Jadwiga  Jakubowska

Jadwiga Jakubowska, Racibórz

Numer skarbonki: 110751
Proszę Państwa o wsparcie finansowe, abym mogła dalej żyć!
zebrano:
135 zł
1%
cel zbiórki:
10 000 zł

Historia

We wrześniu 2016 r. wykryto u mnie szpiczaka mnogiego - nieuleczalny nowotwór złośliwy. Zaczęłam się leczyć w Chorzowie, ale było to za daleko od mojego miejsca zamieszkania i musiałam zrezygnować z leczenia z powodu wysokich kosztów. Po dłuższym czasie zaproponowano mi leczenie w Rybniku, czyli bliżej mojego domu. Podjęłam się leczenia, bo inaczej nie miałabym żadnych szans na przeżycie, chociaż to poważnie nadszarpnęło moimi finansami.

 Jestem miłą i pogodną osobą.mimo iż los mnie ciężko doświadczył w życiu. Mieszkam ze swoim pieskiem, który jest całym moim życiem, ponieważ szybko zostałam całkiem sama, a on stał się moim najwierniejszym przyjacielem i towarzyszem w tych trudnych dla mnie chwilach. Dla niego staram się nie poddawać. To on mnie motywuje do wyjścia z domu, inaczej chybabym zamknęła się na cztery spusty i nie wychodziła. Ale każdy kto ma psa wie, że jest to niemożliwe:) I bardzo dobrze:)

W czerwcu rozpoczął się dalszy ciąg mojego leczenia. Wykonano mi badania i pobrano moje własne zdrowe komórki szpiku, w październiku miałam je przeszczepione. Następnie były wykonywane badania, mocna chemia i obawa czy ten przeszczep się przyjmie.
Na szczęście się udało! Dodatkowo choruję na niezłośliwego guza nerki i mam usuniętą jedną nerkę. Mam problemy z płucami i astmę oskrzelową. To wszystko czasami wydaje mi się ponad moje siły, ale staram się nie poddawać mimo tego, iż bardzo podupadłam na zdrowiu psychicznym i fizycznym. 
Do końca życia czeka mnie jednak leczenie i rehabilitacja, ponieważ  trudno mi  się poruszać. Koszty te przerastają moje możliwości finansowe. Dlatego serdecznie proszę Państwa o pomoc.  

Proszę Państwa o wsparcie finansowe m.in na leki, transport, i zabiegi rehabilitacyjne.

Nie proszę Państwa o wiele, każda  złotówka się liczy, żebym mogła się leczyć, po to aby dalej żyć i żebym jeszcze mogła wiele razy wychodzić z pieskiem na spacer!

 

Darowizny na rzecz leczenia Jadwigi można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.  

Wspierający

Najnowsze darowizny

Agnieszka 1 rok temu 100 zł 95

Powodzenia

Anonimowy 2 lata temu 40 zł

Anonimowy 2 lata temu 10 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem