Izabela Kuzioła

Izabela Kuzioła, Kędzierzyn-koźle

Numer skarbonki: 110666

IZA LAT 39-GUZ ZŁOŚLIWY MÓZGU-GLEJAK SKĄPODRZEWIAK

zebrano:
31 577 zł
31%
cel zbiórki:
100 000 zł

Historia

Witam serdecznie, mam na imię Iza, mam 39 lat. Mam cudowną rodzinę - 12-letnią córkę i kochanego męża.

01.09.2015 roku po badaniu RM głowy otrzymałam diagnozę - GUZ ZŁOŚLIWY MÓZGU, glejak nieznanego pochodzenia. Neurolog skierował mnie do neurochirurga. Od 17.09.2015 do 01.10.2015 przebywałam w Klinice Neurochirurgi i Onkologii CUN w Łodzi. Miałam 2 razy wykonaną biopsję ciała modzelowatego (mózgu). Otrzymałam diagnozę - GUZ ZŁOŚLIWY MÓZGU SKĄPODZRZEWIAK G2 (nieoperacyjny ze względu na lokalizacje).

Poinformowano mnie, że czeka mnie skojarzona terapia na oddziale onkologii (radioterapia + chemioterapia). Udałam się do Instytutu Onkologii w Gliwicach. Przebywałam na oddziale od 19.11.2015 do 07.01.2016 i byłam leczona chemioterapią i radioterapią. Po wyjściu z oddziału onkologicznego zostałam objęta opieką w poradni onkologicznej w Gliwicach. Od lutego do lipca 2016 roku otrzymywałam chemię w warunkach domowych raz w miesiącu przez 5 dni. Obecnie jestem nadal pod opieką Onkologa i mam systematycznie wykonywane badania RM głowy.
Po zastosowanym leczeniu guz zmniejszył się nieznacznie, ale nigdy nie będzie guzem operacyjnym.

Jedynym leczeniem, które może przedłużyć mi życie jest leczenie protonowe - w tym momencie szukam możliwości ubiegania się o takie leczenie w Polsce, wiemy też, że jest dostępne w Pradze.Chcę poinformować wszystkich, że jestem po konsultacji w Krakowie, gdzie poinformowano mnie, iż w obecnej chwili mój stan zdrowia nie pozwala na zastosowanie protonoterapii. Pani profesor poinformowała mnie, że protonoterapia może być zastosowana kiedy nastąpi pogorszenie stanu zdrowia, które może mieć miejsce w każdej chwili. Zlecono wykonywanie systematycznego MR głowy i konsultacji onkologiczno-neurologicznej. Otrzymałam w Krakowie kartę pacjenta, która uprawnia do ewentualnego leczenia i konsultacji w Krakowie. Potwierdzono, że guz jest nieoperacyjny, umiejscowiony w ciele modzelowatym. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc finansową i duchową. Nadal bardzo proszę o przysłowiową złotówkę i 1% podatku. Pozyskane fundusze ułatwią mi dostęp do lepszej diagnostyki, konsultacji ze specjalistami, dostępem do leków i przyszłego leczenia.

Wierzę, że dzięki Wam i Waszej pomocy uda mi się pokonać chorobę, wychować córkę i wrócić do normalnego życia.
Dla mnie liczy się każda złotówka. Będę wdzięczna za wsparcie finansowe.
Dziękuje.

Darowizny na rzecz leczenia Izy można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż". 

Galeria

Dziennik

Jestem bardzo wdzięczna za dokonywanie wpłat na moje leczenie osobą anonimowym i imiennym.Dziękuję serdecznie.

Dziękuję wszystkim pracownikom DPS SŁAWIĘCICE oraz PRZEDSZKOLU nr 6 za wsparcie. Dziękuję także wszystkim anonimowym darczyńcom oraz wszystkim tym których znam. Dziękuję. Bóg zapłać. Pozdrawiam.

Dziękuję wszystkim za wsparcie finansowe i duchowe. Chcę poinformować, że specjaliści z Pragi poprosili o wysłanie aktualnego badania MR głowy co uczyniłam. Czekam na odpowiedź. W najbliższym czasie poinformuję o decyzji specjalistów z Pragi.

Dziękuję wszystkim za wsparcie finansowe i duchowe.Chcę poinformować,że specjaliści z Pragi poprosili o wysłanie aktualnego badania MR głowy co uczyniłam,Czekam na odpowiedź.W najbliższym czasie poniformuję o decyzji specjalistów z Pragi.

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc 😊jestem wdzięczna wszystkim anonimowym wpłatą oraz tym których znam.Bóg zapłać za wszystko.

Dziękuję wszystkim a pomoc.Chcę poinformować że dzieki fundacji Alivia pojawiła się szansa leczenia w Krakowie.Termin konsultacji wyznaczony na początku Listopada.😊

Bóg zapłać za pomoc.Dziękuję wszystkim.

Dziękuję za wsparcie wszystkim tym których znam, ale i też wszystkim tym którzy udzielają mi pomocy jako wpłaty anonimowe. Dziękuję za wsparcie duchowe, modlitwę i pomoc finansową. Pozdrawiam wszystkich. Życzę wszystkim dużo zdrowia.

Dziękuję za pomoc 😊 Życzę wszystkim spokojnej niedzieli w gronie rodziny. Pozdrawiam 😊

Jestem szczęśliwa i wdzięczna za tak szybką reakcję, i udostępnianie strony wśród znajomych. Dziękuje za wsparcie duchowe i finansowe. Dzięki! Dzięki! Dzięki! Pozdrawiam wszystkich. Iza z rodziną. Całusy dla wszystkich.

Jest mi bardzo miło i pragnę wszystkim serdecznie podziękować z całego serca za wszystko co otrzymałam do tej pory. Dzięki za słowa otuchy i wpłaty pozdrawiam wszystkich 😊

Dziękuję wszystkim za obecne wpłaty. Pozdrawiam.

Wypłaty (suma: 445.03 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

01.12.2017 - 195.03 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

28.11.2017 - 250.00 zł
- kategoria wydatków: usługi transportu chorego na badania, rehabilitację, terapię - do i z ośrodka medycznego, konsultacje medyczne

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy tydzień temu 5000 zł

Kasztankowe przedszkole nr.6 DPS SŁAWICICE 4 tygodnie temu 1550 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 1000 zł

Katarzyna Namyślak-Krajewska 1 miesiąc temu 1000 zł 24

Kochani!Codziennie sprawdzam i bardzo Wam kibicuję!Jesteście wspaniali!

Dziękujemy wam za wsparcie .Pozdrowienia dla całej rodziny.
Izabela


Anonimowy 1 miesiąc temu 1000 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 1000 zł

Anna Łuczyńska-Sopel 1 miesiąc temu 1000 zł 15

To dla mamy Michasi:)

Dziękuję że zawszę mogę na Panią liczyć pozdrawiam
Izabela


Irena Kawulak 2 miesiące temu 1000 zł 13

Trzymaj się Iza trzymam mocno kciuki i modlę się za Ciebie. Pozdrawiam Irka Smykała - Kawulak

Dziękuje za wsparcie i modlitwę..
Izabela


Anonimowy 3 tygodnie temu 500 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 500 zł