Jacek Kropkowski

Jacek Kropkowski, GDAŃSK

Numer skarbonki: 111017
Proszę pomóż zdobyć środki na nierefundowane leczenie
Na zebranie środków
mamy czas do: 31 lipca 2019
zebrano:
3 249 zł
2%
cel zbiórki:
120 000 zł

Historia

Witam !

Nazywam się Jacek, mam 58 lat. W listopadzie 2018 r. po przeprowadzeniu biopsji potwierdzono u mnie raka złośliwego prostaty.

Zbieram pieniądze na nierefundowane leczenie, konsultacje ze specjalistami i pobyt w klinice.

Mam szanse dzięki Twojej pomocy pokonać chorobę. Leczenie wczesnych stadiów raka prostaty metodami refundowanymi przez NFZ, wywołuje szereg nieodwracalnych powikłań: radykalna operacja powoduje nietrzymanie moczu i impotencję, chemioterapia i radioterapia niszczy komórki rakowe, ale również i te zdrowe, co stanowi zagrożenie dla życia lub powoduje kalectwo. Duże szanse dla mnie na całkowite wyzdrowienie daje przeprowadzenie nowocześniejszych zabiegów mniej inwazyjnych, jak zabieg Nanoknife raka prostaty, zabieg HIFU oraz wspomagające zastosowanie hipertermii. Dodatkowo muszę zmierzyć się z kosztami licznych prywatnych konsultacji, badań i przejazdów do ośrodka leczenia.

Zmieniłem radykalnie tryb swojego życia. Obecnie stosuję diety oczyszczające organizm z toksyn, w celu wzmocnienia własnego systemu odpornościowego i odnowienia prawidłowego przepływu energetycznego, bo bez tego leczenie jest mało skuteczne. Samopoczucie jest o wiele lepsze i powróciła nadzieja na wyzdrowienie.

Oprócz raka mam problemy z kręgosłupem, posiadam orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, jednak ZUS odmawia prawa do renty, dlatego pracuję z ograniczeniami zawodowo. Prowadzę szkolenia w zakresie stosowania w praktyce prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, a ostatnio głównie RODO. Jeśli Ty lub Twoja Firma - Urząd ma z tym problemy, chętnie pomogę, dopóki sił i zdrowia wystarczy. Bardzo proszę o wsparcie finansowe i liczę, że razem z Tobą uda mi się chorobę pokonać.

Darczyńcom dedykuję wiersz.

Jeśli nie zdążę z ofiarowanych pieniędzy skorzystać, to są jeszcze setki innych ludzi chorych na raka, którym też potrzebna jest pomoc.

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

Jacek Kropkowski 

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Galeria

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 1 miesiąc temu 500 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 500 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 1 dzień temu 100 zł

Anonimowy 4 dni temu 10 zł

Anonimowy 4 dni temu 20 zł

Anonimowy 4 dni temu 100 zł

Zdrowia życzymy bo jest Pan dla nas wsparciem. Nie wolno się poddać

Anonimowy 4 dni temu 200 zł

Anonimowy 5 dni temu 50 zł 1

Pani Jacku powodzenia i wytrwałości

Anonimowy tydzień temu 50 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 100 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem