Rak
Joanna Jastrzębska

Joanna Jastrzębska, Warszawa

Numer skarbonki: 110752
Asia prosi o wsparcie w leczeniu zaawansowanego raka piersi!
zebrano:
6 502 zł
13%
cel zbiórki:
50 000 zł

Historia

Mam na imię Asia, mam 59 lat, z czego 57 udało mi się przeżyć w zdrowiu, w otoczeniu kochającej rodziny i przyjaciół. W listopadzie 2015 roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, wykryto u mnie raka piersi. Lekarze zapewniali mnie, że ten rodzaj raka daje bardzo dobre rokowania - szybko zostałam poddana chemioterapii, a następnie przeszłam operację.

Leczenie okazało się skuteczne, po operacji nastąpiła u mnie całkowita remisja. Odetchnęłam z ulgą, jednak postanowiłam zrobić wszystko co w mojej mocy, aby nie doprowadzić do nawrotu choroby – zmieniłam styl życia, wprowadziłam zdrową dietę, znowu zaczęłam optymistycznie patrzeć w przyszłość.

Niestety, moje szczęście trwało zaledwie chwilę, gdyż rok po operacji oraz miesiącach stosowania terapii hormonalnej rak rozprzestrzenił się na kości oraz wątrobę. Zaproponowane leczenie – radioterapia oraz hormonoterapia – tym razem nie przyniosły oczekiwanych efektów. Obecnie jestem w trakcie kolejnej chemioterapii. Mój organizm po raz kolejny podejmuje walkę z chorobą, jednak skutki uboczne leczenia oraz dolegliwości, jakie dają przerzuty, stają się coraz bardziej uciążliwe.

Pomimo zaawansowanego stadium choroby mocno wierzę, że uda mi się zatrzymać jej dalszy rozwój. Chciałabym móc wykonać badania molekularne pozwalające dokładniej ocenić rokowanie i efektywność planu leczenia, zasięgnąć opinii lekarzy z zagranicznych placówek oraz móc skorzystać z leczenia lekami nierefundowanymi przez NFZ. Niestety, wszystkie te działania wiążą się z ogromnymi wydatkami.

Przez całe życie byłam bardzo aktywną, ciężko pracującą osobą, która zawsze starała się dostrzegać innych ludzi. Teraz ja sama potrzebuję wsparcia, dzięki któremu zyskam tak cenny dla mnie czas na opóźnienie rozwoju choroby, znalezienie skutecznej terapii, życie.

Dziękuję w imieniu swoim i mojej rodziny.

Darowizny na rzecz leczenia Asi można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Wypłaty (suma: 1764.99 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

07.03.2019 - 1314.99 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

07.03.2019 - 200.00 zł
- kategoria wydatków: konsultacje medyczne

07.03.2019 - 250.00 zł
- kategoria wydatków: konsultacje medyczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 4 737,60 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 4 miesiące temu 1984 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 636 zł

Anonimowy 1 rok temu 518 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 4 miesiące temu 90 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 70 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 7 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 3 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 10 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 294 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 28 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem