Joanna Dymowska

Joanna Dymowska, Marki

Numer skarbonki: 111140
Operacja ręki metodą LVA i rehabilitacja
zebrano:
7 946 zł
26%
cel zbiórki:
30 000 zł

Historia

W 2013 roku dowiedziałam się o swojej chorobie. Diagnoza brzmiała - nowotwór piersi z przerzutem do węzłów chłonnych.

W tym momencie zatrzymało się moje normalne życie, z całym swoim biegiem pomiędzy pracą a domem. Przeszłam 2 operacje, potem chemię i naświetlania. Po roku byłam gotowa by wrócić :-) Udało się, choć w związku z wycięciem węzłów chłonnych lewej ręki, moja sprawność została ograniczona. Musiałam zrezygnować z wielu pasji, a w pracy czekała mnie niespodzianka - degradacja, odsunięcie na boczny tor. Nie poddałam się, zmieniłam pracę i nawet awansowałam. Niestety moja codzienność to konieczność ciągłej rehabilitacji (ok. 5 tys. zł rocznie) i wciąż malejąca wydolność ręki.

Kilka miesięcy temu dowiedziałam się, że w Polsce pojawiła się możliwość nowatorskiej operacji, że dr. Daniel Maliszewski z Pomorza przeszczepia węzły chłonne i łączy naczynia limfatyczne metodą LVA. Dostałam się na konsultację, zostałam zakwalifikowana do operacji. Niestety czas oczekiwania na NFZ to 7 lat - to czas, w którym prawdopodobnie dla ręki będzie już późno.

Istnieje alternatywa - operacja płatna, której koszt to 26 tys. zł. Do tego dochodzi intensywna rehabilitacja po zabiegu, dojazdy na Pomorze i pobyt tam. To wszystko może się zdarzyć za rok, jeśli tylko zgromadzę środki.

Mam nadzieję, że z Waszą pomocą się uda :-) Dziękuję!!!

Ps. Jestem po operacji, zwolniło się cudem 1 miejsce i udało się w końcu sierpnia. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi częściowo sfinansować ten duży wydatek, bez Was  byłoby mi ciężko. Aktualnie jestem bez pracy, ręka wciąż potrzebuje rehabilitacji i regularnych kontroli na Pomorzu. Efekty rzeczywiste operacji będą widoczne po około roku. Będę Wam wdzięczna za dalszą pomoc i przekazanie swojego 1%:-) DZIĘKUJĘ:-)

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Wypłaty (suma: 7945.78 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

04.01.2022 - 2195.00 zł
- kategoria wydatków: terapia onkologiczna

30.12.2020 - 5750.78 zł
- kategoria wydatków: inne, terapia onkologiczna, badania diagnostyczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 0,77 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 1 rok temu 650 zł

Anonimowy 1 rok temu 609 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 526 zł

Anonimowy 1 rok temu 500 zł 59

Tylko tyle mogę zrobić , ściskam

Anonimowy 1 rok temu 500 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 3 miesiące temu 156 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 23 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 113 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 36 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 80 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem