Jagna Polaczyk

Jagna Polaczyk, Poznań

Numer skarbonki: 111515
Jestem, bo TY jesteś
zebrano:
1 470 zł
7%
cel zbiórki:
20 000 zł

Historia

Dzień dobry,

mam na imię Jagna, lat 26. Niedawno mój świat zawirował, życie stanęło w miejscu, by skoncentrować się na badaniach diagnostycznych. Ich efektem jest nie do uwierzenia diagnoza - nowotwór piersi.

Prognoza leczenia chemioterapią bardzo inwazyjną. Podanie za podaniem, bez chwili wytchnienia dla organizmu. Bardzo trudne chwile za mną, a jeszcze trudniejsze przede mną. Po pierwszym szoku, żalu i myśli "dlaczego", następuje czas refleksji i czas zebrania siły do walki. Choroba wyzwoliła w moich przyjaciołach i znajomych tak wielkie pokłady empatii, poczułam ich ogromne wsparcie i doświadczam mocy pozytywnych wzruszeń do łez. Przestałam już płakać nad niesprawiedliwością losu, teraz już tylko płaczę z radości i świadomości, jak ważni są ludzie wokół, którzy bezinteresownie chcą mi pomóc, wyzwalając poczucie, jak jestem dla nich ważna. To właśnie oni wraz z najbliższymi są moim największym motorem do walki. Kocham życie, ale kocham życie wśród ludzi będąc z nimi na dobre i złe. U mnie teraz chwilowo nie najlepiej ;) Ale robię porządek z choróbskiem i pełna wiary w powodzenie leczenia czekam na nowy etap mojego życia.

Dzięki postępowi w diagnostyce, współczesna onkologia może zaoferować spersonalizowany tok leczenia – dostosowany do cech danego nowotworu. Lekarze zyskali dostęp do testów wielogenowych, które zastosowane u odpowiednio wyselekcjonowanej grupy pacjentów stanowią cenne narzędzie diagnostyczne. Pomagają zaplanować optymalne dla danego chorego leczenie oraz ocenić prawdopodobieństwo nawrotu choroby. Niestety testy tego typu nie są refundowane przez NFZ. Proszę o wsparcie finansowe głownie na ten cel. Może okazać się również, że w niedługim czasie zostaną zatwierdzone kolejne terapie celowane molekularnie, które będą wskazaniem w leczeniu "mojego" typu nowotworu. Koszty takich terapii są bardzo wysokie, nie do udźwignięcia przez przeciętny budżet domowy i bez pomocy innych nie do zrealizowania.

Z góry przekazuję ogromne podziękowania za każdą kwotę, która wpłynie na moje konto. Jestem, bo Ty jesteś!!!

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Wypłaty (suma: 1025 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

23.07.2021 - 625.00 zł
- kategoria wydatków: transport, konsultacje medyczne

28.06.2021 - 400.00 zł
- kategoria wydatków: konsultacje medyczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 445,60 zł

Wspierający

Najnowsze darowizny

Monika Orkisz-Szopa 1 miesiąc temu 50 zł 10

Dużo zdrowia i siły! Dasz radę!

Anonimowy 2 miesiące temu 50 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 1 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 10 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 20 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 100 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 20 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 10 zł 7

Na pewno dasz radę! 🙂

Anonimowy 2 miesiące temu 15 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 20 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem