Jacek Kocewiak

Jacek Kocewiak, Pniewy

Numer skarbonki: 110807
Jacek walczy z glejakiem o każdy dzień życia.
zebrano:
1 277 zł
2%
cel zbiórki:
50 000 zł

Historia

Jacek, lat 56, prosi o nadzieję na życie w dramatycznej walce ze śmiertelną chorobą - glejakiem mózgu. 

Wszystko zaczęło się w lipcu 2017 r., kiedy to z dnia na dzień pojawiło się uczucie drętwienia lewej ręki, następnie dołączył niewielki niedowład - trudno było utrzymać przedmioty w dłoni. To skłoniło nas do poszukiwania przyczyny, dlaczego tak się dzieje. Chirurg naczyniowy, neurolog, następnie badanie obrazowe, operacja i diagnoza! Diagnoza, która zaważyła na dalszym życiu Jacka! 

Po operacji pojawił się znaczny niedowład lewej strony ciała, trudności z chodzeniem, lewa ręka zaczęła odmawiać posłuszeństwa. Niemożliwe stało się uniesienie jej do góry, zgięcie w stawie łokciowym czy poruszanie palcami. Jacek wymagał opieki i rehabilitacji.

Miesięczny pobyt w oddziale rehabilitacji przyniósł poprawę, jednak niedowład pozostał. W międzyczasie dołączyły inne problemy: pojawiła się cukrzyca, pooperacyjna rana na głowie nie chciała się goić (najpewniej wskutek radioterapii, chemioterapii i dużych dawek sterydów, które otrzymywał, żeby zmniejszyć obrzęk pooperacyjny). W zakażonej ranie pooperacyjnej głowy wytworzyła się przetoka. Potrzebne były dwie kolejne operacje (usunięcie kości czaszki w miejscu zakażenia, a po dwóch miesiącach chirurgiczne czyszczenie rany). Teraz rana goi się prawidłowo, jednak w badaniu kontrolnym MRI guz podwoił swoją wielkość. Obrzęk mózgu narasta! 

Sytuacja jest dramatyczna i wymaga pilnej interwencji! Szukamy możliwości leczenia. Środki chcemy przeznaczyć na konsultacje, rehabilitację oraz dojazdy do ośrodka leczenia. Sami nie damy rady, dlatego też prosimy Państwa o pomoc, choćby najmniejszą!

Darowizny na rzecz leczenia Jacka można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Wypłaty (suma: 1277.37 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

07.11.2018 - 1277.37 zł
- kategoria wydatków: konsultacje medyczne, inne, środki farmakologiczne

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 4 miesiące temu 5 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 57 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 171 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 10 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 100 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 30 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 25 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 10 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 10 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 100 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem