Rak
Jacek Kropkowski

Jacek Kropkowski, GDAŃSK

Numer skarbonki: 111017
Proszę pomóż zdobyć środki na nierefundowane leczenie
Na zebranie środków
mamy czas do: 31 lipca 2019
zebrano:
0 zł
0%
cel zbiórki:
120 000 zł

Historia

Witam !

Nazywam się Jacek, mam 58 lat. W listopadzie 2018 r. po przeprowadzeniu biopsji potwierdzono u mnie raka złośliwego prostaty.

Zbieram pieniądze na nierefundowane leczenie, konsultacje ze specjalistami i pobyt w klinice.

Mam szanse dzięki Twojej pomocy pokonać chorobę. Leczenie wczesnych stadiów raka prostaty metodami refundowanymi przez NFZ, wywołuje szereg nieodwracalnych powikłań: radykalna operacja powoduje nietrzymanie moczu i impotencję, chemioterapia i radioterapia niszczy komórki rakowe, ale również i te zdrowe, co stanowi zagrożenie dla życia lub powoduje kalectwo. Duże szanse dla mnie na całkowite wyzdrowienie daje przeprowadzenie zabiegów mniej inwazyjnych. Koszt zabiegu Nanoknife raka prostaty wynosi od 37.000 zł, zabieg HIFU od 24.000 zł oraz wspomagające zastosowanie hipertermii lokalnej od 7.000 zł. Dodatkowo muszę zmierzyć się z kosztami licznych prywatnych konsultacji, badań i przejazdów do ośrodka leczenia.

Zmieniłem radykalnie tryb swojego życia. Obecnie stosuję diety oczyszczające organizm z toksyn, w celu wzmocnienia własnego systemu odpornościowego i odnowienia prawidłowego przepływu energetycznego, bo bez tego leczenie jest mało skuteczne. Samopoczucie jest o wiele lepsze i powróciła nadzieja na wyzdrowienie.

Oprócz raka mam problemy z kręgosłupem, posiadam orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, jednak ZUS odmawia prawa do renty, dlatego pracuję z ograniczeniami zawodowo. Od 30 lat prowadzę szkolenia w zakresie stosowania w praktyce prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, a ostatnio głównie RODO. Jeśli Ty lub Twoja Firma lub Urząd ma z tym problemy, chętnie pomogę, dopóki sił i zdrowia wystarczy. Bardzo proszę Was o wsparcie finansowe i liczę, że razem z Wami uda mi się chorobę pokonać.

Darczyńcom dedykuję wiersz.

Jeśli nie zdążę z ofiarowanych pieniędzy skorzystać, to są jeszcze setki innych ludzi chorych na raka, którym też potrzebna jest Wasza pomoc.

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

Jacek Kropkowski 

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Galeria

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem