Joanna Dymowska

Joanna Dymowska, Marki

Numer skarbonki: 111140
Operacja ręki metodą LVA i rehabilitacja
zebrano:
3 071 zł
10%
cel zbiórki:
30 000 zł

Historia

W 2013 roku dowiedziałam się o swojej chorobie. Diagnoza brzmiała - nowotwór piersi z przerzutem do węzłów chłonnych.

W tym momencie zatrzymało się moje normalne życie, z całym swoim biegiem pomiędzy pracą a domem. Przeszłam 2 operacje, potem chemię i naświetlania. Po roku byłam gotowa by wrócić :-) Udało się, choć w związku z wycięciem węzłów chłonnych lewej ręki, moja sprawność została ograniczona. Musiałam zrezygnować z wielu pasji, a w pracy czekała mnie niespodzianka - degradacja, odsunięcie na boczny tor. Nie poddałam się, zmieniłam pracę i nawet awansowałam. Niestety moja codzienność to konieczność ciągłej rehabilitacji (ok. 5 tys. zł rocznie) i wciąż malejąca wydolność ręki.

Kilka miesięcy temu dowiedziałam się, że w Polsce pojawiła się możliwość nowatorskiej operacji, że dr. Daniel Maliszewski z Pomorza przeszczepia węzły chłonne i łączy naczynia limfatyczne metodą LVA. Dostałam się na konsultację, zostałam zakwalifikowana do operacji. Niestety czas oczekiwania na NFZ to 7 lat - to czas, w którym prawdopodobnie dla ręki będzie już późno.

Istnieje alternatywa - operacja płatna, której koszt to 26 tys. zł. Do tego dochodzi intensywna rehabilitacja po zabiegu, dojazdy na Pomorze i pobyt tam. To wszystko może się zdarzyć za rok, jeśli tylko zgromadzę środki.

Mam nadzieję, że z Waszą pomocą się uda :-) Dziękuję!!!

Ps. Zaproponowano mi zmianę terminu operacji na 2020 r., czekam na dokładną datę ale prawdopodobnie będzie to lipiec/sierpień :-)

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 5 miesięcy temu 500 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 3 miesiące temu 50 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 50 zł

Anna Osiak 4 miesiące temu 183 zł 28

Wracaj do pełni zdrowia Asiu.

Anonimowy 5 miesięcy temu 50 zł

Iwona Kucharewicz Kucharewicz 5 miesięcy temu 100 zł 30

Trzymam kciuki! :*

Anonimowy 6 miesięcy temu 100 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 50 zł

Maria GERSZEWSKA 6 miesięcy temu 50 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 200 zł 33

Powodzenia

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem