem