Rak
Iwona Martyniak

Iwona Martyniak, Chynów

Numer skarbonki: 111029
Zbieram na nierefundowany lek dający mi szansę na życie.
zebrano:
44 475 zł
30%
cel zbiórki:
144 000 zł

Historia

Mam na imię Iwona, mam 47 lat. Razem z mężem Andrzejem wychowaliśmy dwójkę dzieci - Kasię i Rafała. Dzieci założyły szczęśliwe rodziny, a ja zostałam babcią małej Oliwki. Zaczęliśmy z mężem podróżować, spełniać swoje marzenia...

Do czasu, aż w 2017 roku usłyszałam diagnozę - rak jelita grubego, stadium IV (z przerzutami do śledziony, wątroby, jajników), mutacja KRAS. Obecnie jestem po operacji i czterech liniach leczenia: dwóch standardowych, nierefundowanym lekiem (Lonsurf) w III linii oraz kapecytabiną w IV linii leczenia. Niestety terapia lekami w ramach dwóch ostatnich linii leczenia nie przyniosła rezultatu... Obecnie jestem w trakcie V linii. Zaproponowano mi drugi (i na chwilę obecną ostatni dostępny) nierefundowany lek dający szansę na powstrzymanie progresu choroby (Stivarga). Koszt takiego leczenia wynosi 144 000 zł/rok - to jest cena za rok mojego życia...

Niestety koszty terapii przewyższają moje możliwości finansowe. Bardzo proszę o wsparcie, bym mogła dalej cieszyć się życiem.

Uśmiech wnuczek i miłość bliskich dają mi siłę do walki. Marzę by być przy tym jak wnuczki rosną, pokazywać im świat, przytulać. Wierzę, że te marzenia mogą się spełnić.

Darowizny na rzecz leczenia Iwony można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Dziennik

Drodzy Darczyńcy!
Niestety ostatnie dwie linie leczenia nie zatrzymały progresu choroby... Ostatnim obecnie dostępnym na rynku lekiem, który może mi pomóc, jest Stivarga. Koszty leczenia są jednak ogromne i przewyższają moje możliwości finansowe, dlatego bardzo proszę o wsparcie. Z góry bardzo dziękuję za każdą formę pomocy, słowa otuchy i okazane serce.

Drodzy Darczyńcy,
Na tą chwilę zawieszam zbiórkę - Lonsurf niestety nie podziałał zgodnie z oczekiwaniami, nastąpił progres choroby... W kolejnej, IV linii leczenia, zaproponowano leki na tą chwilę refundowane przez NFZ.
Dziękuję z całego serca za ogromne wsparcie jakie od Was otrzymałam. Walczę dalej!

Drodzy Darczyńcy,
Na tą chwilę zawieszam zbiórkę - Lonsurf niestety nie podziałał zgodnie z oczekiwaniami, nastąpił progres choroby... W kolejnej, IV linii leczenia, zaproponowano leki na tą chwilę refundowane przez NFZ.
Dziękuję z całego serca za ogromne wsparcie jakie od Was otrzymałam. Walczę dalej!

Kochani, dzięki Waszej olbrzymiej pomocy finansowej udało się zakupić pierwsze opakowanie leku. Bardzo Wam wszystkim dziękuję z całego serca! Jesteście wspaniali!

Drodzy Darczyńcy!
W ciągu tak krótkiego czasu udało się uzbierać już tak dużo pieniędzy - i to wszystko dzięki Waszemu ogromnemu wsparciu! Jestem Wam ogromnie wdzięczna! Dziękuję bardzo za Wasze wielkie serca, wszystkie wpłaty, słowa otuchy i każdą inną formę pomocy!
ALE WALCZYMY DALEJ! Bardzo proszę o dalsze wsparcie. Wierzę, że dzięki Wam uda się uzbierać potrzebną kwotę.
Bardzo bardzo wszystkim dziękuję!

Wypłaty (suma: 27220 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

22.11.2019 - 12500.00 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

08.11.2019 - 2170.00 zł
- kategoria wydatków: badania diagnostyczne

17.04.2019 - 12550.00 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 17 255,36 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 6 miesięcy temu 5876 zł

Kasia Ż 10 miesięcy temu 5000 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 3000 zł

Quanticate Polska 10 miesięcy temu 1240 zł 99

Trzymamy kciuki za dalsze leczenie!

Serdecznie dziękuję!
Iwona


Anonimowy 4 miesiące temu 1041 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 1000 zł

Arkadiusz Kosim 10 miesięcy temu 800 zł 91

Iwona trzymam kciuki.

Bardzo dziękuję.
Iwona


Anonimowy 10 miesięcy temu 700 zł

Anonimowy 8 miesięcy temu 550 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 500 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem