JOANNA WĘGLICKA-KUPIEC

JOANNA WĘGLICKA-KUPIEC, Regimin

Numer skarbonki: 111262
Zbiórka na leczenie
zebrano:
908 zł
6%
cel zbiórki:
15 000 zł

Historia

Zachorowałam w czerwcu 2019 r. Diagnozy "rak piersi złośliwy" nie zapomnę do końca życia. Miałam 41 lat i mnóstwo planów, jak większość ludzi. Dzieci w wieku 15 i 9 lat, to o nich myślałam najczęściej. Świadomość, że nie będę z nimi dzielić radości, patrzeć jak dorastają, rozrywała mi serce. Córka miała niespełna 8 lat. Wrażliwa, drobna dziewczynka. Syn miał 14 lat. Starałam się nie obarczać dzieci moim lękiem, ale siłą rzeczy one w tym wszystkim tkwiły. Widziały, co się dzieje: diagnoza, chemia, operacja usunięcia piersi, radioterapia. 

Największy lęk budzi we mnie świadomość, że dzieci mogą mnie potrzebować, a ja nie będę mogła im pomóc. Z drugiej strony staram się żyć normalnie, jak każdy: praca, obowiązki domowe, spotkania z rodziną i przyjaciółmi, wakacje itp. Człowiek ma w sobie ogromną siłę, przeszłam do działania. Odpowiednia dieta antynowotworowa, leczenie hormonalne, leki - to wszystko daje efekty. Żyję dniem dzisiejszym i cieszę się każdą chwilą spędzoną z rodziną i przyjaciółmi.t

Zebrane pieniądze chciałabym przeznaczyć na kontynuację leczenia. Jednorazowy wydatek będzie związany z zabiegiem rekonstrukcji piersi. Będzie to kwota ok. 15 000 zł.

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 3 tygodnie temu 802 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 3 tygodnie temu 1 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 30 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 19 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 33 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 21 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 27 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 16 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 56 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem