Iwona Kawalec

Iwona Kawalec, Woźniki

Numer skarbonki: 110330
Mama niepełnosprawnej córki walczy o swoje życie.
zebrano:
702 zł
3%
cel zbiórki:
20 000 zł

Historia

Nazywam się Iwona Kawalec, mam 38 lat.

Mieszkam w małej miejscowości - Woźniki Śląskie. Mam 14-letnią niepełnosprawną córkę Maję, którą wychowuję samotnie. Życie mnie nie rozpieszczało, jednak zawsze byłam i jestem do świata, ludzi i życia nastawiona pozytywnie.

W styczniu 2016 roku, po samodzielnym badaniu, stwierdziłam w mojej piersi guzek. Natychmiast udałam się do lekarza, lekarz wykonał USG, skierował na mammografię i biopsję gruboigłową. Wynik mnie zszokował: RAK PIERSI G3 - trój ujemny. Byłam zrozpaczona. Jak powiem Rodzicom i córce? Rozpoczął się dla mnie, moich Rodziców i córki bardzo trudny czas. W marcu 2016 r. rozpoczęłam walkę o życie, a w czerwcu zakończyłam chemioterapię. W lipcu 2016 r. poddałam się operacji mastektomii, następnie radioterapii. W maju 2017 r. usunęłam znamię na plecach, które zaczęło rosnąć. Okazało się, że to czerniak in situ we wczesnym stadium. Lekarz mnie uspokoił lecz nie na długo.

W lipcu okazało się, że mam wznowę oraz przerzuty do płuc. Wyjechałam do Zakopanego na operację płuc, aby zdiagnozować czy jest to przerzut z raka piersi czy z czerniaka. Diagnoza - przerzut raka piersi do płuc. I tak zaczęłam chemioterapię i walkę od nowa. Choroba nie pozwoliła na powrót do pracy. Obecnie jestem na rencie zdrowotnej. Koszty dojazdu do Instytutu Onkologii oraz koszty leków są coraz wyższe. Nie jest łatwo, ale nie narzekam. Przez cały ten czas ogromnym wsparciem są dla mnie córka, Rodzice i przyjaciele. Ich bezgraniczna miłość i oddanie są dla mnie nieocenione. Jednak dręczą mnie obawy i pytania:
Czy uda mi się pokonać chorobę? Czy dam radę? Lecz nie mogę się poddać i walczę. Muszę wychować córkę i dlatego chcę być zdrowa!
Jednak bez finansowego wsparcia Osób o wielkim sercu, tego nie dokonam.

Proszę serdecznie o pomoc, ponieważ sama nie dam rady.

Z góry serdecznie dziękuję za okazaną mi pomoc i wsparcie.

Darowizny na rzecz leczenia Iwony można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 2 miesiące temu 20 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 50 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 21 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 30 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 69 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 13 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 26 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 35 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 22 zł

Anonimowy 1 rok temu 100 zł 89

Iwona trzymaj się będzie dobrze

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem