Izabela Kuzioła

Izabela Kuzioła, Kędzierzyn-koźle

Numer skarbonki: 110666
IZA LAT 39 - GUZ ZŁOŚLIWY MÓZGU - GLEJAK SKĄPODRZEWIAK
zebrano:
71 901 zł
71%
cel zbiórki:
100 000 zł

Historia

Witam serdecznie, mam na imię Iza, mam 39 lat. Mam cudowną rodzinę - 12-letnią córkę i kochanego męża.

01.09.2015 roku po badaniu RM głowy otrzymałam diagnozę - GUZ ZŁOŚLIWY MÓZGU, glejak nieznanego pochodzenia. Neurolog skierował mnie do neurochirurga. Od 17.09.2015 do 01.10.2015 przebywałam w Klinice Neurochirurgi i Onkologii CUN w Łodzi. Miałam 2 razy wykonaną biopsję ciała modzelowatego (mózgu). Otrzymałam diagnozę - GUZ ZŁOŚLIWY MÓZGU SKĄPODZRZEWIAK G2 (nieoperacyjny ze względu na lokalizacje).

Poinformowano mnie, że czeka mnie skojarzona terapia na oddziale onkologii (radioterapia + chemioterapia). Udałam się do Instytutu Onkologii w Gliwicach. Przebywałam na oddziale od 19.11.2015 do 07.01.2016 i byłam leczona chemioterapią i radioterapią. Po wyjściu z oddziału onkologicznego zostałam objęta opieką w poradni onkologicznej w Gliwicach. Od lutego do lipca 2016 roku otrzymywałam chemię w warunkach domowych raz w miesiącu przez 5 dni. Obecnie jestem nadal pod opieką Onkologa i mam systematycznie wykonywane badania RM głowy. Po zastosowanym leczeniu guz zmniejszył się nieznacznie, ale nigdy nie będzie guzem operacyjnym.

Jedynym leczeniem, które może przedłużyć mi życie jest leczenie protonowe - szukałam możliwości ubiegania się o takie leczenie w Polsce, wiemy też, że jest dostępne w Pradze. Jestem po konsultacji w Krakowie, gdzie poinformowano mnie, iż w obecnej chwili mój stan zdrowia nie pozwala na zastosowanie protonoterapii. Pani profesor poinformowała mnie, że protonoterapia może być zastosowana kiedy nastąpi pogorszenie stanu zdrowia, które może mieć miejsce w każdej chwili. Zlecono wykonywanie systematycznego MR głowy i konsultacji onkologiczno-neurologicznej. Otrzymałam w Krakowie kartę pacjenta, która uprawnia do ewentualnego leczenia i konsultacji w Krakowie. Potwierdzono, że guz jest nieoperacyjny, umiejscowiony w ciele modzelowatym. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc finansową i duchową. Nadal bardzo proszę o przysłowiową złotówkę. Pozyskane fundusze ułatwią mi dostęp do lepszej diagnostyki, konsultacji ze specjalistami, leków i przyszłego leczenia.

Wierzę, że dzięki Wam i Waszej pomocy uda mi się pokonać chorobę, wychować córkę i wrócić do normalnego życia.
Dla mnie liczy się każda złotówka. Będę wdzięczna za wsparcie finansowe.
Dziękuje.

Darowizny na rzecz leczenia Izy można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż". 

Galeria

Dziennik

Po wizycie w dniu 20.08.2020 u lekarza rodzinnego zalecono wykonanie usg j.brzusznej, jak również zlecono dietę zawierającą dużo kwasów Omega3 ze względu na nieprawidłowy wynik krwi. Lekarz rodzinny nadal zaleca wizytę ginekologiczną i endokrynologiczną.

Witam wszystkich bardzo serdecznie, około 2 tyg. temu wystąpiły u mnie bóle kostno-stawowe. Są to bóle wędrujące o różnym nasileniu co utrudniało mi funkcjonowanie w życiu codziennym (drętwienie rąk i palców, bóle nadgarstków, łokci, kolan, palców u stóp, nagłe skurcze łydek). Po ostatniej wizycie neurolog poinformował mnie, że przy takich dolegliwościach stosować Asmag forte oraz Seractil. Mam również od tego roku problemy z miesiączkowaniem. Pomimo stosowania leków objawy nie ustąpiły w wyniku czego udałam się do lekarza rodzinnego celem poszerzenia diagnostyki. Wizyta odbyła się 17.08.2020 r. Lekarz rodzinny zlecił szereg badań krwi lecz część badań musiałam pokryć z kosztów własnych. Zalecił również wizytę u lekarza ginekologa, która odbędzie się 03.09.20. Lekarz rodzinny zasugerował, że jeżeli wyniki krwi będą w normie to diagnostykę warto poszerzyć w kierunku ginekologicznym i endokrynologicznym. Wizyta będzie 10.2020. Ponowna wizyta w POZ 20.08.2020. O kolejnych wizytach i zaleceniach będę informować w kolejnych wpisach. Życzę wszystkim dużo zdrowia i dziękuję wszystkim za dokonywanie wpłat na moje konto fundacji.

W ostatnim czasie problem z wykupem leku Levetiracetam. Byłam zmuszona kupować ten lek poza swoim miastem, lecz dostępne były tylko zamienniki. Po ostatnim zakupie leku Levetiracetam Accord wystąpiła wysypka na całym ciele i twarzy. Po konsultacji u lekarza otrzymałam doraźnie zastrzyk Dexaven i Phenazolina oraz tabletki Contrahist. Zalecono odstawienie Levetiracetam Accord i zastosowanie Levetiracetam Neuropharm, który wcześniej przyjmowałam i dobrze tolerowałam. Dolegliwości wycofują się. Życzę wszystkim zdrowia.

W dniu 10.04.20 pracownia Instytutu Onkologi w Gliwicach poinformowała mnie, iż wizyta 14.04.20 odbędzie się jako porada telefoniczna. Poinformowałam panią doktor, że nadal utrzymują się bóle kostno-stawowe. Pani doktor przekazała mi, że dalsze zalecenia lekarskie, jak również termin następnego MR i wizyty otrzymam listownie. Wynik wykonanego MR w granicach poprzedniego badania - stan stabilny.

Witam wszystkich serdecznie! W dniu 26.03.2020 odbyłam MR w Gliwicach. Wynik otrzymam na planowanej wizycie w dniu 14.04.2020. Poinformowano mnie, iż pomimo ustalonej wizyty może ona się nie odbyć z powodu koranowirusa. Wszystko będzie zależeć od wyniku MR. Będą mnie informować telefonicznie. Życzę wszystkim dużo zdrowia i wytrwałości w związku z sytuacją w naszym kraju.

Bardzo dziękuję Panu Sebastianowi, Pani Hannie oraz Panu Arkowi i wszystkim anonimowym darczyńcą za wpłaty na moje konto fundacji Alivia. Jeszcze raz dziękuję za wszystko.

Panie Sebastianie W. dziękuję za regularną pomoc finansową. Zdrowych i Spokojnych Świąt dla Pana i całej rodziny. Spełnienia wszystkich marzeń. Dziękuję.

Danusia dziękuję za wsparcie finansowe. Wiem że zawszę mogę na Ciebie liczyć.

Na początku życzę wszystkim Zdrowych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2020. Założycielom i pracownikom fundacji Alivia oraz darczyńcom, którzy mnie wspierają finasowo i mentalnie. Obecnie jestem po kontroli neurologicznej i onkologicznej. Po konsultacji neurologicznej, zbadaniu i opisaniu moich objawów doktor stwierdził iż mam niewielki ośrodkowy niedowład nerwu XII i XII po stronie lewej. Poza tym stan neurologiczny jest prawidłowy. Zwiększono leki Leveritacetam rano 250mg. wieczór 500mg. W razie bóli głowy przyjmować Seractill 400mg. lub Dexak SL. Kontrola za 6 miesięcy. Natomiast na onkologii pomimo, iż jest stabilnie guz utrzymuje tą samą wielkość 5,5X6,5 cm. Kontrola MR w Marcu 2020r, a wizyta w poradni onkologicznej kwiecień 2010 r. Jeśli chodzi o mój stan obecny nadal utrzymują się drętwienia rąk i bóle kostno-stawowe. Poprzez słabą odporność miewam częste infekcje górnych dróg oddechowych. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wpłaty na moje konto. Życzę jeszcze raz fundacji Alivia i jej pracownikom oraz darczyńcom Szczęśliwego Nowego Roku.

Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam ale miałam problemy ze zdrowiem. W okresie Lipca miewałam okropne bóle głowy. Pomimo kilku konsultacji neurologicznych nikt nie był w stanie mi pomóc. Na zlecenie neurologów przyjmowałam różne leki neurologiczne,które pomagały tylko chwilowo. Samoistnie bóle ustąpiły po ok 2 tygodniach. We Wrześniu wykonałam MR głowy - wynik stabilny, lecz guz nadal utrzymuje się tej samej wielkości. W ciągu ostatnich 2 miesięcy odczuwam bóle reumatyczne. Wykonałam szereg badań krwi, które wykluczają chorobę reumatoidalną stawów i dnę moczanową. Poinformowałam o tym onkologa, który stwierdził, że mogą być to bóle związane z wcześniejszym przyjmowaniem chemii. Zalecono konsultację neurologiczną i endokrynologiczną. Obecnie jestem po konsultacji endokrynologicznej - zmniejszył się węzeł chłonny i polip na tarczycy natomiast badania hormonów krwi do powtórzenia. Kontrola za miesiąc, natomiast kontrola neurologiczna w dniu 18.11.2019r. Ponownie muszę się stawić w poradni onkologicznej w dniu 19.11.2019r.. Poinformuję państwa o stanie zdrowia po odbyciu konsultacji neurologicznej i onkologicznej. Dziękuję wszystkim za wpłaty na moje konto jak również przekazanie mi 1% z podatku. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za wszystko.

Dziękuję wszystkim z całego serca za dokonanie wpłat z 1% podatku jak również za wpłaty darowizn. W ostatnim czasie miałam wykonany MR głowy i jestem po konsultacji onkologicznej. Poinformowano mnie, że guz jest tej samej wielkości-stan stabilny. Nadal jestem pod stałą kontrolą onkologa, neurologa i endokrynologa. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wsparcie duchowe, finansowe i dobre słowo.

Witam wszystkich. W ostatnim czasie byłam kilkukrotnie konsultowana przez lekarzy specjalistów onkologów i neurologów. Podczas kons. neurologicznej zmieniono na moją korzyść leki farmakologiczne. Obecnie stan mój jest stabilny, natomiast guz nadal jest duży i nieoperacyjny. Zlecono MR głowy na marzec 2019r. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wsparcie finansowe i dobre słowo. Pozdrawiam wszystkich.

Jestem po konsultacji onkologicznej -obecnie stan stabilny.dziękuję wszystkim za przekazanie 1% z podatku oraz tym wszystkim ,którzy systematycznie dokonują wpłat.Dużo zdrowia dla wszystkich.Dziękuję.

Bardzo dziękuję wszystkim którzy systematycznie wpłacają fundusze na moje konto fundacji. Dziękuję tym anonimowym wpłacającym jak również Panu Sebastianowi, Robertowi. Dziękuję!

Witam wszystkich jestem już po kolejnym badaniu MR i wizycie na onkologii. Stan stabilny, bez zmian kontrola za pół roku. Dziękuję wszystkim za pomoc duchową i materialną. Pozdrawiam. Oby tak dalej.

Już niedługo kolejny RM głowy, a później wizyta na onkologii. Trzymajcie kciuki. Dzięki za wsparcie.

DZIĘKUJĘ ZA CIĄGŁE WPŁATY PROSZĘ PAMIĘTAĆ ROZLICZAJĄC PIT O PRZEKAZANIE 1% NA POMOC DLA MNIE .POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ŻYCZĘ DUŻO ZDROWIA.DZIĘKUJĘ.

Dziękuję wszystkim za pomoc Życzę wszystkim dużo zdrowia i spełnienia marzeń w Nowym Roku,

Jestem bardzo wdzięczna za dokonywanie wpłat na moje leczenie osobom anonimowym i imiennym. Dziękuję serdecznie.

Dziękuję wszystkim pracownikom DPS SŁAWIĘCICE oraz PRZEDSZKOLU nr 6 za wsparcie. Dziękuję także wszystkim anonimowym darczyńcom oraz wszystkim tym których znam. Dziękuję. Bóg zapłać. Pozdrawiam.

Dziękuję wszystkim za wsparcie finansowe i duchowe. Chcę poinformować, że specjaliści z Pragi poprosili o wysłanie aktualnego badania MR głowy co uczyniłam. Czekam na odpowiedź. W najbliższym czasie poinformuję o decyzji specjalistów z Pragi.

Dziękuję wszystkim za wsparcie finansowe i duchowe.Chcę poinformować,że specjaliści z Pragi poprosili o wysłanie aktualnego badania MR głowy co uczyniłam,Czekam na odpowiedź.W najbliższym czasie poniformuję o decyzji specjalistów z Pragi.

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc 😊jestem wdzięczna wszystkim anonimowym wpłatą oraz tym których znam.Bóg zapłać za wszystko.

Dziękuję wszystkim a pomoc.Chcę poinformować że dzieki fundacji Alivia pojawiła się szansa leczenia w Krakowie.Termin konsultacji wyznaczony na początku Listopada.😊

Bóg zapłać za pomoc.Dziękuję wszystkim.

Dziękuję za wsparcie wszystkim tym których znam, ale i też wszystkim tym którzy udzielają mi pomocy jako wpłaty anonimowe. Dziękuję za wsparcie duchowe, modlitwę i pomoc finansową. Pozdrawiam wszystkich. Życzę wszystkim dużo zdrowia.

Dziękuję za pomoc 😊 Życzę wszystkim spokojnej niedzieli w gronie rodziny. Pozdrawiam 😊

Jestem szczęśliwa i wdzięczna za tak szybką reakcję, i udostępnianie strony wśród znajomych. Dziękuje za wsparcie duchowe i finansowe. Dzięki! Dzięki! Dzięki! Pozdrawiam wszystkich. Iza z rodziną. Całusy dla wszystkich.

Jest mi bardzo miło i pragnę wszystkim serdecznie podziękować z całego serca za wszystko co otrzymałam do tej pory. Dzięki za słowa otuchy i wpłaty pozdrawiam wszystkich 😊

Dziękuję wszystkim za obecne wpłaty. Pozdrawiam.

Wypłaty (suma: 4407.63 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

30.04.2020 - 351.89 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

31.12.2019 - 203.61 zł
- kategoria wydatków: badania diagnostyczne, środki farmakologiczne

29.11.2019 - 414.93 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne, transport, konsultacje medyczne

17.05.2019 - 356.36 zł
- kategoria wydatków: transport, środki farmakologiczne

30.11.2018 - 291.14 zł
- kategoria wydatków: badania diagnostyczne, środki farmakologiczne, konsultacje medyczne

23.10.2018 - 878.44 zł
- kategoria wydatków: badania diagnostyczne, konsultacje medyczne, transport, środki farmakologiczne

16.07.2018 - 240.91 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

28.05.2018 - 347.69 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

15.03.2018 - 310.49 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne, transport, konsultacje medyczne

28.02.2018 - 258.54 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne, badania diagnostyczne

30.01.2018 - 308.60 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne, badania diagnostyczne

01.12.2017 - 195.03 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

28.11.2017 - 250.00 zł
- kategoria wydatków: transport, konsultacje medyczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 67 494,28 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 2 lata temu 5000 zł

ZESPÓŁ RATOWNICTWA MEDYCZNEGO KĘDZIERZYN-KOŹLE DPS SŁAWICICE 2 lata temu 1550 zł

Anonimowy 2 lata temu 1000 zł

Katarzyna Namyślak-Krajewska 3 lata temu 1000 zł 313

Kochani!Codziennie sprawdzam i bardzo Wam kibicuję!Jesteście wspaniali!

Dziękujemy wam za wsparcie .Pozdrowienia dla całej rodziny.
Izabela


Anonimowy 3 lata temu 1000 zł

Anonimowy 3 lata temu 1000 zł

Anna Łuczyńska-Sopel 3 lata temu 1000 zł 287

To dla mamy Michasi:)

Dziękuję że zawszę mogę na Panią liczyć pozdrawiam
Izabela


Irena Kawulak 3 lata temu 1000 zł 301

Trzymaj się Iza trzymam mocno kciuki i modlę się za Ciebie. Pozdrawiam Irka Smykała - Kawulak

Dziękuje za wsparcie i modlitwę..
Izabela


Anonimowy 3 tygodnie temu 800 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 738 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem