Iwona Kawalec

Iwona Kawalec, Woźniki

Numer skarbonki: 110330

Po operacji raka piersi Iwona marzy, by znów czuć się kobietą.

zebrano:
684 zł
3%
cel zbiórki:
20 000 zł

Historia

Nazywam się Iwona Kawalec mam 38 lat.

Mieszkam w małej miejscowości - Woźniki Śląskie. Mam 14 letnią niepełnosprawną córkę Maję, którą wychowuję samotnie. Życie mnie nie rozpieszczało, jednak zawsze byłam i jestem do świata ,ludzi i życia nastawiona pozytywnie.

W styczniu 2016 rok, po samodzielnym badaniu, stwierdziłam w mojej piersi guzek. Natychmiast udałam się do lekarza, lekarz wykonał USG, skierował na mammografię i biopsję grubo igłową. Wynik mnie zszokował RAK PIERSI G3 - trój ujemny. Byłam zrozpaczona. Jak powiem Rodzicom i córce? Rozpoczął się dla mnie, moich Rodziców i córki bardzo trudny czas. W marcu 2016 r. rozpoczęłam walkę o życie, a w czerwcu zakończyłam chemioterapię. W lipcu 2016 r. poddałam się operacji mastektomii, następnie radioterapii. W maju 2017 r. usunęłam znamię na plecach, które zaczęło rosnąć okazało się, że to czerniak in situ w wczesnym stadium. Lekarz mnie uspokoił lecz nie na długo.
W lipcu okazało się, że mam wznowę oraz przerzuty do płuc. Wyjechałam do Zakopanego na operacje płuc, aby zdiagnozować czy jest to przerzut z raka piersi czy z czerniaka. Diagnoza-przerzut raka piersi do płuc. I tak zaczęłam chemioterapię i walkę od nowa. Choroba nie pozwoliła na powrót do pracy. Obecnie jestem na rencie zdrowotnej. Koszty dojazdu do Instytutu Onkologi i leki są coraz droższe. Nie jest łatwo, ale nie narzekam. Przez cały ten czas ogromnym wsparciem są dla mnie córka, Rodzice i przyjaciele. Ich bezgraniczna miłość i oddanie są dla mnie nieocenione. Jednak dręczą mnie obawy i pytania:
Czy uda mi się pokonać chorobę? Czy dam radę? Lecz nie mogę się poddać i walczę. Muszę wychować córkę i dlatego chcę być zdrowa!
Jednak bez finansowego wsparcia Osób o wielkim sercu, tego nie dokonam.

Proszę serdecznie o pomoc, ponieważ sama nie dam rady.

Z góry serdecznie dziękuję za okazaną mi pomoc i wsparcie.

Darowizny na rzecz leczenia Iwony można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

 

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 7 miesięcy temu 50 zł

Anonimowy 7 miesięcy temu 21 zł

Anonimowy 7 miesięcy temu 30 zł

Anonimowy 7 miesięcy temu 69 zł

Anonimowy 7 miesięcy temu 13 zł

Anonimowy 7 miesięcy temu 26 zł

Anonimowy 7 miesięcy temu 35 zł

Anonimowy 7 miesięcy temu 22 zł

Anonimowy 1 rok temu 100 zł 80

Iwona trzymaj się będzie dobrze

Anonimowy 1 rok temu 10 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem