Rak
Jacek Kocewiak

Jacek Kocewiak, Pniewy

Numer skarbonki: 110807
Jacek walczy z glejakiem o każdy dzień życia.
zebrano:
1 286 zł
2%
cel zbiórki:
50 000 zł

Historia

Jacek, lat 56, prosi o nadzieję na życie w dramatycznej walce ze śmiertelną chorobą - glejakiem mózgu. 

Wszystko zaczęło się w lipcu 2017 r., kiedy to z dnia na dzień pojawiło się uczucie drętwienia lewej ręki, następnie dołączył niewielki niedowład - trudno było utrzymać przedmioty w dłoni. To skłoniło nas do poszukiwania przyczyny, dlaczego tak się dzieje. Chirurg naczyniowy, neurolog, następnie badanie obrazowe, operacja i diagnoza! Diagnoza, która zaważyła na dalszym życiu Jacka! 

Po operacji pojawił się znaczny niedowład lewej strony ciała, trudności z chodzeniem, lewa ręka zaczęła odmawiać posłuszeństwa. Niemożliwe stało się uniesienie jej do góry, zgięcie w stawie łokciowym czy poruszanie palcami. Jacek wymagał opieki i rehabilitacji.

Miesięczny pobyt w oddziale rehabilitacji przyniósł poprawę, jednak niedowład pozostał. W międzyczasie dołączyły inne problemy: pojawiła się cukrzyca, pooperacyjna rana na głowie nie chciała się goić (najpewniej wskutek radioterapii, chemioterapii i dużych dawek sterydów, które otrzymywał, żeby zmniejszyć obrzęk pooperacyjny). W zakażonej ranie pooperacyjnej głowy wytworzyła się przetoka. Potrzebne były dwie kolejne operacje (usunięcie kości czaszki w miejscu zakażenia, a po dwóch miesiącach chirurgiczne czyszczenie rany). Teraz rana goi się prawidłowo, jednak w badaniu kontrolnym MRI guz podwoił swoją wielkość. Obrzęk mózgu narasta! 

Sytuacja jest dramatyczna i wymaga pilnej interwencji! Szukamy możliwości leczenia. Środki chcemy przeznaczyć na konsultacje, rehabilitację oraz dojazdy do ośrodka leczenia. Sami nie damy rady, dlatego też prosimy Państwa o pomoc, choćby najmniejszą!

Darowizny na rzecz leczenia Jacka można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Wypłaty (suma: 1277.37 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

07.11.2018 - 1277.37 zł
- kategoria wydatków: konsultacje medyczne, inne, środki farmakologiczne

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 3 tygodnie temu 10 zł 3

Też walczę z glejakiem! Dużo siły!

Anonimowy 6 miesięcy temu 5 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 57 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 171 zł

Anonimowy 1 rok temu 10 zł

Anonimowy 1 rok temu 100 zł

Anonimowy 1 rok temu 30 zł

Anonimowy 1 rok temu 25 zł

Anonimowy 1 rok temu 10 zł

Anonimowy 1 rok temu 10 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem