Jarosław Węclewski

Jarosław Węclewski, Ustronie Morskie

Numer skarbonki: 111433
Zbieram środki na rehabilitację, naukę mowy, dalsze leczenie
zebrano:
90 zł
0%
cel zbiórki:
50 000 zł

Historia

20  listopada 2020 czułem się dobrze. Pierwsza histopatologia niczego nie wykazała, więc dlaczego kolejna miałaby wszystko popsuć? Ne miałem przecież żadnych objawów oprócz chrypki. Nie miałem problemów z przełykaniem ani bólem, wyniki krwi były ok. Nie paliłem od 25 lat, więc to na pewno podrażnione struny głosowe. Nikt w rodzinie nie umarł na raka, na pewno struny... Niestety druga histopatologia wykazała raka krtani. Stan początkowy? Przecież dobrze się czuję... I tomografia - krtań do usunięcia, chrząstki już nie ma. Problemy z oddychaniem pojawiły się błyskawicznie. Teraz SOR, żeby się nie udusić i covid - na krześle 20 godzin. Do szpitala klinicznego 150 km.

Plany się zdewaluowały , Kochana Kobieta gaśnie razem ze mną... Proszę o pomoc w zbiórce pieniędzy na pokrycie kosztów związanych z leczeniem, rehabilitacją, dojazdami do szpitala.

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 3 miesiące temu 100 zł 20

Trzymam kciuki. :-)

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem