Joanna Stasiak

Joanna Stasiak, Węgorzyno

Numer skarbonki: 111322
Wspólnie wygońmy raka - Leczenie i rehabilitacja
zebrano:
225 zł
0%
cel zbiórki:
80 000 zł

Historia

Jestem osobą, której wszędzie pełno. Realizatorką wielu wielu projektów dla dzieci i nie tylko. Pomysłodawczynią i realizatorką akcji charytatywnych dla najbardziej potrzebujących, nauczycielką od 24 lat i NAJWAŻNIEJSZE - KOCHAJĄCA MAMĄ trójki wspaniałych dzieci oraz  ŻONĄ od 26 lat.❤️. 

Nagła diagnoza całkowicie wywróciła moje życie do góry nogami. 

Zaczęło się stosunkowo niedawno, bo w styczniu tego roku. Po narzekaniu na ból piersi, ból przy podnoszeniu ręki oraz po palpacyjnym wyczuciu guzka już wiedziałam, że konieczna jest pilna wizyta u lekarza. Po pierwszym usg, kolejne. Następnie biopsja. Diagnoza - naciekający trójujemny rak prawej piersi oraz rak wewnątrzprzewodowy piersi lewej. Całe szczęście bez przerzutów.  Od usg do pierwszej chemii minął miesiąc, a od diagnozy tydzień! To właśnie CZAS odgrywa najważniejszą rolę w wygraniu nierównej walki z rakiem! 

Bywają lepsze i gorsze dni - jak w każdej chorobie. Ale silna głowa i wiara, że wszystko będzie dobrze są najważniejsze❤️ Od zawsze wolę ofiarowywać pomoc innym, niż ją otrzymywać, lecz teraz potrzebuję jej bardziej niż kiedykolwiek!!! Mam 48 lat i większość życia przed sobą. Ogromna wola walki, wsparcie rodziny i przyjaciół daje mi nadzieję na pokonanie tego ciężkiego przeciwnika. Środki na leczenie potrzebne są na każdym etapie. Dlatego potrzebuje Twojej pomocy! 

Leczenie trwa.

Następny etap to poważna operacja, mastektomia, rekonstrukcja oraz rehabilitacja i wreszcie powrót do UPRAGNIONEGO zdrowia! Koszty na każdym etapie wzrastają, a leczenie musi trwać bez przerwy. 

Bardzo proszę o wsparcie. Za każdą okazaną pomoc serdecznie dziękuję! To dla mnie niezwykle ważne. 

Joanna 

Darowizny na rzecz  leczenia Asi można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie. 

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 3 miesiące temu 100 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 30 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 50 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 20 zł 28

Dużo zdrowia i wytrwałości! ✊🏼Powodzenia😍

Anonimowy 3 miesiące temu 50 zł 25

Szybkiego powrotu do zdrowia!

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem