Joanna Andraszak

Joanna Andraszak, Szamotuły

Numer skarbonki: 110938
Korekta piersi, usunięcie animacji i bólu w klatce piersiowej
zebrano:
2 217 zł
5%
cel zbiórki:
40 000 zł

Historia

Cześć Wszystkim,

pamiętam  jak dziś ten dzień: diagnoza raka piersi, pierwszy miesiąc, płacz, obawa, że nie uda mi się zaznać szczęścia i wykorzystać chwil, które mi pozostały...

Jednak podjęłam próbę! Próbę walki o własne życie, mimo że w każdej chwili towarzyszy mi strach, że może powrócić mój wróg: "rak złośliwy". Stałam się wojowniczką i do teraz walczę i nie poddaję się mimo nieudanych prób.

Przeszłam chemię i aż 3 operacje. Mówią: "Ciesz się, że żyjesz"! No właśnie... Ale pozostaje jeszcze kwestia komfortu życia, a u mnie efektem operacji jest ból w piersi oraz jej animacja, co uniemożliwia  mi z radość z życia.

Zastanawiam się, co dalej... Poddać się czy walczyć? No ale nie mogę  się poddać - przecież  planuję założyć  własną rodzinę, dlatego zbieram siły, by stawić czoła przeciwnościom i uzbierać środki na operację. Tylko ona może mi pomóc zaznać spokoju i zaakceptować siebie... Żeby pozbyć się dyskomfortu i bólu powinnam mieć założone tzw. siatki ADM. Zabieg takiej korekcji to spory koszt, ale dzięki pomocy jest możliwy do zrealizowania!

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie. 

Galeria

Dziennik

Jest już maj, a ja utknęłam w Anglii i nie mam jak wrócić do polski... W Polsce czekają na mnie lekarze, by spotkać się na konsultację przedoperacyjną w klinice we Wrocławiu. Cały czas próbuję uzbierać pieniążki na operację w prywatnej klinice. Tak bardzo mi na tym zależy, by wrócić do normalności...

Dziś 18.01.2020 , jestem już po 2 operacjach I biorę hormony. Ma ta chwilę czeka mnie korekta piersi, która nie jest refundowana muszę mieć wykonany lipomodeling ze względu, że mam za cienką skórę i tworzy mi się na piersi harmonijka także muszę mieć obniżoną fałdę skórną jak i w późniejszym czasie przeniesienie wyżej brodawek.

Dziś już 08.02 dostałam druga chemię czerwoną, mam nadzieję, że dzisiaj przejdę ja lżej ponieważ ostatnio bardzo ciężko znosiłam chemię- nie mogłam utrzymać koordynacji ruchowej, mdliło strasznie, wylądowałam na pogotowiu odwodniona, wyszły mi pleśniawki, wysypka oraz wybiłam sobie jedynkę gdy straciłam przytomność... Chciałabym już być po operacji...

Dzisiaj już 16 stycznia, już wiadomo jak będzie wyglądało leczenie.
22 stycznia mam wizytę z chemioterapeutką, pewnie dostanę chemię. Zaczynam się bać jak mój organizm zareaguje.
Po chemii operacja, przez to, że jestem obciążona genetycznie -możliwe, że usuną dwie piersi. Mimo tego, próbuję już walczyć wspierając się lekami. Mam nadzieję, że chemię przejdę delikatniej i obędzie się bez strasznych skutków ubocznych, którą niesie ze sobą chemia.

Hej, dziś już 4 stycznia, miałam robiony rezonans i szczerze ręce opadają. Na rezonans miałam stawić się o 8 więc dotarłam z wyprzedzeniem no i zaczęło się... najpierw, że mam iść do innego budynku, bo oni nie robią takiego badania. Potem się okazało, że jednak wcześniej byłam w prawidłowym budynku, ale mojego skierowania nie ma, więc poszukiwanie lekarza, który miał mi je wystawić. Pojawiła się oburzona pani doktor, że ona skierowanie mi dawała, co nie było zgodne z prawdą. Potem twierdziła, że jeśli ja nie mam to na dole panie w recepcji mają w zeszycie dla osób z zieloną kartą, znów idę do tych pań okazuje się, że faktycznie jest moje skierowanie, ale źle wypełnione no i koleją rzeczy było poszukiwanie lekarza by poprawił dokument. W końcu po godzinie 9 wykonano mi rezonans magnetyczny. Teraz czekam na wynik. Czas pomyśleć o zmianie szpitala.

Wypłaty (suma: 1793.25 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

21.07.2020 - 691.75 zł
- kategoria wydatków: inne

27.11.2019 - 282.50 zł
- kategoria wydatków: inne

03.09.2019 - 138.26 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne, transport

20.03.2019 - 680.74 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 424,26 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 8 miesięcy temu 500 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 3 tygodnie temu 110 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 35 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 29 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 13 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 44 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 14 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 29 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 17 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 34 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem